מה אתן מסתכלות?!?

../images/Emo41.gif../images/Emo77.gifמה אתן מסתכלות?!?../images/Emo77.gif../images/Emo41.gif

חע..ידעתי שתכנסו
(וכולן ביחד:
"דההההההההההההההה!!") וואל,כן,אני פותחת שרשור חדש...אבל זה לא עוד
. אני רוצה שכל אחת תספר [URL='http:///'] מה הדבר הכי מאגניב שעשיתן לחברות ביומולדת?[/URL]
אחרי היום,גם אני אוכל לספר(
*טפוטפוטפו*) ד"א, אתן מתבקשות יחד עם זאת, להחזיק לי ולענת חזקקקק אצבעות בקשר למה שאנחנו מתכננות לזוהר (כן,יש לה מומולדת היון
)!! (אפילו שאתן לא יודעות מה זה... אם זה יתממש-תדעו
)

אבל למה להיות קרצייה?!../images/Emo3.gif

נראה לך שזה היה בכוונה?? ארררר!! חשבתי שהראשון לא נשלח. ועכשיו,אם אין לך משהו טוב להגיד את מוזמנת לשתוק.

TkTk

New member
שירע,יא´ מתנקנקת.. ../images/Emo103.gif

אני כן יודעת ואני כן יודעת!!! יש לי ידיד,ידיד ילדות טוב.. שפעם שידכתי בינו לבין חברה שלי. הם היו חברים איזה שנתיים וקצת.. עד שהיא נאלצה לעבור לחו"ל...סתם, כי אבא שלה החליט(מי טחון בכסף?!!?מי?!?).. אז הם עברו(נורווגיה,למי שמתעקשת)!!! ובגלל זה הם נפרדו. ובכן.... ביומולדת האחרונה שלו,אחרי ששנה וקצת הוא לא ראה אותה... הבאתי אותה לפה. כלומר..היא הגיעה לבד(עם המשפחה), אבל...בגלל שאני ביקשתי. עשינו לו כל החבר´ה מסיבת הפתעה.. ואז פתאום(אחרי שהתקשרתי לה ואמרתי לה שתבוא עכשיו), היא נכנסה. הוא היה בשוק...

יההה!!

איזה מגניף!!
ח"ח
אנחנו פשוט מחפשות עוד משהו קטן שאפשר לעשות לזוהר... היום בבצפר,נתנו לה בלונים,כרגיל וזה... ואז בהפסקת אוכל עשינו לה מן פיקניק חמודון
ואח"כ היתה עוגה... היה מגניף!! אז... מה עוד אפשר לעשות (שיהיה בבית שלה)?יש לך שמן של רעיון?

Shani5

New member
../images/Emo13.gif אז ככה

ממ פעם עשינו לחברה שלי מסיבת הפתעה ´ורודה´.... כאילו באנו אליה הביתה וכולם היו עם חולצות ורודות ועשינו את כל הבית שלה ורוד והיה מלא פטל, מרשמלו, בזוקות- כל מה שורוד.... קיצר זה לא כ-ז-ה מדהים אבל זה מאוד מקורי....
פעם חברה אחרת שלי- בבת מצווה שלה אני ועוד 2 חברות לקחנו אותה לים (וכפי שאתן יודעות- לירושלמים ים זה שוס...) קיצר עצמנו לה את העיניים עם סרט כל הדרך ולא גילינו לה לאן אנחנו נוסעים... בסוף היא היתה מ-מ-ש מופתעת....
משהו שעשו לי- ביומולדת 14 שלי- בערך בשש וחצי בבוקר לפני הבי"ס החברות המתוקותתתתתתת שלי באו אלי למיטה עם ארוחת בוקר ובלונים והכל... והם שרו לי היום יום הולדת... ואז ירדתי למטה וכל הסלון היה מקושט.....וקלטו- הכל היה בשש בבוקר... ואז הלכנו כולן ביחד לבי"ס! די זה היה כיף!

אני לא מכירה כאלה דברים ../images/Emo14.gif

מיוחדים.. פעם באנו כמה חברות ביום שבת בבוקר שהיא ישנה עם טונה בלונים ומתנות ועוגה והערנו אותה ב.."היום יום הולדת" ואמא שלה הכינה ארוחת בוקר ענקית לכולן (ג´חנון בורקסים בייצים ועוד דברים כאלה..) והיה כיף...

וואי לי היה משהו מקסיייים!

למרות שלא אני אירגנתי את זה אלא חברות שלי עשו לי וזה היה יומולדת קודם שלי... אני אוהבת איל קיציס המון המון המון זמן הן אירגנו לי מסיבת הפתעה ענקית שהאטרקציה...הייתה קיציס עצמו, הבנאדם מדהים אבל קרה סיפור לא משנה עכשיו קיבלתי מהן גם פוסטר ע-נ-ק שהן עשו לי שלו וגם כל מיני בגדים אבל כולם היו הם הדפס ותמונות של קיציס, אני אישית בחיים לא אשכח את זה...גם בגלל שהיה נורא כיף וגם בגלל שזה...נו, אתן יודעות, קיציס!! אם היא אוהבת איזה שהו מפורסם {מייד אין יזראל} זה הכי לא בעייה ויכול להיות רעיון אבל היות וזה היום...בעייה!1 בכל אופן, בהצלחה לכן

ואואואול....../images/Emo104.gif

האמת אני לא זוכרת חחחחח
תמיד יש ת´ימיהולדת שבאים לביצפר עם בלונים ועוגה ושרים (עשינו את זה אתמול לחברה שלי. באסה לה, נולדה ביום הראשון של ביצפר
) אבל לי עשו את היומולדת במגרש שאין מצב שאני אי פעם אשכח את זהההההה

YaLdoNet 4 EveR

New member
חחחח אוי אדיר ../images/Emo6.gif ../images/Emo117.gif

ארגנתי לחברה הכי טובה שלי מסיבת הפתעה.. עכשיו, הרעיון עצמו הוא לא שיא המקוריות ("הפתעה!!" -"
") אבל איך שגררנו אותה למרתף (איפה שהיתה המסיבה) היה מצחיק בטירוף.. הכרחתי (
) את אח שלה לעלות למעלה, ואיך שהיא נכנסה הוא רץ אליה "שמרית שמרית את לא יודעת מה קרה למחשב שלך! עשן ו.. ו.. ו.. רעשים!
" והיא דפקה אלינו ריצההההה וזה היה מסחיק בטירוףףףף וגם עשינו לה התקף לב והיה נחמט

למעלה