שרשור מסגרות

../images/Emo2.gif../images/Emo57.gif

איך היא גדלהההההההההההההההההההההההההההההההההההה טפו טפו

gallish

New member
יההההה, איזה מותק../images/Emo99.gif../images/Emo70.gif

אפשר להציע שידוך

גן פרטי או גן עירייה

אני בחיפושים לגן שנה הבאה (לגיל 3) רוב הגנים באיזור הם לגלאי שלוש ארבע כלומר בכל מצב אני אצטרך להרשם לגן עירייה השאלה שלי האם בגן עירייה (טרום טרום חובה) ממשיכים עם אןתה קבוצת ילדים עד גיל 5 ???? אם כן אז בכל מקרה אני אני אצטרך לרשום לגן עיריה באיזשהו שלב ואז כבר קבוצת הילדים מגובשת |

איזה ניק יש לך../images/Emo3.gif

טרום טרום זה גילאי 3 עד ארבע לאחר מכן גן טרום 4 עד חמש ואז גן חובה.

לא בהכרח

לפי מיטב הבנתי יש גנים שנפתחים בגן טרום טרום חובה וממשיכים עד גן חובה אבל יש גנים שהם דו שכבתיים, למשל, גן של טרום טרום עם טרום, ואז לגן חובה עוברים לגן אחר. או גנים שהם טרום חובה וחובה, ואז, למשל, ילד שייכנס לגן טרום חובה לא ייכנס לקבוצה שהיא לגמרי מגובשת כי יחד איתו ייכנסו עוד ילדים חדשים לטרום חובה. ככה שזה מאד תלוי לאיזה גן נרשמים / איזה גן מקבלים.

אילתית 2

New member
אצלנו

גן טרום טרום חובה - וגן טרום חובה - זה אותו גן - שנתיים באותו גן ואז עוברים לגן חובה

אילתית 2

New member
כן גם אני ת'בלבלתי מזה

לא מבינה למה גיל 3 טרום טרום חובה... גיל 4 ואצלנו ממשיכים באותו גן...הוא טרום חובה... וגיל 5 גן חובה...ואצלנו בכלל חטיבה צעירה...

elbavli

New member
רישום לגן עירייה

צהריים טובים! יש לי שאלה, האם כדי לרשום ילד לגן עירייה חייב שבת"ז תהיה הכתובת של היישוב שבו אנו רושמים את הילד? ומה לגביי תשלומי המיסים, האם חובה להיות רשומים כמשלמי מיסים ביישוב? אני שואלת כי אני צריכה לרשום במיידי את הילד לגן עיירה , ואני גרה בשכירות באשקלון, והמיסים לא מופיעים על שמי, וגם בת"ז אני מופיעה בכתובת בקרית מלאכי. אשמח לתשובות מכל מי שיודע... תודה מראש

במקרה שלנו,

שבוע שעבר רשמנו את הבן הקטן שלנו בעיר החדשה אליה נעבור בחודש הבא, בעזרת השם. פשוט ביקשו שנביא חוזה קנייה ולא עשו בעיות. לגבי השנתיים האחרונות: בת"ז אנחנו רשומים בעיר שבה גדלתי ולאחר החתונה בכלל לא שיניתי אז יוצא שאנחנו גרים בעיר X ולומדים בעיר Y. במקרה הזה כשרשמתי את הגדול פשוט בדקו שהכתובת בת"ז היא באותה העיר ושההורים שלי (הכתובת שלהם) לא חייבים מיסים. קצת מסובך אך אפשרי, בעירייה שלנו לא הייתה בעיה, שווה אולי להתקשר לברר לפני כי התורים ארוכים ומייגעים.. בהצלחה, לולו

אנני12

New member
צריכה המלצה דחופה לגן בכרכור

צריכה דחוף גן לשנה הזאת לקבוצת גילאים של שנתיים עד שלוש גן עם המלצות טובות וחמות ששמו הולך לפניו בבקשה תמליצו לי תודה

עדולה ל

New member
יש

מקומבה גן- הייתי שם כשחיפשתי גן ,הקטן היה בן שנה ולגיל הזה החדר שלהם היה קטן מאד יחסית לכמות,אבל הרוב שם ילדים בני שנתיים פלוס ונראה נחמד מאד. כנסי לדפי זהב וחפשי גני ילדים ,תעשי כמה טלפונים וסקר קטן.

rla1

New member
מחפשים משפחתון במודיעין

היום הבחור בן 3 חודשים ואנחנו מחפשים להתחים בחודש מרץ-מאי קשה קשה

laali

New member
מחפשת מטפלת/משפחתון ליומיים בשבוע ברמת גן

לבת 5 חודשים

shirifd

New member
גן מומלץ ברמת השרון?

הי לכולן, אנחנו מחפשים גן עירוני טרום חובה ברמת השרון, רצוי ברובע הדר, כזה שמקבל ילדים חדשים. יש למישהיא המלצה? תודה

../images/Emo53.gifשאלת גן - אני יודעת שזה משעמממממם...

בטח הנושא נטחן כאן עד דק אבל פתאום עכשיו כשזה חשוב לי אני רצה להתייעץ אתכן. שיר שלי תהיה בת 3.10 בתחילת ספטמבר, השנה עוד השארנו אותה בגן פרטי ושנה הבאה תלך לגן עירייה. השאלה היא אם לשלוח אותה לגן של 3-4 ואז היא תהיה כמעט הכי גדולה בגן. או לשלוח לגן 4-5 ואז היא תהיה בגן עירייה עם ילדים שזו להם שנה שניה בגן ורק היא חדשה. רק לציין ששיר מאוד מפותחת לגילה, גם פיזית וגם שכלית ואני דווקא כן נוטה לשלוח אותה לגן של הגדולים. בבקשה עזרתכן הדחופה... היום ומחר יש כאן רישום בשכונה ואני ממש חייבת להחליט.

השאלה לא ממש מובנת כי

אצלנו למשל טרום חובה מתחיל ב2.8 ומסתיים ב4.8 בערך זה אותו גן ולא בנפרד.

למעלה