טקס מסך הזהב

ט2לולה

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo44.gifטקס מסך הזהב../images/Emo70.gif../images/Emo44.gif../images/Emo41.gif

עכשיו בערוץ 2!! כולם לראות
טקס מסך הזהב עשו את זה "פרוייקט מסך הזהב"
והיה שיר של תוכניות ראליטי שטלי וצחי השתתפו בו
לכל התוכניות המועמדות של ביפ

אדיר היה צריך לזכות!

ואם כבר אני פותחת רשמית את "שרשור מסך הזהב" ואני אתחיל: זה רק אני או שבכל מועמדות יש 4 שכולם מכירים ואז בסוף דוחפים איזה משו מערוץ 1 שאתה יושב בבית ותוהה "מזה?"

למה?

למה? למה???????????? למה הפרה השמנה הזו עם התכנית לעקרות בית משועממות שלה זוכה ולא התכנית המעולה "דאבל דייט"? למה? האם מישי מהצופות בנות ה40+ שמגהצות כל היום יודעות מזה אסאמאס בכלל? למה???????? מרמה! שחיתות! סתם סתם לא... אבל דאבל דייט היה צריך לזכות!

NimaZ

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo108.gif

מילא לסדרה טובה אבל לאודטה????????? פיכ לא שווה
הגיע להם!

dboten

New member
../images/Emo12.gifברצינות../images/Emo35.gif../images/Emo44.gif

מה קרה לעולם
אודטה מעצבנת
היא תמיד עושה דווקא
"ואני אהיה פה...
MUHAHAHAHAHA....
"

יש לי בקשה ממכם...מכולכם...

הפסדנו... הפסדנו לאודטה הפסדנו לכוכב נולד.. הפסדנו... אבל בבקשה בואו נפסיד בכבוד.. זה לא יפה לרדת עליהם בגלל שהם ניצחו... אתם לא אוהבים אותם... אל תאהבו אותם.. אבל אל תרדו.. זה מוריד מהבגרות שלכם.. תפסידו בכבוד.

כבוד כבוד

אני שנאתי את אודטה תמיד... אני מאמינה באמת ובתמים שדאבל דייט היא התכנית הכי טובה בקטגוריה. אבל ממתי איכות הולכת עם אהבת הקהל?

שנאה זו מילה קשה

חבל שאת זורקת אותה סתם ככה.. זכותך לאהוב את דאבל דייט.. כמו שיש אנשים שהזכות שלהם לאהוב את אודטה... את לא רואה את פורום כוכב נולד יורד על האקדמיה לצחוק בגלל שהיא הפסידה אני מבקשת ממך לא לרדת על אודטה בגלל שהיא ניצחה.

אני יורדת על אודטה כי היא אודטה

אני יורדת על כולם בעצם.. אל תקחי קשה שנאה לא במובן שאני אחכה לה למטה עם בזוקה...

Obi Dan Kenobi

New member
דאבל דייט לא זכה ../images/Emo7.gif|לבשבור| ../images/Emo118.gif

הפסיד לאומלטה!
זה כל כך לא צודק.. דאבל דייט הרבה יותר טובה מגברת "אני-אהיה-אתכם".. רציתי שרועי ודנה יעלו! אוף..
טוב, נחכה לאקדמיה, למרות שיש לי הרגשה שפרוייקט Y ייקח.. אני עוד מאוכזב מהזכייה בפרס השחקן בטלנובלה. במקום נתן רביץ, או ניר לוי, שמשחקים ממש מעולה, זכה מר-פנים-יפות, שיכולת המשחק שלו היא כמו הגרב שלי.

מסכימה עם כל מילה!

רק שבריאלטי זה או פרויקט Y או כוכב נולד לאקדמיה אין ממש סיכוי.

אני משתגעת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

+
עוד מעט תוכניות הריאלטי!!!!!!!!!!!!!!! אמן האקדמיה! אמממממן!

לא מסתכלת טלוויזיה יותר- בחיים!!../images/Emo46.gif

+
הצבעתי דאבל דייט- יצא אודטה הצבעתי מיכאלה- יצא השיר שלנו הצבעתי יצפאן- יצא יאיר לפיד הצבעתי אקדמיה לצחוק- יצא כוכב נולד!

למעלה