London Calling

Fish in the sea

New member
../images/Emo41.gifLondon Calling../images/Emo41.gif

הסטליסט מליל אמש: 01 there there 02 2+2=5 03 national anthem 04 morning bell 05 scatterbrain 06 kid a 07 go to sleep 08 climbing up the walls 09 backdrifts 10 sail to the moon 11 sit down stand up 12 no surprises 13 talk show host 14 where I end and you begin 15 paranoid android 16 idioteque 17 everything in its right place Encore #1: 18 i might be wrong 19 the gloaming 20 myxomatosis 21 lucky Encore# 2: 22 fake plastic trees 23 how to disappear
מישהו יודע אם there there (הסינגל) באמת יגיע לארץ ואם כן האם זה באמת יקרה מחר
תשובה עוד הערב תעזור מאוד.
the fliming lips-knives out

polyethylene

New member
אתה פשוט רשע ../images/Emo70.gif

להעלות כל יום או יומיים את הסטליסטים במחשבה שחוץ מלייזי ואולי her circulation אנחנו פה רק אוכלים את הלב. איזה סטליסט מדהים
לגבי הסינגל - אני מרימה טלפון מחר לטאואר רקורדס לבדוק
ככה אני אדע אם אני חותכת ישר הביתה אחרי העבודה או עושה עצירת פתע בעזריאלי...
גלגל"צ - ספיישל grandaddy
מדהים

בוקי ש

New member
הייתי שם היום וגם שלשום ושניים

אמרו לי שאין סיכוי שזה יגיע... אחת מהם אמרה שהם לא ממש מתעסקים עם סינגלים..למרות שצפים שם סינגל או שניים...אבל אני לא חושב שיהיה שם הסינגל...סורי! אולי באוזן..אולי להזמין יבוא .. נברר לאלתר! אחרי שנסיים עוד מלפפון חמוץ יאם יאם NP - diana krall - frim fram sauce

Fish in the sea

New member
ומה עם צליל?

בא לך להרים צלצול גם אליהם? אני פשוט צריך לעבור בצליל היום בכל מקרה להחליף איזה משהו.
1- ספיישל גראנדדי אכן היה משובח. קוואמי חזק בספיישלים, אין מה להגיד. מצחיק גם איך הוא חוזר כל שנייה על שם הלהקה ושם האלבום החדש. בלי להגזים, אני חושב שהמילה גראנדדי נאמרה אתמול משהו בסביבות ה-100 פעם תוך שעתיים. באמת.
2- הוא גם אמר שהאמייל יחזור לפעול השבוע, למי ששאל על זה פה אתמול. יש מצב שתמשיכי לעלות את הפלייליסטים פה או באלטרנטיבי פולי? זה היה סידור די נוח :) יום טוב.

polyethylene

New member
טוב, בטאואר רקורדס לא יהיה הסינגל

*מתחברת לאמאזון ועושה קנייה און ליין* בצליל
לא יודעת, תאמרו לי אתם אם אתם רואים שם

sronis

New member
צהרים טובים... ../images/Emo13.gif

אז יש או אין? (בעזריאלי...) תודה
רוני

sronis

New member
היי!! אז תזמיני גם לי ../images/Emo3.gif

נחסוך במשלוח
רוני

n0nick

New member
כן, גם לי ../images/Emo3.gif

מישהו בדק באוזן? אני שם מחר.

n0nick

New member
בדקתוס ../images/Emo4.gif

באוזן מחכים לאלבום, לא מקבלים את הסינגל. אפשר להזמין במיוחד, אבל זה כבר מוגזם. בווו

BlackMist

New member
הייתה עוד אחת, לא?..

אתמול הם ניגנו את True Love Waits כשיר האחרון..

Fish in the sea

New member
אכן: ../images/Emo41.gifLondon Calling 2../images/Emo41.gif

01 there there 02 2+2=5 03 national anthem 04 lucky 05 punchup at a wedding 06 go to sleep 07 kid a 08 myxomatosis 09 backdrifts 10 sail to the moon 11 sit down stand up 12 no surprises 13 talk show host 14 where i end and you begin... 15 paranoid android 16 idioteque 17 everything in its right place Encore 1: 18 i might be wrong 19 the gloaming 20 Just 21 like spinning plates Encore 2: 22 pyramid song 23 Karma Police Encore 3: 24 true love waits - thom solo בלי מכות פולי.
talk show host

polyethylene

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

melatonin

New member
אה..... מה עם הסינגל?

אנשים.... מה קורה איתכם?! הסינגל יצא היום ולא ראיתי אף אחד מדבר על זה עדיין! או שטעיתי, גם יכול להיות הייתי בטאוור בפתח תקווה (תשתקו) והם אמרו לי "אה... לא. בדרך כלל אנחנו לא מקבלים סינגלים. הדיסק יוצא עוד איזה חודש." מזה למדתי שהם מטומטמים בגלל: א. מה זה אין סינגלים? וסינגלים של עידן רייכל והדג נחש זה בסדר? תמותו. סינגלים זה לא מוזיקה? ב. הדיסק יוצא ב 10/6, שזה עוד שבועיים, ולא חודש! (אז אני קטנוני. אז מה, מותר לי) ג. ככה בכל מקרה, אני מניח שאני אנסה באוזן השלישית, אבל אולי מישהו יכול לתת לי רמז בקשר למקום הימצאו של הסינגל האבוד?

polyethylene

New member
דיברנו על זה קצת ../images/Emo13.gif

אפילו עשינו בדיקות, ובטאואר רקורדס לא מביאים סינגלים. ואני אפילו נכנסתי לאמאזון וביצעתי רכישה קלה של הסינגל (עוד שבוע למנייאק...)
j walk snail - i won't call you t.v. anymore

sronis

New member
לא צריך אותך ../images/Emo3.gif

איזה יופי שיש ידידות בלונדון שחוזרות עוד שבוע וחצי... בתקווה שהיא תקנה לי את הסינגל כמו שביקשתי... רוני

למעלה