בובה פראית

adis90

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo6.gifבובה פראית../images/Emo6.gif../images/Emo41.gif

זו אני שצריכה לפתוח את הפרקים כל יום
סתאאאם
פרק חמוד לדעתי (התחלתי להתאהב בסדרה הזאת
) פקו ונטי הם הזוג הכי ממי שיש
וסתם בקשה.. מישהו יכול לשים תמונות של דיאגו ראמוס
(זה ברונו מקיץ נצחי לא
) חתיך

adis90

New member
../images/Emo51.gif רבה רבה../images/Emo99.gif../images/Emo29.gif

איזה חתיך

huxy

New member
אני לא יודעת

מה אני חושבת על כל המערכת בין מילי ואיבו
מצד אחד אני מבינה את מילי, כי גם אם אני חושבת שהיא צריכה לחשוב יותר לגבי מה ראתה עם אנדראה ולהטיל ספק, היא בתכלס בטוחה שאיבו בגד בה ואני לא בהכרח הייתי סולחת אם הייתי במצבה (אבל הייתי חושבת יותר!!) השיחה עם אנחליקה היתה מקסימה וריגשה אותי מאד. אבל מצד שני איבו כ"כ סובל ולא עשה כלום שזה מרתיח, כלבה אנדראה ופבלו בן****
איבו
בונבון
מהלך
זה תמיד היה שלו יותר קשה להסתיר את העצב ממילי ופקו משחק את זה מצויין, הריקוד במועדון היה מקסים, ראיתי תמונה של הריקוד וכ"כ רציתי שהקטע יגיע! מילי ואיבו הם שיא המתאימות שבמתאימות ופקו ונטי זוג יפהפה. בפרקים האחרונים לינה ממש מתוקה, תמיד חשבתי שהיא גדולה אבל הסצינה שהיא כינתה את לואיסה סנובית ואיבו הסתתר מאחוריה מתגלגל מצחוק הרגה אותי- חההההההה, או שאמרה בכנסייה שלא רוצה להתחתן עם אלברטו לואיס אלא עם בובי
אהה ובבקשה שיעיפו את דון פפה מהעיניים שלי!!! הנוכחות שלו חסרת תכלית מהפרק הראשון שבו הופיע, שילך!

קרלוצה

New member
גם אני אהבתי את הפרק...

היה פרק עצוב ויפה, משתפר בכל אופן
איבו מסכנון זה פרק שחיכיתי לו במיוחד לסוף....הם חמודים בסוף ולדעתי זה מה שאיבו צריך להמשיך לעשות להראות למילי שהוא כן סובל כמה שהיא חושבת שלא...איזה חמוד הוא היה בכנסיה נכון? וכשהוא היה עצוב עוד יותר.. לינה שפכה אותי מצחוק
אין כמוה זאת החתונה הכי מצחיקה שיש בייחוד הכנפיים שהיא שמה חחחחחחח אגב ראיתי רק עכשיו את הפרק כי לא הייתי אתמול

huxy

New member
נראה לי שהיא יודעת

שהוא סובל רק חושבת שאולי מגיע לו כי הרי בגד בה, כל הדיבורי אהבה שיגיד לה לא יעזרו כי היא מודעת לזה שאוהב אותה אבל מבחינתה הוא רודף שמלות ויכול לאהוב אותה אבל לרדוף גם אחרי אחרות. לינה בתור כלה נראתה מצויין, גם אני התגלגלתי מהכנפים אבל זה רה-לינה

perrinat

New member
חחחחח....../images/Emo103.gif

הרגה אותי מצחוק הפוסטמה...... הכומר:"את מוכנה להנשא ללואיס אלפרדו
" לינה:"לא, אני מוכנה להנשא לבובי, מי זה לואיס אלפרדו?" פחחחחחח........ ועם הכנפיים...... וייייייי, פוסטמה רצינית

למעלה