מפגש הפורום הבא

• פותח הנושא ramil
  • פורסם בתאריך

trilliane

Well-known member
מנהל
העיקר שיהיה חמץ! ../images/Emo152.gif

להתלבטות עצמה אין לי מה לתרום, כיוון שאיני אוכלת אף אחת מהאופציות.

צימעס

New member
העדפה גדולה לראשון

העלים הירוקים של הגפן עם ריח הרבה יותר נעים מהעלים הירוקים של הים.

tiramisu1

New member
עדיף עלי-גפן, אבל אין אייקון ../images/Emo26.gif

משהו חמוד שעשו בסטודיו שאני עובד בו

D o r o t h y

New member
אני אוכל להגיע,

רק אם יהיה מי שייצא מתל אביב מאוחר מאד ויוכל לתת לי טרמפ. (זה אומר להפסיד איזה חצי מפגש)

lexigali

New member
יש!

אלא אם יהיה שינוי מהותי (ולא אדע לפני יופ חמישי עצמו), נכון לעכשיו עושה רושם שלא אוכל לצאת לפני 23:30 מאזור ת"א. יש עוד מקומות, למי שרוצה.

actress

New member
אני אבדוק לגבי ואם עוד יש מקומות

אחרי כתיבת הודעה זו, אז שרייני לי מקום ואודיע לך בהמשך

ramil

New member
יש כבישים בנהריה?../images/Emo12.gif

חשבתי שרק שבילי אופניים...

trilliane

Well-known member
מנהל
מחפשת טרמפ הלוך-חזור [ת"א] ../images/Emo73.gif

כן כן, בסוף התברר לי שאני יכולה לבוא, כי רק עכשיו קלטתי שבעצם מפגש הפורום הוא במוצאי המימונה ולא במוצאי החג, אז להצגה אני הולכת יום לפני. אני אשמח לתפוס טרמפ עם מישהו שיוצא מאיזור ת"א בשעה מוקדמת יחסית וחוזר לת"א אחרי המפגש בלי להישאר לטיול. מקווה שסוף סוף נתראה!

שקדי

New member
יש מצב שהפעם גם אנחנו נגיע.......

הקירבה לבית עשתה את שלה מה מביאים???? מה בקשר לשירון וכו.... שאלות קיטבק?? טוב אני טירון בנ''ל

ramil

New member
תשובות קיטבג../images/Emo13.gif

מה מביאים: מה שרשום בהזמנה שנשלחה אליך בדואל ("כרגיל: את עצמכם, כלי נגינה, שירונים, משהו לאכול או לשתות, והפעם גם: ביגוד ונעליים נוחים לטיול, ורצוי גם בקבוק שתיה, מלא או ריק.") אם להיות יותר קונקרטי, אז השאלה אנינת הטעם "מה לאכול" כבר דוסקסה כאן. ולגבי השירון - שירונים זה לא אני, זה דורותי. אני מניח שגם הפעם לקראת המפגש היא תציע אפשרות לשכפל עותקים נוספים לכל דכפין במחיר עלות, אם לא - פשוט תיצמד לשירון שלי ונשיר ביחד.

lexigali

New member
יקירי,

שירונים הפעם זה כן אתה. (בכל מקרה מקווה שהם עדיין אצלך - אם יש צורך אבוא לקחת לפני.)

איזיקו

New member
בעניין הטיול...

שאלת הדיוט / אידיוט: למתי הטיול מתוכנן? ל- 20 באפריל או ל- 21 באפריל? לפני או אחרי? איפה מטיילים? יש מסלול? יש מדריך? יש שירון טיולים? להביא בגדי ים? אפשר להביא ביסלי? (אבל אני לא מכבד, אני שומר את זה לאחר כך).

למעלה