../images/Emo41.gif../images/Emo91.gif../images/Emo41.gif

היי , אם מישהו כאן מכיר יועץ תזונה טוב אשמח לקבל המלצה כאן או במסרים מממ...
מממ...בייי

ennicka

New member
נשאלת השאלה מהן העדפותיך

בזמנו הלכתי ליעל דרור והיא הייתה מצויינת למטרותי אז - לרדת במשקל אבל הגישה הייתה יותר "להוריד אחוזי שומן, לעשות המון ספורט ולא לאכול שום דבר בעל פוטנציאל השמנה" עבד מצויין עד שהפסקתי ללכת אליה, מה גם שהיום לא מתאים לי לאכול הרבה דברים של 0% שומן שורה תחתונה, סימפטית ומקצועית וענתה על המטרות אז, מבחינתי מומלצת במידה ומעניינת אותך יועצת תזונה עם גישה יותר הוליסטית מבחינת בריאות וחיים ומתן דגש על תזונה "בריאה" (פחות חומרים משמרים ותחליפי סוכר ויותר אוכל מלא וכד') אז יש לי מישהי מצויינת בשם דליה. היא למדה בארה"ב ודיי עולה חדשה כאן כך שרוב העבודה מולה היא באנגלית. אם זה לא "מפחיד" אותך מסררי לי ואעביר לך טל' שלה. בהצלחה

האמת היא שאני אצטרך לחקור ואולי קצת להמר...

מה שאני כן יודעת זה שחשוב לי :
לראות תוצאות- אומנם אני מצליחה להוריד במשקל אבל לא בקצב שנראה לי תואם את המאמץ, לדעתי אני עובדת בצורה לא מספיק אפקטיבית ברמת התזונה כי התעקשתי לעשות את זה "לבד" אבל זו עקשנות שלא מובילה אותי לתוצאות אז אני מוכנה לוותר על עניין ה"לבד"
שתהיה לי את האפשרות להמשיך לשמור על התוצאה בנוגע לגישות.. מהכרות עם עצמי אני צריכה משהו כנראה יותר הוליסטי שכן יש לי אנטי למוצרי דיאט
, אני מעדיפה להמנע ממאכל מאשר לאכול תחליף עם טעם לוואי
. אם אוכל בריא יש לי פחות בעיה... שולחת לך
תודה

ellabs

New member
תזונאי שמתמחה בספורטאים

הי ההמלצה שלי היא:פז שוסטר. תזונאי שמתמחה בספורטאים בעל נסיון רב ואני ראיתי הרבה אנשים שהצליחו אצלו מאוד(חלקם גם היו מתאמנים שלי)אם תרצי תפני אלי שבת שלום :) אלה

נשמההההההה ../images/Emo24.gif

יש לי כמה וכמה יועצי תזונה פירסט קלאס הבעיה היא שאת צריכה להיות מהמעמד העליון כדי להיכנס לפגישת יעוץ אחת, שלא נדבר על מתכונת קבועה.... אני ממליצה לקרוא המון אבל המון מאמרים (באינטרנט) על תזונה, להיכנס לפורום דיאטות להתיעצות ותמיכה ולנסות לבנות לעצמך אורח חיים בריא מבחינת תזונתית וספורטיבית. בהצלחה

אבל אבל

קבעתי פגישה
(יש בונוסים להפסקת עישון
) תודה לכולם על ההמלצות
ובונבון של שבוע

ennicka

New member
קצת באיחור....

אבל אני רואה שבינתיים קיבלת עוד תשובות והמלצות וגם עניתי לך עכשיו על המסר. מה שנשאר עכשיו זה לאחל בהצלחה

ראיתי,תודה רבה !

בדיוק סיימתי לקרוא את המסר שלך:) אני שומרת לעצמי את הזכות להשתמש בהמלצות השונות בעת הצורך כי מי יודע... וגם אם לא, הרבה תודה

המחיר בשמים אבל אמין ביותר ואיכותי מאוד

ייאיר להב, התזונאי הראשי של מכון וינגייט ותזונאי בחסד עליון... יודע את העבודה ורואים תוצאות במיידי. מומלץ בחום. נ.ב. המחיר שלו יקר בטירוף והוא גם מזיק מעצמו, אבל הכל נכון...

למעלה