N.S VS REASON V.S B.I

actimel

New member
../images/Emo41.gifN.S VS REASON V.S B.I../images/Emo41.gif

הנה שלושת האלבומים של אהובתנו גברת מלאני סי. ועתה שאלה לא פשוטה: איזה אלבום מועדף עליכם? 1. Northern Star 2. Reason 3. Beautiful Intentions
אתם מוזמנים לקחת חלק בדיון המעניין הזה

actimel

New member
הראשון: Northern Star

GO! NORTHERN STAR GOIN' DOWN I TURN TO YOU IF THAT WERE ME NEVER BE THE SAME AGAIN WHY SUDDENLY MONDAY GA GA BE THE ONE CLOSER FEEL THE SUN

actimel

New member
השני: Reason

HERE IT COMES AGAIN REASON LOSE MYSELF IN YOU ON THE HORIZONT POSITIVELY SOMEWHERE MELT DO I SOUL BOY WATER HOME LET'S LOVE YEH YEH YEH

actimel

New member
השלישי: BEAUTIFUL INTENTIONS

BEAUTIFUL INTENTIONS NEXT BEST SUPERSTAR BETTER ALONE LAST NIGHT ON EARTH YOU WILL SEE NEVER SAY NEVER GOOD GIRL DON'T NEED THIS LITTLE PIECE OF ME HERE AND NOW TAKE YOUR PLEASURE YOU'LL GET YOURS

Music4Life

New member
אני הכי אהבתי את: Northern Star

הוא האלבום הראשון אומנם והכי טוב! יש פה אמת מרה...ואתם תהרגו אותי אבל זו המציאות (לפחות עבורי)
האמת היא שלדעתי מאלבום לאלבום מלאני די ירדה באיכות...האלבום האחרון לא מצא חן בעיני, לא התחברתי לשירים לצערי, הכל נשמע די אותו דבר...
יאפ. חבל אבל ככה אני מרגישה... ב"Northern Star" היו לה שירים
, אחחח איזה שלגר הוא היה!!! הוא עדיין הכי אהוב עליי.

actimel

New member
אוקיי, מוכרחה לענות לך

לגביי Northern Star --> האהוב עליי ביותר. ורוב המעריצים חושבים כך. באמת, אלבום שכולו כמו אוסף להיטים!!! אין ספק, ביג סקסס. אוקיי, אנחנו לא נהרוג אותך ניבוש (המעריצים הבריטיים יעשו את העבודה בשבילנו חחח, בטח ישלחו את רד כמתחזה לבריטיש) סתאם... חוץ מזה שאם אני אהרוג אותך, אז איך בדיוק אני אוכל לראות אותך בחמישי, מה לא ככה
חחח עכשיו ברצינות, אנחנו מכבדים כאן כל דעה שנכתבת בפורום... לא התייחסת לReason משום מה
יש באלבום להיטים מצויינים: ולדעתי הטוב מכולם השיר: Melt, כמו כן: On The Horizont, Positively Somewhere, Here It Comes Again,YYY, Let's Love בקיצוב... פאשלה של חברת וירג'ן. לכן גם הגיע הלייבל "רד גיר רקורדס" האלבום האחרון לא מצא חן בעינייך
אני מופתעת
איך אפשר שלא להתחבר ליצירה העילאית Youll Get Yours וואו, אפילו חברים שלי שהם לא מל סי פאנס חושבים שמדובר בלהיט היסטרי... Beautiful Intentions מעולה Next Best Superstar הצליח בהמון מקומות Better Alone אחלה שיר שבעולם ועומד ממש בימים אלו להיכנס שוב ברה-ריליס You'll Get Yours אין, תענוג... מאסטרפיס
אשמח לקבל תגובות... ועכשיו לחידת השבוע:
|מי הזמרת שחושבת שזה:
מן צורך בסיC להגיע לC
אני לא המצאתי את המילים כאן... חחחחחחחחחחחח

jews girl

New member
שלוםםם../images/Emo70.gif

מזל טוב על הפורום קודם כל
דבר שני! אני הכי הכי הכי הכי הכי אוהבת בעולםםם את Northern Star
וזהו

רוני1002

New member
הדירוג שלי:

1. Beautiful Intentions. (אני הכי אוהבת את השירים שם) 2. Reason. (אני חושבת שבאלבום הזה יש יותר עוצמה מהאלבום הראשון) 3. Northern Star. (בכל שיר יש סגנון מוזיקה אחר ואני אוהבת את זה.)

RedRecords

New member
Beautiful Intentions, ללא ספק.

וכל מילה נוספת מיותרת. צריך לשמוע את האלבום יותר מפעם אחת כדי לקלוט אותו. פשוט יצירת מופת!

למעלה