שרשור מכבסת מילים

כחלחל

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif שרשור מכבסת מילים

מה דעתכם לשרשר כל מיני "מכבסות מילים" הכוונה להגדרות ומשפטים שגורים שבאים לחפות על מציאות אחרת ואפצח באחדים: ירי אל שטחי שיגור הקסאמים רוצה לומר: לא הצלחנו למנוע את הקסאם, ולכן אנחנו מבזבזים מליוני דולרים בהפצצת שטחים פתוחים שאין בהם איש ואין בהם מתקנים שנוכל להשמיד ואנחנו יודעים שזה לא ישפיע כהוא זה על המשגרים של הקסאם הבא, אבל אנחנו חייבים להראות שאנחנו עושים משהו ואין לנו רעיון יותר טוב, כי להוריד להם טרנספורמטור ולהחשיך אותם לשבוע על כל קסאם או משהו דומה לא יעבור טוב בתקשורת העולמית. החקירה ממשיכה במישור המודיעיני רוצה לומר: אנחנו כאן במשטרה כבר לא יודעים מה לעשות, התיעצנו במיטב המוחות שלנו: פקד לואי דה פינס, סמל שוטר אזולאי, ובלש מוישה ונטילטור, ולא עלינו על כלום. עכשיו מה נגיד למשפחת הנרצח או הנעדר, או לנאנסת האומללה? חייבים לצאת מזה בכבוד כך שלא יורידו לנו את הראש. ואם יום אחד במקרה יפול עלינו משמיים קצה חוט שיפתור את הפרשה נוכל תמיד להגיד שמאמצים מודיעיניים רבים הניבו תוצאות ה@@@ עושה ככל יכולתה רוצה לומר: את היכולת של ה@@@@@ או יותר נכון את חוסר היכולת כולנו מכירים, הפעם לשם שינוי אנחנו מקווים שהיא גם תעשה משהו למרות שברור לנו שזה הרבה מעבר ליכולתה. (@@@@ = עיריה, ממשלה,חברת הטלפונים, מוסד ממשלתי או ציבורי, מערכת החינוך,ומי לא? ) ויש עוד הרבה כאלו....
כחלחל

מה? התעוררת כל כך מוקדם?

רוצה לומר: התעוררת כל כך מוקדם ובמקום לפנות מדיח , לטאטא, לסדר, לנקות, אתה יושב ליד המחשב וכותב?

ענבר.

New member
הכביסה שלי....

מעט רוחנית - סדנה לאור, אהבה ורוחניות - רוצה לומר: קאט דה בולשיט, ותביאו את הכסף. נראה אתכם מעיזים להגיד שלא ראיתם את האור, או שאתם לא יודעים איך לאיית את המילה רוכניות... תתחבר לצד הנשי שבך - רוצה לומר: יאללה קוקי, אני איתך כבר שלושים וקצת, ומהרגע הראשון לא סבלתי את משחקי המאצ'ו פאצ'ו שלך. אתה כבר מימיזמן לא מרשים אותי עם השריר שלך. אני לא צריך להגיד לך שאני אוהב אותך - (את אמורה להרגיש את זה לבד)... רוצה לומר: את נודניקית כמו אמא שלך. לא התחתנתי איתך בגלל אהבה, אלא בגלל המפעל של אבא שלך...

למעלה