סקר

Kesem_

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif סקר ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

טוב אז ככה.... כידוע לכם - אני אוטוטו עוברת דירה
עוד מעט מתחילה לארוז
כשהגעתי לדירה
השותף
שגר שם כבר 3 שנים הרשה לי לעשות "סדר מחדש" במטבח וכו'.... אז הוצאתי משם את כל הכלים שלו (שהיו קצת מגעילים בעיני), שמתי את כולם בארון צדדי, ולשימוש - שמתי את הכלים שלי
במשך כל השנה - השתמשנו בכלים שלי: צלחות, סכו"ם, כוסות וכו'. ועכשיו, לפני שאני עוזבת - השותף
אמר לי שהכלים שלי יותר מוצאים חן בעיניו (כי שלו באמת סתם איכסיים), ושאני אשקול למכור לו את הכלים שלי
עקרונית - יש דברים שלא איכפת לי להשאיר לו... זה יחסוך לי את האריזה
עכשיו ההתלבטות היא כזו: האם למכור לו אותם, או להשאיר לו אותם
אם למכור - כמה הייתם לוקחים על כזה דבר
ורשימת המלאי היא: 12 צלחות שקופות שטוחות 12 צלחות שקופות עמוקות 12 צלחות שקופות בינוניות סט ל- 12 סועדים של סכו"ם (שווה - עם ידיות כחולות מיוחדות)
מחבת טפלון (די חדשה) (סירים אני לא רוצה להשאיר, ומהספלים שלי אני לא נפרדת
) יאללה - תנו ביצירתיות

ויק1

New member
אני לא חושבת שהייתי יכולה לקחת

כסף על כלים שהם כבר בשימוש. תראי ממילא זה לא יהיה אצלך בשימוש לתקופה הקרובה. חוץ מזה כשתעמדי על הרגליים ותחזרי לכאן אז בטח ממילא תרצי להתחדש כי זה הכי כיף בית חדש וכלים חדשים. אל מה שאת לא מוכנה לוותר תארזי ותקחי ולמה שאין לך סנטימנטים תשאירי לו. זו דעתי מה שלא תחליטי שיהיה לטובה

../images/Emo167.gif../images/Emo170.gif../images/Emo169.gif../images/Emo167.gif|מרשמלו

יודעת מה אני הייתי עושה
את כל הצלחות הייתי משאירה לו מתנה. השאר, הסכו"ם המיוחד, המחבת החדשה הסירים שבין כה את לא רוצה להשאיר וספלים האישיים שלך, לוקחת... נכון תרגישי כך יותר טוב עם עצמך?

a n a t i 3 2

New member
תני לו אותם במתנה../images/Emo77.gif

כמה את כבר יכולה לקבל עבור מס' פריטים משומשים? ולתת במתנה למרות שהוא הציע לשלם יהיה מעשה יפה ומבורך מבחינתך. תאמיני לי שהחיוך והתודה שתקבלי יהיו שווים מהכסף . ואם את צריכה כלים.. אני פה, יש לי מלאאאאאא
כמה את משלמת

החורזת**

New member
אם הוא היה שותף נחמד שהיה לך

טוב איתו, אני הייתי משאירה לו זאת כמזכרת ומתנת פרידה.

new sol

New member
תשובה יצירתית...

שהוא יקבע את המחיר שנראה לו.... תורם את הכסף לילדים נזקקים, חולים וכו... יזכה אותך בשני מעשים טובים!!!

אני אומר לך מה אני הייתי עושה

ואת תעשי רק מה שאת מרגישה..... אני הייתי משאירה... הכלים משרתים אותו כמה שהוא צריך...ואצלך הם יהיו ארוזים ויחכו להפעלה... מה גם שהיחסים בינכם היו נפלאים (עד כמה שזה ידוע לי) אז יהיה נחמד להשאיר לו אותם ולא לגרום לו ללכת ולחפש כלים חדשים או לחזור להשתמש בישנים...אני בטוחה שכמו שאת לא רצית להשתמש בישנים...לא תרצי שהוא ישתמש בהם עכשיו. ראי בזה משהו ממך שנשאר לו למזכרת....למרות שאני בטוחה שהוא לא ישכח שותפה כמוך לעולם.

למעלה