אילו קיבוצים עדיין לא הופרטו

ק י ש ט ה

New member
סוג של ../images/Emo32.gif אבל בבקשה

עזרו לאדומה בצרה. אני מתכננת טיול בקרוב לכמה חודשים בדרום אמריקה. העניין הוא שאני נוטלת תרופות כרוניות בכמות די גדולה(8 ביום סה"כ 240 בחודש). האם אתם מכירים מישהו שעשה טיול דומה או למזרח ואיך הוא התמודד עם הנושא? (החשש שישבו שזה סמים, גניבות וכאלה) תודה!

ק י ש ט ה

New member
אמא שלי מבוליביה

והיא חוששת שאולי יהיו מקומות שגם ספרדית הם לא ידעו לקרוא. הרופאה שלי נתנה לי מכתב

moranka

New member
תראי

אני טיילתי בהודו עם כמויות של תרופות שהיו בכלל למקרה הצורך ולא נתקלתי בבעיות.

רשימה מהראש

רביבים מעגן מיכאל יד חנה קבוצת יבנה עלומים מעוז חיים גיגל בית הערבה מעלה גלבוע טירת צבי שדה אליהו שלוחות לביא ניר דוד בית אלפא? נערן גת גרופית סמר אילות מבוא חמה כפר חרוב אל רום אשבל ארז החותרים משמר העמק האון ? רמת יוחנן לוטן לוחמי הגטאות זיקים חפץ חיים גבעת ברנר כברי גן שמואל מעין צבי? נחל עוז כיסופים גזר רמת רחל יגור זהו אני חושב

shahf

New member
האון די התפרקו, עד כמה שזכור לי מבוא חמה כן

מופרט, ואם אני לא טועה גם יגור, ניר דוד, כפר חרוב (?) ונראה לי שגבעת ברנר באותו כיוון של האון.

ו..

ניר עציון מירב כפר עציון בארות יצחק סעד מגדל עוז עין צורים ראש צורים חצור אשדוד עין המפרץ פלך דביר

טרה10

New member
מה זה משנה ?

ההפרטה, היא רק צורה שמשנה את האחריות של הפרט. הקיבוץ נותר כמכלול גוף שמאות חברים, נמצאים בו יחד. גרים ביחד. על אותה פיסת קרקע. יש גם חברים שגרים מחוץ לקיבוץ. והם חברים לכל דבר. ההפרטה [איזה קיבוצים עוד לא הופרטו?]היא שם לקשר של החבר לאגודה. בהפרטה, נקבע מדד לכושר ההכנסה של הפרט. האם זה משנה אם זה כתוב על הנייר. הרי מישהו יכול היה לעשות רישום פרטי. גם ללא הפרטה. האם יש סנקציות. טקנסות. היכן נפגע השוויון. ? ? השוויון נשמר,כי כל אחד מקבל לפי הההשקעה שהוא מוכן לתרום. וההפרטה מגבירה את המוטיבציה לתרום יותר.לכולם יש בית. כולם רואים את אותם דשאים.כולם צריכים לדאוג לעשות את המכסימום שביכולתם. ולשמור ביחד על הנכס ששמו קיבוץ. ומי שלא מבין את זה. לא מבין מהו קיבוץ. והעיקר. כולם ביחד צריכים לדעת, ולהפנים, שמי שמתחיל לחשוב, מה אני עושה, אחרי הקיבוץ..ובמקום הקיבוץ. כי זה לא זה. ואת ההוא אני לא סובל. ואת ההיא אני לא רוצה לראות בבוקר..וההוא לא בסדר, וההיא סתם רכלנית. זבש"ו. אבל לא זבש"ך.

שאלתי מורה להיסטוריה והוא טוען שרק דגניה א'

ועין-חרוד נמצאים במתכונת של ה"קיבוצים של פעם" ורחוקים מאוד מהפרטה.

shahf

New member
תעדכן את המורה להיסטוריה שלך שבדגניה א יש

הפרטה כבר כמה שנים טובות.

למעלה