שירשור פנינים

fame06

New member
../images/Emo243.gifפנינים למבוגרים בלבד:../images/Emo68.gif../images/Emo150.gif

הוא: אמא, למה יש לך ציצים גדולים? אני: כדי שיהיה לי חלב לתת לכם. ------------------------------------------- הוא: לאבא יש בולו גדול. אני:
(זה כי הם מתקלחים ביחד...) -------------------------------------------

b o t t e n

New member
../images/Emo2.gif"זה לא בשבילך זה לבנים-גברים, כמוני"

כה אמר הג'וקר בהחלטיות אחרי ששחקתי לו ב-F1 חשמלי שלו

gallish

New member
../images/Emo221.gifפניני האתמול שלנו../images/Emo9.gif../images/Emo221.gif

הפנינה של תןתן... סבתא נתנה לו בלון (ירוק כמובן), הוא החזיק את הבלון, הראה לי את ה"פיה" שלו ושאל "מה זה?" עניתי: "הפיה של הבלון" הוא: (בטון של משחק) "לא..." אני: "הצ'ופצ'יק" של הבלון" הוא: "לא..." אני: "השפיץ של הבלון" הוא: "לא..." אני: "המקום בו מנפחים את הבלון" הוא: "לא..... זה הבולבול של הבלון"
הפנינה של נעם... אתמול היינו עם ההורים שלי וסיפרתי לאמא שלי שהילדים מתעוררים הרבה בלילה בימים האחרונים ושבלילה הם עברו למיטה שלי, אז נעם "נדחפה" לשיחה ואמרה: "אמא, את יודעת למה אנחנו באים בלילה למיטה שלך? זה בגלל שאנחנו לא רוצים שתהיי לבד ותפחדי, אז אנחנו באים לשמור עלייך כשאבא לא כאן..."

בוליפלג

New member
הבולבול של הבלון../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הילדה שלך חכמה ו.....................תחמנית

טוב אז גם פנינה שלנו

למרות שזאת בטח טעות נפוצה ולא מקורית... "אמא בואי לשחק איתי, אני אהיה יהודה המכבי ואת תהיי הלבנים"

גם לי יש גם לי יש../images/Emo151.gif

הגדול שלי אופק בן 4 מגל מאוד צעיר לימדתי אותו לעשות "שמע ישראל" לפני השינה ואחרי זה מגיעות הבקשות. אז כשהוא עושה שמע ישראל בלילה אני שומעת מהחדר ליד הוא מבקש משאלה : "שיהיו לי הרבה צעצועים ואופניים חדש, שיהיה לנו בית חדש, שלאמא יהיה תינוק בת בבטן, ושלאמא יהיה ציצי גדול
הוא כנראה שומע אותנו שאני לא מרוצה מהחזה הקטנטן שיש לי ורוצה לעשות הגדלה.
אז נגיד אממממןןןןןןןןןןןןןן

UmaGuza

New member
ילדה חומרנית ../images/Emo130.gif../images/Emo130.gif

לפני כמה ימים נשארתי ללא מזומן ושאלתי את בעלי אם יש לו כסף, הקטנה שמעה ומיד פירשנה בקול: אבא יש לך כסף לצעצועים?

אדי30

New member
בחיי, גם שלי ../images/Emo6.gif

כל פעם שאני נכנסת הביתה עם שקית, לא שלום, מה שלומך, אלא "מה הבאת לי?"
בעלי טוען שאני מפנקת אותה יותר מדי......

fame06

New member
הבן שלי ככה. כשאמא שלי מגיעה אלינו

ישר מחטט לה בשקיות לחפש מתנות.

למעלה