הודעת הנהלה

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהודעת הנהלה ../images/Emo150.gif

נראה לי שאנחנו זקוקים לכמה תזכורות, בדבר חוקי המשחק של הפורום הזה.
הפורום מיועד לאנשי סוסים ואוהבי הסוסים. הגיגים מסוג |איזה מתוק", "איזה כפרה", "מושלמיי", "יפיוף שלי...", "אני רוצה לחפש את הסוס שלי"... אנא העבירו למסרים אישיים או לפורום ר"צ או לקומונה המיועדת לכך. חסכו את זה מעיניהן היגעות של זקני הפורום
מדיניות שרשור - הפורום לא נורא קפדני במדיניות השרשור שלו (תאמינו לי, יש לי קשרים בהנהלה
). הודעות באותו נושא רצוי לשרשר זו לזו (ענייני רפואה, למשל, דיוני זב"ח, למשל, דיונים בענייני מירוצים או קפיצות וכו'). הודעות חדשות - לא להסס לפתוח. תרבות הנצל"שים בשביל משהו בלתי רלוונטי בעליל - מיותרת. זה אפילו לא יפה בעיני, כלפי מציב ההודעה המקורית (כפי שקרה לשרשור של גדעון). כמו כן, בבקשה לא להגיב להודעות תפוז (הן נמחקות מעצמן אחרי 24 שעות או משורשרות על ידי לאוף פתוח). אם נושא רלוונטי (לרבות שרשורי תמונות), מותר ורצוי בהודעה חדשה. אם זה משהו אופ-טופיק, ניתן לפתוח שרשור
בהודעה ריקה (רק כותרת, ועדיף מתחכמת
), ולשרשר אליה. או לשרשר לאחד כזה שכבר פתוח.
לשון בלתי נאותה (לפי מיטב שיקולי דעתי הניהולי
), פוגענית, מזלזלת או מיותרת בכל אופן אחר, תימחק לאלתר. לא "חלאה" ולא "טפשונת" עוברים את המסך שלי. שיהיה שבוע מוצלח במיוחד לכולם
. טענות, מענות, התנצלויות, בקשות והצעות לשיפור - נא לשרשר להודעה זו.

הורסמאן

New member
שאלה

איך לפי חוקי המשחק אפשר לפנות לאדם שענה בטיפשות יתרה ולהצביע על כך, מבלי להפר את חוקי המשחק? לשם הבהרה. אם אדם קורא לי חלאה, וכשאני מעיר לו על כך, הוא חושב שהערתי לו על מבנה עיניו, איך אני יכול להסביר לאדם זה שהוא אדיוט מושלם מבלי לעבור על חוקי המשחק?

בשירשור של ההודעה מתפוז אז יש

הצעות לסקר (לא שלי, שלי לא משהו. מישהי נתנה רעיון יפה) אז... אולי...

למעלה