ירושלמיות

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifירושלמיות../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אתן מתיפיפות ובדרך? מה קורה?

vashti72

New member
../images/Emo10.gifהבעל חולה, כ"כ רציתי להכיר אתכן!

אני מקווה שילך במפגש הבא

galpazonet

New member
חסרת לנו מאוד../images/Emo25.gif

מקוות שבפעם הבאה תזמיני טיסה מספיק מוקדם ולא תבריזי

לבנה123

New member
רציתי ורציתי ונתקעתי בבית

עם טלפון בהול אחד מהעבודה שתקע לי את כל הערב עד עכשיו. אוף בריבוע. מקווה שהיה טוב, ונתראה בפעם הבאה (בקצב הזה - בשבוע הבא...)

yaelia

New member
וגם אני ככה

תקועה בבית עם ש. שעבד עד מאוחר ויצא לבלות עם החברים שלו (הוא יוצא הרבה פחות ממני, אז מותר לו לפעמים).

אין לי מילים

לתאר את הטימטום שלי (לא קצת מוקדם?) בצהריים סיפרתי לחברת פורום לא ירושלמית על המפגש ואיזה כיף יהיה... בערב- פשוט ברח לי מהראש! כן, אני תמיד יכולה להאשים את הבוילר המקולקל שבגללו הלכנו להתקלח אצל חברים, אבל האמת- שאני פשוט
אוף איתי לגמרי

27חומד

New member
החברה הלא ירושלמית מודה שלך שהצחקת

אותה בבוקר שממש ממש קשה לעשות את זה. כמו שאמרתי על עצמי, כרגע יש לי שילייה במקום מוח.... נשיקות!

אמיתמי

New member
ולפחות הצלחת לגרור אותי מן הבית ../images/Emo13.gif

אז משהו טוב יצא מזה. את חייבת לי מפגש

אמיתמי

New member
גם אני נהנתי מאוד ../images/Emo13.gif

היה מאוד נעים ואני לא מפסיקה להתענג על זכר ההמבורגר פטריות המדהים שאכלתי
כל הכבוד על בחירת המקום
ואגב, רק בארבע בבוקר (התעוררות משפחתית) בעלי הזכיר לי ש... אתמול היה פרק אחרון של מרחק נגיעה!!!
איך איך איך?

יעליק24

New member
היה ממש כייף אתמול../images/Emo13.gif

איזה מקום יפה בחרנו לנו, היה כל כך טעים ונעים. ההמבורגר שלך(אמיתמי) היה פיצוצי! ובכלל כל האוכל היה שווה, וכמובן שכמו תמיד גם החברה היתה נהדרת. אז בשבוע הבא שוב

באמת היה כיף ../images/Emo13.gif

החברה משובחת כתמיד והאוכל היה פיגוזי! לא הפסקתי לספר ל-ודים במשך חצי שעה לאן הלכנו. תגלית מרעישה.

בולו1

New member
מצטערת... נתקעתי בעבודה עד 21:30

וגם היום חזרתי הרגע.... הלחץ שלפני חגים.... אחרי פסח מן הסתם עיתותיי יהיו בידיי הרבה יותר... כיף שנהניתן! ספרו היכן הייתן? נשמע נעים וטעים

למעלה