להפקה,עורכי התוכנית ואלירז

../images/Emo41.gif../images/Emo91.gifלהפקה,עורכי התוכנית ואלירז../images/Emo91.gif

צפיתי בכל ארבעת התוכניות של אלירז ונהנתי מאד...ובכל זאת ברצוני להעביר את תחושותי לתשומת ליבכם לשם תיקונים ושיפורים... ברצוני לציין שהתוכנית תופסת תאוצה ומתרוממת כל יום יותר ויותר.... כמובן שאין בידי מכשירי בדיקה, אולם עפ"י שיחות עם סובבי ומכרי ועפ"י מה שאוזני שומעות אני מתרשמת שכל יום מצטרפים צופים נוספים לצפות בתוכנית - כאלה שמעולם לא לחצו על השלט את המספר 24!!!! לצערי, רבים מהם בכלל לא ידעו על התוכנית, מי שלא משוטט ברשת האינטרנט לא ידע שהתחילה תוכנית של אלירז שאותו הם מאד אוהבים.... ברצוני להעביר אליכם מספר בקשות/הערות שלי ועוד הרבה צופים שאינם ניגשים לרשת האינטרנט: 1. חשוב לדעתי היה להכניס פרומו בערוץ 22 וליידע את הצופים על התוכנית.... 2. הודעתם, שהתוכנית תועבר בשבוע הבא לשעה 23:00 - מדוע? זו שעה מאד מאוחרת להתחיל תוכנית לאנשים שקמים מוקדם בבוקר!!!
יש להשאיר את התוכנית בשעה 22:00!
3. נודע לי שהתוכנית תקוצץ לשעה אחת בלבד!!! גם השבוע כשהתוכנית היתה שעה וחצי היתה הרגשה שלא נותנים לאלירז את הזמן לדבר, לנהל שיחה עם הצופים, ואף קטעתם אותו כל הזמן (באוזניות) אז מה ישאר חלקו של אלירז בשעה אחת בלבד???? אם ניקח בחשבון שגם מספר הפרסומות הולך וגדל....
לתוכנית שהסוג הזה, של פתיחות ודיבור, צריך לדעתי מינימום 2 שעות!
4.תנו לאלירז יותר זמן מסך לדבר ולספר, לשתף ולהשתתף... בלי הוראות של "לחתוך" באוזניות... 5.כמות הפרסומות בתוכנית האחרונה, כמעט ולא השאירה זמן לתוכנית עצמה..... לסיכום, אלירז נכנס למים ללא ניסיון בתחום, אבל לשמחתי ולשמחת רבים אחרים אלירז משדר ומופיע מצויין בזכות הכישורים הטבעיים שבו: 1. אלירז מדבר כאילו חברים יושבים מולו..משוחרר..ומקסים... 2. יכולת ההתבטאות שלו נהדרת, מוצא את המילה הנכונה והמתאימה לכל אחד.... 3. מאלתר תוך כדי, לא מקובע...זורם מצויין עם האורחים באולפן והצופים בטלפון.... ולכן בזכות הקסם שבו, החינניות והחיוניות, הרגשנות והרגישות, הביטוי וההתבטאות, הצחוקים, הדאחקות, המטאפורות והרצינות.... אפשר להרים תוכנית מצויינת עם השיפורים שציינתי ואולי כאלה שאחרים יעירו ויאירו את עיניכם וכולם יהנו, אנחנו הצופים, ההפקה, המפרסמים ואלירז בראש ובראשונה.... אודה על תשומת ליבכם ובעיקר באם תענו ותעשו את השינויים והשיפורים לטובת הצופים...

Daria83

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif אולי תייחסו לבקשות הצופים??

LIMORMON7

New member
אולי לבקשת העם שאלירז יארח את אלין לשם שינוי

מה קורה? למה אתם מרחיקים רק את הזוג הזה שכולם ישבו וצפו עד אור הבוקר לראות את השיחות שלהם. הרייטינג יהיה בשמים

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif-לא יכולתי לבטא זאת טוב

יותר.כצופה שעברה מזמן את גיל הנעורים אני פונה מעל במה זו: תנו לנו הצופים את האפשרות להנות ממגוון הכישורים שהאל חנן בהם את אלירז. שהרי אין ביטוי מדוייק יותר מדברי קובי אפללו לאלירז: "אלוהים יצק לך אור לתוך הנשמה"ת

THILA9

New member
ביטאת את מה שהמון אנשים חושבים

יש לתת לאלירז יותר זמן ולהפסיק לחתוך אותו שהוא מדבר עם המאזינים ,ולפרסם יותר את התכנית הרבה אנשים לא יודעים בכלל על תכניתו של אלירז יש לו תכנית מקסימה

Sימה2

New member
פרח הכרמל - ../images/Emo45.gif - תוכנית לילה נינוחה, , אל

תדחו ל11 , האורחים מעניינים אלירז מיד מתחבר לאורחיו . בחירת השירים מצויינת . להוסיף זמן לתוכנית- מסתיימת כהרף עין . תודה

leean29

New member
פרח מאוד מסכימה עם הנאמר ולכן צריך להתחשב

בנו הצופים, רוצים יותר את אלירז נטו!!! שעה לא תספיק לכלום. יש שירים ופרסומות, זה לא מספיק ואכן השעה בעייתית נורא. אנא ערוץ 24 הקשיבו לבקשות הצופים, אנחנו מאוד רוצים לראות את אלירז.

reiter5

New member
פרח הכרמל ../images/Emo229.gifחשה וחושבת כמוך מקוה

שמישהו בהפקה יקח לתשומת ליבו ..ויתן לאלירז אכן יותר זמן להביע את יכולותיו המדהימות ...אני שמעולם לא צפיתי בערוץ 24 יושבת מאז שאלירז עולה לשידור מרותקת למסך בהנאה החיבור הטיבעי שלו הן למטלפנים והן לאומנים המתארחים פשוט כל כך זורם ויפה האהבה שלו לכולם נשפכת ממנו בטבעיות ...החיוך הכובש התשובות והתובנות שלו למאזינים ולצופים שנישלפות ונענות בזמן כה קצר ודי לחוץ ...פשוט אני יכולה לתאר לעצמי כמה מהנה ומענין אלף מונים זה יהיה לו ינתן לו עוד זמן ....יש לו כישרון אדיר וקסם אישי כובש יום טוב לך

למעלה