יום יום רביעייייייי-הסוףף

Little McMickey

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo44.gifיום יום רביעייייייי-הסוףף../images/Emo2.gif../images/Emo121.gif

אחחחחחחח
היום היה לי הבגרות העל פה באנגלית
ועברתי למזלי!! הבוחנת הזאתי בכלל לא פתחה את העבודה לראות!!! היא רק ראתה את השער ושאלה למה בחרתי בהם.. זהו!!! ארררררר סתם השקעתי! אבל היא הייתה נחמדה ושאלה אותי שאלות קלות כמו מה זה חבר טוב בשבילי, ואם אני אוהבת לגור בביאליק ולמה לספר על זה תחביבים וזה דיי קל
למרות שהיא נראתה קצת נאצית בהתחלה
אבל היא הייתה סבבה D: ו...אוח.. יום שישי... רונדו, סוף ליימודיי
אני מרגישה עצובה ושמחה בו בזמן... אתמול כשהייתי בתחנה ראיתי ילדים מהשכבה שלי במכוניות שלהם עם בלונים ואחד היה עם רובה מים והשפריץ עלינו
ומוזיקה וצעקותת זה היה מיני רונדו שכזה.. אבל הגדול עם המסיבות הוא יום שישי. ומאותו שבוע לאחר מכן רק תגבוריםםםםם
פאק אין לי כוח!
ועכשיו... מה היה לנו השבוע..מאז יום ראשון.
שרשור לבחירת תאריך למפגש הקרב ובא... http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1238&msgid=115097696 שרשור חדשה
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1238&msgid=115176315 חזרתה של חברת פורום- ספירר http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1238&msgid=115146855 יומולדת לאוררר D:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1238&msgid=115126199 והסרטון המלא בשיער של הארי
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1238&msgid=115218561
לא קיבלתי שום ד"שים השבוע אז... אני מחכה למי שכן רוצה לשלוח ושתשלח ל-
D:
וקצת צחוקים: ציטוטי מורים למינהם...
" אבי.. אתה צריך לקחת כדור נגד טיפשות! או שמא כדור לראש יספיק?"
" את יודעת למה את לא מבינה? כי את אישה!" [מורה..זכר מן הסתם לתלמידה]
-(המורה לביולוגיה,לאחת התלמידות):"למה את לא מצביעה?" (התלמידה,בחשש קל):"אני מפחדת לענות" (המורה,בחיוך אמהי וחם):"אל תפחדי.מקסימום תטעי,ואני אחשוב שאת מטומטמת".
-"תצחקו,תצחקו...אבל אני,כשהתחתנתי,הפסקתי לצחוק"(מורה לספרות)
-תלמיד לתלמיד אחר:"כוסאמא שלך". המורה לערבית:"ומה אתה חושב,שלאמא שלך אין כוס?ומאיפה באת?" עכשיו אתן איך עבר היום, מה עשיתןןן? שאלה יומית לא משהו אבל- למי פה יש את המטבע החדש?! של ה-2 שקל כמובן D: חברה שלי שומרת 3 כאלה כי זה מיוחד והיא לא רוצה לבזבז.. זאת אומרת שהיא שומרת סתם 6 שקל XDDD

McFly rullz

New member
../images/Emo192.gifאיזה יום../images/Emo99.gif../images/Emo6.gif

האממ...אז היום לא היה משו מעניין... שחררו אותנו ב-1 אין לי מושג למה
ועשינו לחברה מסיבת הפתעה שעתייםD: וזללנו פיצה
ורקדנוXD והאממ...אחרי זה הלכתי עם חברה להתרים ונפשגנו עם ידידים והם מזה קרועים
אחד סנילי ברמות והוא כזה מצחיק חחחח והשני ערס שאין לו כוח אליו...חחחחח אוי אוי..XD חחחח יש לי את השניקל...מחברהXD עכשיו אני אלך ללמוד על רבייה והתפתחות. ><"

McFly rullz

New member
../images/Emo192.gifרצוי להזכיר שהערס הוא...

אחד שאני אוהבת^________^

MelMcFly

New member
גם את לומדת עכשיו רבייה והתפתחות? ../images/Emo6.gif

הספר הזה מגעיל אותי XDDD לאביו

michalie XD

New member
היי גם אני לאומדת על זה עכשיו

זה... זה... בעעעעעעע ומראים לנו אפילו סרטים לא יפים!!!

Lex 1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gif יום רביעי - תורמים דםם!../images/Emo193.gif

אז כרגיל הגעתי ב-8:15 היום לשעתיים משעממות רצחח של ערבית
שמהר מאוד הפכו לשיחה בנוגע לשביתת המורים [שלא יצא ממנה כלום] בתחילת השנה כי תרגמנו שאלות שיכולות להיות בבגרות בע"פ. אחרי שספרתי לאנשים שאני הולכת לתרום דם וכולם דחפו לי אוכל ליד כדי שאני לא אתעלף חס וחלילה חחח אצתי לי לאודיטוריום להיות הראשונה שתורמת דם בבצפר שלי השנה! DD: |מתרגש|
אז מילאתי שאלון, בדקו לי המוגלובין ולחץ דם ושאלו כל מיני שאלות על עישון
, ניתוחים
ואם ננשכתי ע"י חיה כלשהי בתקופה האחרונה
[מישהו ענה שהוא ננשך ע"י חמוס XDDD]. המשכתי לי בתהליך ההתרמה ועברתי אל מיטת ההתרמה בה מתרימה חביבה מאוד שאלה אם אני מרגישה טוב היום ועוד כל מיני כאלה, שכבתי על המיטה ולא הסתכלתי בשעה שהיא קשרה את הגומי שמבליט לי את הוריד ואמרה לי לשחק עם כדור שגם יעשה את העבודה, ואז היא החדירה את המחט לורידי הקט ^^ אז הוציאו ממני הרבה דם היום חחח והיו לי סחרחורות כל כמה זמן, שבו בזמן הפסקתי לשמוע טוב וראיתי מטושטש, אבל עבר ואני בריאה ושלמה! ועכשיו יקח לגוף שלי שלושה חודשים לחדש את כמות הכדוריות דם האדומות שלי
החלק הכי שווה: קבלתי פנקס תורם שנותן לי ביטוח דם למשך שנה, מדבקת 'גמאני תרמתי דם' ו-2 טרופיות! DD: אז אם אין לכן מחלות, אתן לא לוקחות אנטיביוטיקה כלשהי, לא שוקלות פחות מ-50 [אני 50.1 XDD והיא שאלה אותי כשבאתי אז אל תחשבו לרמות] ולא פוחדות ממחטים, לכו לתרום דם!! כל תרומה אחת מצילה 3 אנשים!! ועם המצב הבטחוני בארץ זה חשוב! |נואם| וואו חפרתי! אוה, ואחרי זה היה מבחן בביולוגיה שהלך גרוע ברמותת
אבל כל עוד תרמתי מעצמי היום אני מרוצה! DD: אני בזמן ההתרמה. תמונה אומנותית משהו

Lex 1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gif ../images/Emo18.gif לא לבעלות לב חלש

וזאת כמות הדם שלקחו ממני
ווהוו.

Lex 1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gif הצטרפו לארגון תורמי דם בישראל!

וזה תעודת התורם-דם שלי
|מתלהב| חחח חברה שלי עשתה לי בוק ו... חפרתי מספיק להיום :]]

Little McMickey

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo28.gifוואי בדיוק כאלה מיטות היו לנו גם!!

יאוו זה היה גזה מגניבבבבבבבב חחחחחח וככה תרמתי גמאני

Lex 1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gifמתי תרמת השנה? זה חייב להיות בי"ב

היו ילדים שכבר היה להם 17 ב-י"א ולא הסכימו לתת להם. ולכל החברים שלי יש כבר 18 ורק אני כמו מכוערת באתי עם אישור הורים XDDD ><"

Little McMickey

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo28.gifתרמתי לפני חודש ככה

ואממ אצלינו מי שלא היה לו 18 אז אמרתי למורה שלי שתאשר לי והיא התקשרה לאמא שלי והיא אמרה לאלה שיתנו לי לעשות אז מיליתי הכל ויאוו נכון יש את הדבר הזה של המוגלובין.. חשבתי שזה יכאב חחחחחח אבל זה היה כלום XD וואי התרומה הזאת פחות כואב מבדיקת דם
ולמה לא הסכימו להם? אם יש אישור הורים אז זה בסדר לא?

Lex 1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gifלא הם אמרו שהם חייבים להיות ב-י"ב

לכי תביני..
חח כן זה דקירה כמו בדיקת אינסולין, בואי נגיד שזה הדבר האחרון ממנו חששתי

yael0000

New member
לנו אמרו בכתה י רק לאנשים עמל 16../images/Emo211.gif

ובי"א לא אמרו לנו כלום על זה ובי"ב אמרו 18 או אישור הורים ולקחתי תופס להחתים את אבא כדי שיהיה לי למרות שפחדתי והוא לא הסכים בסוף. ולפני איזה שבוע היה בבסיס אבל אממ מסתבר שמי שוקל פחות מ50 לא יכול לתרום, וגם מתתי מפחד, אבל תרמתי דם למאגר מח עצם

Lex 1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gif מוזר.. גם אבא לא רוצה לחתום לי

עם כל מיני מקרים כאלה ואחרים שהיו. את שוקלת פחות מ-50?
לי זה היה בדיוק על הנקודה העשרונית
אז איכשהו עברתי וקבלי גם ח"ח על התרומה, הכל חשוב.

kelly7i

New member
אמאאאאאאא כמהה=|||| ../images/Emo71.gif

גאדדדדד. יש לך יד קטנה! כולך רזה, איך הוציאו את כל הז ממך=| בטוח אחרי השאיבת דם הזאת את שוקלת פחות מ-50.
זה מלא דם, זה מפחיד כזה 3 חודשים להיותכ אלה עם פחות דם, זה משפיע החולשה והכל לכל ה-3 חודשים? איך אפשר להמשיך עם כל כך הבה פחות דם? ושמעי,כל הכבוד לך, את פשוט מלכה
בא לי גם לתרום דם
רק שאני פחות ממשקל 50, ואני ממש פוחדת ממחטים וכאלה, ואני יתחיל לבכות שם..
את בכית\פחדת שם? אם אני מתחילה להכנס ללחץ עדין אפשר לתרום..?
טוב, עוד כמה זמן אני יהיה אולי פחות פחדנית, וישקול מעל 50[למה צריך לשקול מעל 50? לא רוצה להיות שמנה=\ כי אני לא גבוהה] ו.. אופס, חפרתי

Lex 1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gif חחח שטויות ואממ כן, חייבים להיות

מעל 50 ק"ג כי זה משפיע על הגוף. הסחרחורות ותחושת חולשה זה רק ביום עצמו של ההתרמה כי הגוף מסתגל למצב החדש אבל הוא מחזיר את הדם לעצמו ובמשך שלושת החודשים לא ממשיכים להרגיש את ההבדל רק צריך בימים הראשונים שאחרי ההתרמה לשתות הרבה כדי להחזיר לגוף את הנוזלים שהוא איבד. ואת חיה רגיל חח כאילו זה לא משנה משהו. אממ הייתה מישהי שגם נכנסה ללחץ בזמן ההתרמה והיא אחד האנשים היותר פחדנים שאני מכירה והיא עברה את זה בשלום. כאילו לא להסתכל כשמחדירים לך את המחט ולא להסתכל על הדם זורם וחוץ מהלחץ של הגומי ששמים לך על היד את לא ממש מרגישה את המחט שתקועה והמחשבה עליה עוברת אחרי 2 שנ' שהיא כבר בפנים. אבל אם את בלחץ מטורף לפני זה יכול להשפיע בבדיקת לחץ דם שהם עושים לך לפני ואם הוא כמובן גבוה את לא יכולה לתרום, וזה גם תלוי בבדיקת המוגלובין שעושים לך. חחחח להוציא דם אני מאמינה שלא מוריד במשקל ויחסית 250 מ"ל זה לא הרבה לעומת כל מה שיש לך בגוף. אז יש לך עוד שנה לעלות במשקל וכשיבואו להתרים אצלכם כבר תהיי במצב מתאים להתרמה.
גם חברה שלי שקלה רק 48 ק"ג ולא נתנו לה לתרום גם אם זה רק 2 ק"ג הבדל. ו-50 זה לא הרבה כשלא מנשווים את זה לדוגמניות ששוקלות בטווח של 40-45
. ולא, אני באופן אישי לא פחדתי/בכיתי חחח |מתלהב| אני די פריקית של מחטים ואני אוהבת לעשות בדיקות דם ואני עושה פעם בשבוע חיסון אז אני כבר לא מתרגשת מזה. וואו אני חפרתי כפול ממך ועוד ירצו לכם על זה גם לפני ההתרמה מן הסתם.

kelly7i

New member
היה לי מעניין אבל לקרוא ../images/Emo71.gif

את כל מה שכתבת. חח יא מלחיצה מה כל שבוע חיסוןXD והקטע שאני לא גבוהה אז אם אני שוקלת יותר זה לא מתפרס יותר מידיXD נמאס לי שהשומן שלי לא יודע לאן ללכת, הוא צריך לטפש טיפה מעל הבטן ולאזן אותי

Lex 1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gif שו שומן? ראיתי בתמונה שהעלית את

הרזון שלך אז ששששששש
כן אני עושה חיסון שבועי לאלרגיה, זאת רק אני חחח

kelly7i

New member
אבל אם אני יהיה 50 יהיה שומןXD../images/Emo71.gif

אלרגיה למה?=0 ועושים כל שבוע?=|

למעלה