שירשור ציוד לסופ"ש

../images/Emo207.gif הטריומף או קוסקו סאמיט - בבקשה מישהי!

אנחנו מתלבטים בין שניהם. אנא למי שבדקה ויודעת. כעיקרון אנחנו צריכים מגיל שנה והיתרון של הסאמיט הוא שהוא ממשיך כבוסטר... נא הצעותיכם/תובנותיכן....

li0711

New member
לי יש את שניהם...

היתרון בטריומף הוא שהוא מגיל 0 ואם את מתכננת עוד ילדים, הוא יוכל לשמש אותם מההתחלה. היתרון בסאמיט הוא שהוא עד גיל 8, וגם שהוא יכול לשמש כבוסטר עם רצועות עד גיל 3 (יש ילדים שהכסא קטן עליהם לפני גיל 3 ובכל זאת אין אפשרות להעביר לבוסטר). זה גם תלוי בגודל הילד - אם הוא יחסית גדול בגובה לגילו - אז כדאי לשקול את הסאמיט.

יש לך מושג לגבי בטיחות מי עבר

יותר מבחני ריסוק ? ובאופן כללי מותר לשאול אם יש אחד מהם שאת יותר מרוצה ממנו?

נועם@בת

New member
אא"ע לא כל כך נכנס לדייהטסו שרייד

שהכסא היה קשור נגד כיוון התנועה, נאלצנו לוותר על המושב הקדמי לצד הנהג כי הכסא היה גדול מידי. כשניסינו לשים את הכסא במושב הקדמי (הפחות בטוח) הוא הסתיר לגמרי את המראה וחלק מהחלון. מה שכן הטריומף אמור להיות גדול יותר
. חוצמזה בגלל השיפוע של המושב האחורי הכסא היה זקוף מידי וכשניצן נרדמה הראש שלה נשמט קדימה. לא משנה כמה מגבות גלגלנו שם, תמיד פחדנו שיקרה משהו כשהראש צונח. גם עכשיו כשהכסא מופנה לכיוון הנסיעה הראש נשמט כשהיא נרדמת וזה נראה זוועה. עכשיו אני צריכה להכניס כסא נוסף ואני בהתלבטות רצינית. בתיה

mAmA MiSiSiPi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifושוב שואלת../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אם משהי יודעת איפה אפשר להשיג הוראות תפירה {כמו באתר} בעברית למנשא הזה מנשא קוזי שאלתי כבר בפורום הורות טבעית ובאתר באופן טבעי

mAmA MiSiSiPi

New member
אם הייתי מכירה תופרת שקוראת טוב אנגלית

לא הייתי צריכה תרגום

בוליפלג

New member
פה מהפורום..שתוכל לעזור לתרגם...בסהכ

מנסה לסייע..... תשאלי אולי את ayala26...היא יודעת את מלאכת התפירה...

mAmA MiSiSiPi

New member
מאמי אני יודעת שיש לך כוונה טובה

סליחה עם זה נראה שכתבתי בעצבנות.

Tula1

New member
אני מציעה לך להדפיס את ההוראות באנגלית

ולשבת עם מילון ולתרגם מונחים שאת לא מכירה. יש את www.zooloo.co.il ושם יש מילון אנגלי-עברי. פשוט נראה לי שככה זה יהיה לך הכי מהר במקום להתחיל לחפש הוראות שאולי לא קיימות.... בהצלחה

בדקת שמשתלם לך לתפור אצל תופרת?

ומוסיפה את המנטרה הנצחית שלי- חשוב למדוד מנשא מהסוג הזה לפני שאת מזמינה אותו מהתופרת, לודא שנוח לך ולקטן. שלא יהיו הפתעות אחר כך.

saky

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gifלמכירה עגלה../images/Emo36.gif../images/Emo36.gif

של FIRSTWEELS בצבע כחול, כולל טיולון ואמבטיה (עריסה), היתה בשימוש 9 חודשים. לפרטים במסרים. דלית

דסידס

New member
../images/Emo61.gif מבקשת את המלצותכם לתלת אופן ../images/Emo92.gif

שמעתי שאופרת נחשבים טובים? יש המלצות לעוד סוגים?

OFRAT הדגם היקר../images/Emo45.gif

עם הגלגלים גומי, התיק והידית הרחבה - עלה 340 בתינוקי בהוד השרון (בדר"כ עולה 450 שח) ראיתי שגם הגיע דגם דומה של תלת אופן חדש בשילב - לא יודעת מחיר

אילתית 2

New member
קיבלנו תלת אופן ביומולדת האחרון לקטנציק

תלת אופן של "בייבי סייף" מעולה - תלת אופן לא מפלסטיק אלא ממתכת גלגלים רחבים ומגומי מושב עם חגירה לתינוק הגלגלים יש להם שני אופציות אחת שיסתובבו בזמן נסיעה או לנטרל ויסתובבו רק אם הילד מפדל ויש מוט דחיפה מאחור להורים מאוד נוח ומתכוונן סוכך לצל מגיע עם תיק קטן על הקידון + תיק קטן נוסף על מוט הדחיפה מאחור וכו...בקיצור מרוצים בזמנו היה לנו לגדולה תלת אופן של דינוזאור ולפני היומולדת ראינו את של אופרת אבל התלת אופן הזה היה נראה לנו יותר והוא ממש להיט אנחנו מרוצים עם הגיל של הילד ניתן לפרק כמובן את המוט / סוכך הצל וכו..

למעלה