מצעד העשור- מקומות 17-16

nerod 72

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמצעד העשור- מקומות 17-16../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

לילה טוב ושבת שלום לכל הגולשים היקרים! לפני מספר ימים התחלנו לחשוף את 20 הגדולים של מצעד העשור הרשמי של פורום מדונה, נרשמו תגובות יפות ויפה לראות שאתם בעניין... היום אנחנו נחשוף את מקומות 17-16 , מתקרבים אל 15 הגדולים, ופה 2 שירים מדהימים כל אחד בתחום שלו ... ולפני זה , בואו נסקור מה היה לנו עד עכשיו:
מקום 30- Like It Or Not
מקום 29- Gone
מקום 28- Isaac
מקום 27- Let It Will Be
מקום 26- Erotica/ You Thrill Me
מקום 25- American Pie
מקום 24- Nobody Knows Me
מקום 23- Celebration
מקום 22- Time Stood Still
מקום 21- Sorry
מקום 20- Mother & Father
מקום 19- Jump
מקום 18- Miles Away
יאל בואו נמשיך קדימה!

nerod 72

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifמקום 17../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

Hollywood http://www.youtube.com/watch?v=TUCbeCdqAr8
שנה: 2003
אלבום: אמריקן לייף
סטטיסטיקת מצעד:
60 נקודות
11 דירוגים
דירוג אחד של מקום 1!
"הוליווד" הוא הסינגל ה -2 מתוך האלבום המופתי שכולנו למדנו לאהוב ולהעריך עם השנים, "אמריקן לייף" השיר בעצם משקף את אווירת האלבום, אווירה צינית- ביקורתית על החיים האמריקאים שכולם מתבססים עם מסחריות וכסף ורדיפת בצע והסמל הכי מובהק של העניין זה התעשייה בהוליווד ... מדונה שרה את השיר מנקודת מבט אישית, איך היא נפלה בפח הזה במקום לדבר על העניין מהצד... "איבדתי את זכרוני בהוליווד, היו לי מיליון מראות - טובים ורעים, יש משהו באוויר בהוליווד ניסיתי לעזוב אבל לעולם לא יכולתי"... מדונה בעצם מבקרת את עצמה על כך שעד כמה שהיא שהיא לא עברה בתעשייה היא עדיין לא יכולה להרפות ועדיין צריכה את זה בחייה כחלק ממנה.. הסינגל עצמו יצא ביולי 2003 ואחרי הפלופ עם הקליפ הקודם (לא נדבר על זה עכשיו..) מדונה תיקנה ללא ספק עם קליפ מאוד מושקע ויפה ברמה מחשבתית עם הרבה ויזואליות, מדונה עם הרבה קריצות לעבר שלה ובמיוחד עם הסצינה בסוף לתמונה בספר סקס אבל היא הפעם לבושה מה שכן, אף אחד לא עוצר לה...
הסינגל עצמו הצליח לא רע בכלל, מקום 2 בריטניה וטופ 20 ברחבי אירופה, הוא לא נכנס ל100 הגדולים בארה"ב אבל זכה להשמעות יפות , גם בישראל דרך אגב...
הופעות מדונה הופיעה את השיר בטופ אוף דה פופס , אמנם פלייבק אבל עדיין... http://www.youtube.com/watch?v=G2XDrppaNxo ההופעה הכי זכורה היא בטקס הVMA שבו מדונה הופיעה ככלה יחד עם בריטני וכריסטינה החתנים בסוף מה שזוכרים זו הנשיקה ופחות השיר שהיא שרה.. http://www.youtube.com/watch?v=trz6A91MU8s ב 2004 במסגרת הטור "רי אינוונשן" אמנם מדונה לא הופיעה את השיר אבל השתמשה בו כקטע מעבר ברמיקס של סטוארט פרייס כאשר הרקדנים משמשים אמני הבמה מעין פרומו לחלק"הקרקס" במופע... http://www.youtube.com/watch?v=wdaDkW7WFqM בקיצור אחלה שיר, להיט אבל עם עומק, ככה צריכים להשמע הסינגלים של מדונה- אני רק מלא הערכה אליו עם השנים ולהפקה המדהימה של מירווייז...

Little Stranger

New member
מגיע לו מקום גבוה יותר ../images/Emo27.gif

מבחינתי הוא לפחות בטופ 10,שיר מעולה שעשוי בשלמות. הקליפ שלו מקסים. ההופעה של מדונה ב-VMA עם הנשיקה של מדונה עם בריטני וכריסטינה היא אחת ההופעות הכי טובות שהיו שם,וגם מהפרובוקטיביות ביותר שהיו שם. מה שמצחיק זה שעל הנשיקה עם בריטני עשו כזה קלוז אפ ועל הנשיקה עם כרטיסטינה בכלל העבירו למצלמה אחרת ולא ראו ממנה כלום ולמחרת רק הנשיקה עם בריטני הופיעה על כל שערי העיתונים בסערה גדולה. אולי הביצוע היה טעון שיפור אבל אין ספק שזה עשה את העבודה בקידום השיר ודחיפה נוספת אחרי הכישלון של אמריקן לייף (שהוא שיר מדהים לכל הדעות,האמריקאים סתם פלצנים
)

ofirshai

New member
../images/Emo99.gif

הגיע גבוה מאוד בדירוג שלי... שיר עם הלירקה הכי חזקה ובועטת של מדונה מהעשור האחרון לדעתי, ובהם המשפט שהיא אומרת You got the top down and it feels so good מרגישים שם את כל הציניות והארס נשפך... חבל לי שהשיר לא מקבל ביצוע לייב, גרסאת רוק שלו הייתה משתדכת יותר טוב מאשר האנג אפ בטור האחרון...

tali44

New member
אני דירגתי אותו מקום ראשון!!

אני חולה על השיר הזה ועל הציניות שלו! שיר מדהים מכל בחינה, קליפ מושקע ויפה והכל נפלא.

קרנוק

New member
אחלה שיר, קרוב לוודאי הקליפ היפה בעשור

שמדונה הוציאה מבחינת עומק, חשיבה.

amazing mf

New member
אני חושב שמדובר

באחד השירים המשמעותיים ביותר שלה שיצא כסינגל בשנים האחרונות, אבל ולמרות כל הפרומושן שהיא עשתה לו (אז, בתקופה שהיא עוד התאמצה להרים את פרוייקט "אמריקן לייף")- הוא לא הפך ללהיט גדול. כן, היתה נשיקה על הבמה. כן, השיר מדבר על הצביעות והזיוף. אבל לא- ארה"ב (והעולם כנראה) לא היו מוכנים לשיר שנותן את הביקורת ישירות ולא בדרך עקיפה ונחמדה. השיר יכל להיות הרבה יותר גדול ממה שנהייה ממנו בסופו של דבר...

שיר מצויין, הפקה קלילה ושמחה

אבל עם מסר ואמירה. קליפ נהדר וכמו שקרן כתבה, כנראה הכי יפה שהיה לה בעשור החולף.

nerod 72

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifמקום 16../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

Forbidden Love http://www.youtube.com/watch?v=__2mW8szlDA
שנה: 2005
אלבום: "וידויים"
סטטסטיקת מצעד:
62 נקודות
13 דירוגים
דירוג הכי גבוה מקום 2 + 2 דירוגים של מקום 3
"פורבידן לאב" יזכר ללא ספק כאחת ההפתעות של העשור הזה, אחד השירים הכי איכותיים שילוו אותנו עם השנים... בלי להתבלבל עם השיר ההוא מ 94' , הגרסה של שנות ה 00 היא בלדה אלקטרונית רכה ומענגת שמספרת על אהבה אסורה בין גבר לאישה... לרבים מאיתנו זה השיר האהוב מהאלבום והוא נבחר בזמנו גם לכזה בקרב חברי הפורום!
הופעות מדונה הופיעה עם השיר במופע "הקונפשנס" מיד אחרי שהיא יורדת מהצלב... ברקע רקדנים עם כוריאוגרפיית ידיים מהפנטת , עם פרוץ מלחמת לבנון ה2 מדונה עדכנה את ההעמדה וצוירו מגן דוד וסהר על חזיהם של 2 הרקדנים, מה שהפך את השיר לעוד יותר רגשי בקרבנו, במיוחד אלו שנסען לראות את המופע באירופה (נסענו בהמונינו, איזה כיף היה הא...) האמת שציפיתי שתדרגו אותו יותר גבוה , לפחות טופ 10 ! מה זה?! נו נו נו!

Little Stranger

New member
מההההההה ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

איך רק מקום 16???!!!!!!!!!! אחד השירים הטובים ביותר מהאלבום של Confessions on a Dance Floor ובכל בעשור הזה,ציפיתי שיהיה הרבה יותר גבוה (אפילו בין הראשונים) אם כבר הזכרת את ההופעה של Forbidden Love בקונפשנז טור,אני האמת ממה שראיתי ב-DVD לא כל כך אהבתי אותה,ההופעה משעממת למדיי- לא עשו לו שום חידוש בעיבוד והשאירו הכל למשחקי הידיים עם הרקדנים חשופי הבטן,מה שאותי לא הרשים במיוחד.

tali44

New member
לטעמי המיקום גבוהה.../images/Emo3.gif

לא מעל top 20. מה שכן, ההופעה הייתה מאד מיוחדת, והיא גרמה לי לאהוב את השיר.

חבל מאוד שלא יודעים להעריך ....

פנינת פופ שכזו מדורגת כל כך נמוך במצעד העשור , זה קצת עצוב שנדמה שכבר אין את ההערכה ליצירות של מדונה כמו פעם , מדובר בשיר אדיר , בעל עומק ומסר , מרגש מאוד , ההפקה היא מאין האוס צרפתי אלקטרוני , הווקלאז מדהים ברמות קשות , והלחן מושלם , מאין שיר לכת קלאסי ומושלם . אחד השירים המיוחדים והמופלאים של מדונה לעשור זה , חוסר הערכה ושפיטה נכונה וחבל ....

מאוד מאוד מפתיע

שהשיר הכי טוב מקונפשנס זכה למקום כל כך נמוך ולא ראוי. ציפיתי שיגיע לעשירייה הראשונה. הפקה מהפנטת קסומה ויפהפייה בשילוב הקול הרך של מדונה וטקסט מצויין. רק שבחים אפשר לומר על השיר הזה...

למעלה