שירשור פנינים

חנוכה גרם לנו להיכנס חזק לקטע של ברכות

בכל ערב לפני השינה שירה שרה לעצמה במיטה. בחנוכה השירים הוחלפו בברכות הדלקת הנרות של חנוכה. באחד הימים של החג שירה שיחקה עם רוני, נתנה לה בובה קטנה של ציפור, ואמרה לה "עכשיו נברך על הציפור".

אמא מכינה לאורי חביתה

שמה מחבת על האש אורי (בן שנה ועשרה חודשים) - "להדליק אש?" אמא - "נכון, אמא מדליקה אש" אורי (בחיוך גדול) - "ברוך אתה אדוני" אמא -
צדיק שלי...

polegra

New member
פנינה טרייה טרייה מאתמול בערב בפארק

כנראה שבגלל שהיה ירח יפה כל הילדים שמו לב אליו :) דור : אמא אני יכול לגעת בירח? אני: תנסה דור : נעמד על הקורקינט נמתח גבוה גבוה מנסה להגיע עם הידיים - אמא אני לא יכול :( אני : כי הירח מאוד רחוק דור : אבא יבוא עם סולם יעלה ויביא לי אותו :) אני : מחייכת מאוזן לאוזן :) ולפני כמה ימים...הייתי קצת בבאסה ועצבנית ישבתי על המיטה שלי מנסה להזיז את עצמי דור נעמד באמצע החדר חייך חיוך ממזרי ושר לי את כל השיר אמא יקרה לי !!! נמסתי והתחלתי לבכות , מעולם לא האמנתי ששיר יגע בי בכזו עוצמה :) וזה המקום להודות לערוץ הופ ילדות ישראלית 78 בשלט ששם שירים מקסימים לילדים במהלך היום ובייחוד בלילה..אני מקשיבה לו חחחחחחחחחח טלי

נוRית

New member
זה הזמן להכיר לו את הספר:

"להוריד את הירח" מאת ג'ונתן אמט. ספר מקסים מקסים מקסים....

ענבאך

New member
../images/Emo7.gif התרגשתי.

הערוץ הזה זה אחד הדברים הטובים, אני חושבת איך לשכנע את אמא לרכוש את הערוץ הזה לתינוקת המגודלת שלה [אני
]

muga

New member
גם לנו יש ../images/Emo13.gif

הילדונת שרה בהתלהבות את כל שירי חנוכה - "הבה נרימה נס ואבוקדו!|סגדש|"

muga

New member
ועוד אחת מהבוקר....

אני והילדונת יושבות ואוכלות ארוחת בוקר. אני קוראת עיתון, והיא מסתכלת בעיון רב ומעירה הערות. באחד העמודים היתה תמונת ראש של אחמדיניג'אד, והילדונת פוסקת ישר - "אמא, זה איש מלוכלך! הוא לא נחמד!"

gallish

New member
../images/Emo6.gif

גם אני שרתי בדיוק ככה כשהייתי קטנה
עד היום זוכרים לי את זה....

MotheRonit

New member
../images/Emo41.gifפנינה שהיא גם שוויץ על ילד פשוט מקסים!../images/Emo23.gif

היינו בחנוכה אצל בת דודה שלי ועידן (5.5) אכל לביבה. אחיו הקטן התיישב לידו ונראה שהוא רוצה גם. עידן חתך מהלביבה שלו, נתן לאלון (שנה ושמונה) שם את הצלחת על ברכיו ואמר "תאכל מעל הצלחת" הקטנצ'יק לא התלהב מהרעיון וקיבל תשובה "תאכל מעל הזה או שאני לוקח לך"
מיותר לציין שפשוט נמסתי באותו רגע ולראות איך הוא דואג לאחיו הקטן זה היה פשוט...לגרד אותי בשפכטל

../images/Emo9.gifחמודים

גם אצלי 2 בנים הפרש של שנתיים ביניהם והגדול תמיד דואג לקטן, בהכללל. כל פרוסה חותך לו, מקלף לו את המלפפון, ממש הכל. הקטן שלי מתלהב מזה, אז יום אחד סבא שלהם הביא להם צעצוע אז הקטן רצה להיות נדיב, שבר את הצעצוע לשניים על מנת לתת את החצי לגדול
כמה שצחקנו

MotheRonit

New member
גדול../images/Emo6.gif

פיציקי פתאום ניגש לגדול וחיבק אותו והגדול "ממרומי גובהו" נתן לו נשיקה על הראש...יש לציין שכבר אז ניגשו לחפש את השפכטל

למעלה