הודעה חשובה!!!

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהודעה חשובה!!!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

רק שתדעו, ושתהיו מוכנים, ושלא תגידו:"לא ידענו!!" בסביבות שבועות, יהיה מפגש באיזור המרכז. אז רק שתדעו, ותהיו מוכנים, תסדרו שלא יהיה לכם כלום (הכוונה לאירועים...ידוע שאי אפשר להזיז מבחנים...)בזמן הזה, תסדרו דרכים להגיע, "אישורי הורים" למי שצריך...וכ'ו וכ'ו...
אז שלא יעבדו עליכם!!!
(סתם בלי קשר...
) סקסייייייייייייייי!!!!!!!!!!!>>>>>>>>>>>>>>>

גקסונית

New member
מגניייייף

אה, חברים- יש לי בשורות טובות: יש לי תמונות שלי במחשב!!!! באמת!!!! רק תסבירו לי איך מוסיפים תמונה- ואני אוסיף! הן יצאו משגעות- אתם חייבים לראות!

רונני2001

New member
חחחחחחח!

שובב! "מפתה"!? חחח! אורטלית... למטה... בתחתית הדף של כתיבת ההודעה, יש לך "Browse"........ תבחרי את התמונה ותשלחי.......... זהו

g a g a

New member
בכדי לצרף תמונה...../images/Emo132.gif

לוחצים על Browse, בוחרים את התמונה הרצויה ולוחצים על "שלח". פשוט נכון?
רק את צריכה לשים
שמשקל התמונה יהיה עד 250 קילובייט, אחרת זה לא ילך.

גקסונית

New member
טוב, אני יכולה 'נסות- אני רק מציעה

שתציידו בשקיות הקאה, ואם יש צורך באמבולנס- הוא בשום פנים ואפן לא יהיה על חשבוני! (אה- ואם יש לכם מחמאות אתם מוזמנים לפרגן, ואם יש לכם רק דברים לומר- אז עדיף שתהיו בשקט...)

גקסונית

New member
תודה צבי מותק

ושימו לב שלמשקפיים יש עדשות בצורת.. לבבות!!!! (כן, רק למסטולית אחת יש אומץ ללכת עם משקפיים כאלו...)

g a g a

New member
העצים ברקע יצאו יפה...

סתםםםםםםם. אחלה תמונה. בחורה פוטוגנית את, הא?

זהו אנשים! ../images/Emo23.gif

החלטתי! אני לסבית! אורטל אפשר להתחתן איתך?
(~מצפה לתגובה מרונן~) יפיופה!!!

גקסונית

New member
חמודה, אני שמורה כבר לפבל....

...ולרונן, ולג'ובאני רוסו, ולנונו גומש, ולטום קרוז, ולבראד פיט, ולדניאל, ול....

רונני2001

New member
מה?!?!?!?

לסבית?!?!? ידעתי!!!!!!!!!!!!!!!! איך את עושה לי את זה?!? אין לי חיים בלעדיייייך!!!!!!!! אני מתתתתתתתתת מת! אני אומר לך לכם! מת!!!!!!!!!!!!!!!! אין לי חיים יותר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איכס אורית! |פרה ../images/Emo80.gif

למען השם!!@!!!! את לא באה לישון אצלי יותר!!!!!! אויש... חברה אחת שלי לסבית כמו ינשוף (עזבו בדיחה אישית ביני לאורית) והשניה רוצה להיות גותית.. (עזבו אל תשאלו)... אויש.. אני צריכה למצוא חברה,חבר חדש/ה

רונני2001

New member
מממ.... הנוף ממש משגע!

חחחחחחחח!!! מה יש לך ? את נראית סבבה!! למה שיהיה למישהו להגיד משהו לא טוב?!?

גקסונית

New member
תנו לי להבהיר משהו על נוף

שטרחתם יותר להסתכל עליו, מאשר עליי (גרררר איתכם!): יש לי ילד אחד הכיתה, עני חסר כסף, שאני וכמה חבר'ה הלכנו אליו הבייתה אחורי הבי"ס, ואחת הבנות הביאה מצלמה. אז תוך כדי שהיינו אצל הילד ה"עני" הזה, הוא קפץ לבריכה בחצר שלו, ראינו בסלון שלו את הטלוויזיה שלו (טלוויזיה??? אמרתי "טלוויזיה"??? יש לבנאדם מסך קולנוע! עם רמקולים שמפוזרים בסלון כדי שנשמע את ברוס וויליס מכ---ל הכיוונים!). מיותר לציין שהוגש לנו דיאט קולה, שישבנו על הדשא שליידו יש סל לכדורסל ושולחן פינג- פונג, ועוד מאוורר שנמצא בחוץ הפרגולה... בקיצור- פתחתי למסכן הזה קרן צדקה, ואם מישהו רוצה לתרום, הוא מוזמן! אנא הצילו אותו מחרפת רעב!

למעלה