פסק זמן-שירים והסברים

../images/Emo41.gif../images/Emo79.gifפסק זמן-שירים והסברים../images/Emo41.gif../images/Emo22.gif

לכאן אתם מוזמנים לשרשר את השירים שכתבתם על קרן או לקרן או על פסק זמן או מה שבא לכם בקיצור וגם את הסיבות למה דווקא לכם מגיע סינגל.
ניתן להשתתף עד יום ראשון ה-15.10 בחצות

עדי C

New member
השיר שלי../images/Emo79.gif

כמובן רק המילים, על הלחן של "פסק זמן"

papashdon

New member
מדהים ../images/Emo99.gif

אפשר לכתוב גם שירים שבדרך כלשהי מדברים על קרן, אבל אין להם קשר לפסק זמן?

Rachel47

New member
זה הדבר הכי מדהים שראיתי../images/Emo15.gif

בחיים שלי הכתבבבבבבב שלך
חחח סתם ממש ממש ממש ממש אהבתי

?למה לי מגיע לזכות?../images/Emo106.gif../images/Emo41.gif../images/Emo104.gif

בגלל שאף פעם לא זכיתי בסינגל
בגלל שממש התאמצתי עם היצירות האלה...אבל זה בטח לא יעזור לי כי הם נעשו בציר ולא נראת משהו
בגלל שעל הדיסק יש הקדשה איתי מקרן
(לפי מה שהבנתי)...ואין לי שום חתימה שלה או משו כזה על דיסק או משו כה
ואחרון חביב-כי אין לי שום סינגל

shiri4music

New member
השיר שלי ....../images/Emo3.gif

טוב אז ניסיתי לשנות תמילים של פסק זמן ובסוף יצא לי שיר עם מבנה קצת דומה אבל שלא מתאים למנגינה ... "לפעמים זה קצת קשה לכתוב להוציא הכל על חתיכת נייר ולהרגיש שלא עשית שום דבר כי יצא לך מין שיר מוזר להסתובב ברחוב ולהרגיש שונה להסתכל על אנשים ולא להאמין שההוא בפינה עדיין לא פונה לדרך הנכונה ולשבחורה ששם לא נותר עוד הרבה זמן אולי זאת מין תקופה כזאת וזה יחלוף אולי נשברתי והגיע כבר הסוף לקחת פסק זמן ולא לחשוב להקשיב רק למילים ולא לכתוב לשמוע איך באמת נשמעת השראה כי אם אלה החיים לא נותרה לי עוד ברירה פשוט להקשיב לקרן ולהנות מהשיגרה" לא חושבת שזה יזכה,,,לא יצא טוב ,,וגם לא לפי הכללים ....

shiri4music

New member
אה וכל הזכויות שמורות לי...

או משהו כזה...אמרו לי שכדי לי תמיד לכתוב את זה... כי פעם יצא שגנבו לי שיר....

שירוש1989

New member
השיר שלי../images/Emo9.gif+שאלה

אז אפשר להשתתף גם בשיר וגם בתמונה בסוף או רק באחד מהם?

M e i t a l B

New member
...

אפשר לשלוח אחד בכל קטגוריה: -יצירה אחת (שזה חתימה ציור סרטון או כל יצירה ויזואלית) -שיר אחד -הסבר אחד (למה לי מגיע לזכות) -ולענות על החידון (למרות שנראה לי שכבר פתרו) כך ש-4 דברים שונים יכולים להיכנס לתחרות.

Liquid Dreams

New member
למה אני צריכה לזכות בסינגלP:

לא משכנע במיוחד.. - אני היחידה שהשתמשה בקונספט של התמונה של הסינגל - הייתי מקורית ועשיתי תמונת סינגל משל עצמי
- אני משקיעה הרבה בלהצביע

הנה שיר../images/Emo41.gif../images/Emo104.gif

יצא דפוק..אבל לא משנה לקחת את הדיסק ולא לעצור לשמוע רק אותו הלוך וחזור לשמוע רק שירים נורא נורא יפים לתת לראש לנוח מהלחצים אני יודעת שזה לא סתם עוד אומן אחד שעוד מעט כבר לא נזכור זאת קרן פלס שכתבה המון שירים יפים זאת שבמקומי, אתי, אם אלה החיים וכשיצא לה דיסק נוסף בחנויות אני מייד מייד ארוץ לקנות לקחת את הדיסק ולא לעצור לשמוע רק אותו הלוך וחזור לשמוע רק שירים נורא נורא יפים לתת לראש לנוח מהלחצים וכשיצא לה דיסק נוסף בחנויות אני מייד מייד ארוץ לקנות כי עם שירים כאלה שלא מפסיקים להיות במצעדים, אין מה להפסיד לתת לראש לנוח מהלחצים וכשיצא לה דיסק חדש בחנויות אני מייד מייד ארוץ לקנות לקחת פסק זמן לקחת פסק זמן לקחת פסק זמן....

השיר שלי../images/Emo79.gif

לשבת על כיסא ולהתחיל לחשוב לחשוב על רעיונות כי אני רוצה לזכות לרשום את הרעיונות, כדי שלא אשכח והכל בכדי לזכות בסינגל פסק זמן לשבת מול מחשב ולהקליד את המילים לעצב משהו מדהים שיוציא את כולם מהכלים לחפש פתרונות לשאלות (שהן אכן קשות) ושוב- הכל בכדי לזכות ואם כל זה לא עזר לא להתייאש לא לאבד תקווה אפשר עוד לנסות ולשכנע ואולי אני עוד אנצח

למעלה