עוד משחק חדש

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifעוד משחק חדש../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

והפעם זה מתעסק בעצמנו.......שנלמד קצת על כל אחד ואחת... כל אחד רושם: 10 הדברים שהוא הכי אוהב בעצמו 10 הדברים שהיה רוצה לשנות בעצמו 10 הדברים שהוא לא אוהב אצלו איך כל אחד מגדיר את עצמו...... זה לא חייב להיות 10....אם יש פחות אז סבבה וכנ"ל גם לגבי יותר... זה יכול להיות כתוב בהומור.... בהצלחה

הכי אני אוהבת בעצמי...../images/Emo4.gif

איך שאני מצליחה לעבוד על כולם שיחשבו שאני כזאת נחמדה וסימפטית
. הכי אני שונאת בעצמי, איך שתמיד בסוף אני מקלקלת לעצמי וחייבת לגלות את פרצופי האמיתי
. הכי אני רוצה לשנות בעצמי, להיות שחקנית טובה יותר ולאורך זמן רב יותר
.

את דווקא שחקנית טובה מידי....../images/Emo3.gif

מאיפה את יודעת...רמי, מונופול, טאקי?

liat ליאת

New member
רוצה גלגל הצלה? ../images/Emo101.gif

אולי 50/50? אולי חבר טלפוני?
בתוכנית הבאה ב"מי רוצה להיות מיליונר - חולת הגה מובסת ובגדול!

גדוללללללל.......אהבתי...

יכול להמליץ לך על מכון נהדר לשיעורי משחק...או שהחיים הם הפלטפורמה ללימוד הכי טובה...טוב, תישכחי מהטלפון! ובהצלחה..

בטח אלייך...

ולא לשכוח...יש ימין בשעה 10:00 יד שמאל בשעה 14:00... מה אני אעשה..עדיין יש לי טראומה מהמורה נהיגה שלי...

אההה..זו את!!!!!!!!!!

הבוקר נסעתי לפגישה חשובה בירושלים. נהגתי על כביש מספר 1, כשפתאום הבטתי שמאלה וראיתי במכונית שלידי אשה אחת, נוהגת במאזדה 6 חדשה ומבריקה, במהירות של 120 קמ"ש, תוך שהיא מתבוננת במראה ומורחת לעצמה אייליינר!!! חזרתי להסתכל על הכביש, ואחרי כמה שניות ראיתי אותה שוב, עוקפת אותי (!) – וכל זה תוך כדי שהיא ממשיכה להתאפר!!! נכון שאני גבר, אבל מה שהיא עשתה כל כך הפחיד אותי, עד שמכונת הגילוח החשמלית נפלה לי מהיד, והעיפה לי את הסנדוויץ' מהיד השניה. ניסיתי ליישר את ההגה עם הברך, ומרוב בלבול עף לי הסלולרי מהאוזן, ונפל ישר לתוך כוס הקפה שהחזקתי בין הרגליים. הקפה הרותח השפריץ לכל הכיוונים: חטפתי כוויה איומה בשמוליק שלי ובשני ידידיו, נכבתה לי הסיגריה, נהרס לי הסלולרי ונותקה לי השיחה – שהיתה ממש, אבל ממש חשובה!!! שילך לעזאזל האידיוט שנתן לנשים לנהוג.

liat ליאת

New member
על זה אני צריכה לחשוב ../images/Emo92.gif

והראש שלי לא במיטבו (כל היום אני כותבת פה, אז נגמרות המחשבות, אמרה מישהי מאוד אינטלגנטית השבוע
)

liat ליאת

New member
אני רואה שאת מצדדת בהיא?../images/Emo123.gif

ממש מתפלאה עליך. חשבתי שאת יותר חכמה

למעלה