יום יום רביעייייייי-הסוףף

1ספירוש1

New member
../images/Emo103.gifגם לנו היה מבחן מיצב בהבעהה@!

איזה מבחן חופרררררררר!! היה לכם על המכונית ועל מוזיאון המדע?XD

גילולית

New member
../images/Emo205.gifאני נושא.

נתחיל במשהו אירוני, שקרה לי השבוע ולא היה לי איפה לתקוע את זה. בשיעור היסטוריה למדנו על כל הדבר המזעזעים והכי לא אנושיים שקיימים שקרו בשואה, ויותם ישב מלפני וראיתי את הגב שלו כל הזמן מול הפרצוף(הגב שלו
) והיה כתו לו על הגב בחוצה HUMANITY(אנושיות). וזה כל מה שראיתי כל השיעור כשהיא דיברה על השואה. נכון אירוני? אמאמ.
מבחן במתמטיקה, שוב הלך חרא.
עוד חלום מוזר על מוות, לילה שני ברציפות
מישהי יודעת לפרש חלומות?זה מתחיל להלחיץ..
דיברתי עם נועה בטלפון
(אני לא באמת נשמעת ככה!)
ערב פסח ק-ו-ר-ע בצופים
שיחות שיעמום בצופים\
בית- הסוף
שאלה:יש לי את הראשון שקיבלתי.. למרות שבעצם אני לא יודעת איפה הוא
אבל קיבלתי עוד כמה אבל איתם כן שילמתי..

NoNo xD

New member
../images/Emo110.gif זה היה קול חמוד אל תדאגי ../images/Emo3.gif

ואני בכלל נשמעת הכי מוזר בעולם בטלפון ובכלל בכל מיני הקלטות וזה .. אני מקווה שהקול שלי יותר נורמלי ברגיל .. אני לא יודעת לומר כי לא שמעתי אותו וואי משפט מוזר
"אני לא יודעת לומר כי לא שמעתי אותו" שתקתי

גילולית

New member
../images/Emo205.gifXDDDDD ס'חמודה<:

אולי אני כן נשמעת ככה, בעיני אני פשוט לא. את תגידי לי כשנפגש ב"ה.

NoNo xD

New member
../images/Emo110.gif ../images/Emo9.gif .. את על המחשב ולא על המסן ?!??!

עד שיש לי מסן את לא מתחברת ??@ חוצפנית !
אבל תתחברי

NoNo xD

New member
../images/Emo110.gif רביעי פשוט כזה ../images/Emo3.gif

רביעי נורמלי לא מיוחד .. בצפר היה מיצ"ב בלשון יחסית קל חוג -> חברה [עבודה במדעים] -> חזרות -> הבייתה משעמם נכון ? D: סתם לא אבל זה יום רגוע כזה
השאלה אממ יש לי 3 שנקלים .. אחד היה לחברה שלי וגנבתי לה אותו אבל ביזבזתי אותו
אממ ומאז איכשהו קיבלתי עוד 3 [נראלי מחנויות פשוט] וזהו [:

michalie XD

New member
יום רביעי יום...

כמעט הכי לחוץ שהיה לי איי פעם. אז ככה: שעה 1 - היה לי סתם משעמם למדנו הסטוריה הסיבה ללחץ: המורה אתמול הייתה חולה ולא באה אז היא נתנה למורה המחלליפה לתת לנו שיעורים ומי שלא עבד שתרשום אותו ואז היא תכתוב לו מינוס. אני כמובן, לא עשיתי את השיעורים גם לא בבית והיום היה לי שיעור. אבל לבסוף המורה לא בדקה כי כל הילדים מהכיתה שלי צעקו שרק היינו צריכים לקרוא. שעה 2 - היה אמור להיותלי מורשת אבל המורה המחנכת שלי החליפה אותה מפני שהיה לנו בשעתיים האחרונות מיצב אז המורה עברה איתנו על החומר. הסיבה ללחץ: המיצב
שעה 3 +4 - מיצב בהבעה ולשון. היה קל ברמות אבל 26 דפים הסיבה ללחץ: אני מפחדת להיכשל כי זה הולך לתעודה שלנו במקום מבחן רגיל (בני ז!@#$!) וזה מה שהלחיץ אותי ואחר כך הלכתי לקניון המעפן של יהוד וכמעט נרדמתי
וזהו סתם לא יום מלהיב במיוחד ומחר באות אלינו ילת לבצפר לתת הרצאה על משהו והן יהיו איתנו הבה זמן ואז יבחרו את הכיתה ששיתפה הכי הרבה פעולה והן ישארו עם הכיתה עם סוף השנה ותמיד נפספס איזה שיעור או שניים. יאיייי זהו

michalie XD

New member
אהה כן לא עניתי על השאלה:

|יש לי את המטבע של השנקל הוא מגניב כזה
ואני גם שומרת את השנקל, ישלי שלושה שנקלים ואני ממש מתלהבת מהם
אני שומרת אותם כי אני מפחדת לבזבז

DoLi it is Me

New member
../images/Emo222.gifמותתשת../images/Emo178.gif הסיפור המלא ../images/Emo6.gif ../images/Emo26.gif

טוב אז ככה... היום היה מצחיק ביותר ^_^ , לקראת סוף הלימודים המורה שלנו פתאום נכנסת לכיתה ובמקום להתחיל בשיעור היא התחילה לחלק לנו מלא רוגלחים [ניייסתתתיי להתאפק באמת שניסיתי אבל הם היו כ"כ מגרים אז לקחתי אחד ><]. בקיצור זה היה בגלל שהבת שלה התחתנה וזה אז התחלנו לשיר לה ...שירים שגם לא כ"כ אהבה >< [היא דתיה וזה]. קיצור היא סיפרה על הבת שלה וזה ששידכו לה : המורה: "הם ניפגשו 25 פעמים בערך". חברה 1:"המורה היא שומרת נגיעה?" המורה:"כן". חברה 2
: "המורה אם היא שומרת נגיעה,אז מה הם עשו בכל הפגישות?" XDD... איי הילדה הזאת קרעה אותי..והמורה כזה פותחת עליה עיניים ומתחילה להמסיק כזה חח. אח"כ בסיום הלימודים שיחררו אותנו מוקדם אז אני וחברה שלי חיכנו בגינה.. חח אז התחלנו לחכות את הילדות מהשוקזסים והתמונות עיצוב אז נמ.. הינה תמונה אחת שלי >< .. אכן לא משו אבל תתמודדו
ואז בשבע הלכתי עם חברה שלי לעמוד בסופר לבקש אוכל לנזקקים בראשון [מטעם בני עקיבע] ואספנו ממש מממש לא ורק עכשיו חזרתי .וואני מממש ממש אבל ממשמש עייפה
. זהו
.

DoLi it is Me

New member
../images/Emo222.gifתמוונה || ^^ ../images/Emo26.gif

זה בצחוק ..איזה כאפות התמונה נכון
?

DoLi it is Me

New member
../images/Emo222.gifאה ואני שונאת שנקלים -_-

הם לא מתקבלים אצלנו במכונות =\

talosh1234

New member
חרא לי ../images/Emo7.gif

אמממ.. אז ככה היום כמו תמיד לא הלכתי לבית ספר [בגלל הרגל הבתתתתתת אלף זונות] והרגשתי ממש ממש ממש ממש פדלעה [ראו בעצמכם בהתבכיינות שלי] אז שמתי שירים בפלייליסט והתחלתי להתאמן .. עשיתי כפיפות בטן וקפצתי על רגל אחת [הבריאה
] והנםתי ידיים ומה לא .. ואז הרגשתי מעולההההה .. אחר כך הלכתי להתקלח [!!] וזה היה קשה אבל מהנה
XD ואז הלכתי בלחץ למשחק כדורסל של אחי [כיתה י' , הם הפסידו בקצת הפרש כי זה היה משחק מול הקבוצה מס' 1 בליגה !! ] והייתי עם קביים והכל וזה .. ואזזזזזז פגשתי איזה שחקנית כדורסל שאמרה שהיה לה אותו דבר כמו שלי ברגל .. והיא הראתה לי תמונה כשהורידו לה את הגבס כל הרגל שלה הייתה סגולהההההה !!!!!!!!!!1111 והיא לא יכלה ללכת עליה ומהקיץ עד עכשיו היא עם קאסט כזה ..
ואני ילדה שעושה דבריםם !! אני לא יכולה להיות ככה
אז זה ביאס לי ת'תחתתתתתתתתתתתת נו בכל מקרה .. הינה תמונה שלי עם קונדום שמיליתי במים
יש לי קונדומים כי אני וידיד שלי קנינו יחד XD ולשאלה היומית - יש לי שנקלים חח

גרבע

New member
אל תדאגי ../images/Emo6.gif

לא קורה כלום כשמורידים את הגבס..אולי רק בכף רגל יהיה לך קצת ירוק
זה יעבור תוך שבוע..

talosh1234

New member
אומייגאד עכשיו אני רואה שכל הרגל שלי שחורה !!

נקרעו לי כלי דם ברגל

גרבע

New member
חחחח ../images/Emo105.gif

[לא בכוונה להעליב] תרגעי XD זה אמור להיות ככה OO"-אממ אני חושבת..זה לאט לאט יורד לא ? ואי מסכנה XD זה מפחיד להתקלח עם זה XD שברת את הקרסול?

adiozery101

New member
חחח לא נוראא בקטנהה

חחח אני תמיד רציתי לשבור תרגל אווו תידד *^*^*^ חחחח !!!

למעלה