מישהו יוצא היום בערב?

../images/Emo41.gif../images/Emo42.gif מישהו יוצא היום בערב? ../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif

אהלן כולם ביום שני אני מתחילה לעבוד, כלומר מתחילה לקום מוקדם בבוקר כמו אנשים נורמאליים, אז החלטתי לנצל את הסופ"ש האחרון שלי כלא-מועסקת ליציאה למסיבה או משהו :) למישהו יש משהו להמליץ לי? או יותר מזה - למישהו בא לצאת היום ולבוא איתי לאנשהו שאנלא אלך בדד?
אל תהיו סנובים, תגיבו
שיהיה לכם אחלה יום ^^

אוקיי שאלה אחרת ><

ראיתי שיש היום את הליין האלטרנטיבי של המימד החמישי, אבל הייתי במימד רק בדארק רבולושן, אז ליתר בטחון - גם הליין הסטנדרטי שלהם מגניב כמו שהיה במסיבה האחרונה או שזה יהיה מעפן ? |גלגולעיניים| תודות לעונים ;.__.

HAMUSIT

New member
בהצלחה בובה בעבודה החדשה../images/Emo13.gif

אני אומנם לא יודעת על מקומות[תראי איפה אני גרה כן?] אבל תרביצי לי, פשוט הייתי צריכה להגיד לך בקשר לבובה של גלומי בר שרצית - שאלתי את ענבר והיא קנתה מהוט טופיק:)

../images/Emo32.gifאני בראשי של ישראאאאא!!@%$%%@$$^%&

אני פשוט בשוק! (אני בבחירת העורכים, גברת חרקש, התמונה עם הנעליים) אומג! אני נכנסת לתומי לבלוג אחרי שכמה ימים לא הייתי בו, 94 תגובות!! פאקינג 94!! ונכנסו כמעט 2,000 אנשים ביומיים *-* (סורי על ההודעה האובר מתרגשת הזאת, אבל אף פעם לא קרה לי משהו כזה
)

HAMUSIT

New member
חחחח מה גמאתן ערות בשעות כאלה?../images/Emo6.gif

ואני חושבת שהמגיבים הרשו לעצמם יותר מידי [בלשפוט אותך, הכוונה]

HAMUSIT

New member
זה פרוייקט כזה..כמו אקסטרני

לומדים פעם\פעמיים בשבוע איזה מקצע\שתי מקצועות רק לבגרות יענו לילדים שעזבו בצפר

AlexOnFire

New member
../images/Emo32.gif שאלה קטנטנה?:p מישהו ראה בב"ש מסגרת לתמונה עם פרות עליה? עדיף משו כזה עם לבבות:)

l i o r a n g e

New member
תחפשי בחנויות של זיג זג בקניון

או בפיראט האדום בביג
[אפילו בטויסאראס]

למעלה