הודעה בשמו של איל אחמד

noobizm

New member
העיקר שפרצו ליצחק

חלק מהאיחוד שלכם אמרו שזה לגיטימי צבועים בכל מקרה..מקווה שזה לא מאצלנו

Mellow29

New member
לא מררא :)

פרצו ליצחק וגרמו נזק של 200 מיליארד ומצד שני יצחק הרוויח קצת אדמה פרצו לנו וגנבו דברים בשווי יותר ממה שדניאל דהן גנב לך
אל תתחיל להשוות עדיאל

EvyataRRA

New member
אה אז זה בסדר ?

זה שהפריצה במקרה הזה הייתה למדינה קטנה זה הופך את זה לבסדר ? אתה פועל איך שנוח לך..שוב פעם,יש לי הוכחה שלפריצה של יצחק אתם הייתם אחראים..ולכם יש הוכחה שלזה אנחנו אחראים ? אני אשמח שתראו אותה לכולם..

Mellow29

New member
תראה לי הוכחה שמישהו משלנו אחראי ../images/Emo13.gif

אני יודע בפירוש שמנהלים וחברי ברית בכירים עודדו פריצה כ'נקמה' על הפריצה לויסקי לנד זה לא בסדר לא אמרתי שכן אבל שוב פעם אתם מציגים את עצמכם כשקדושים מעונים - כשפורצים לכם אנחנו אשמים וכשלנו פורצים זה לא אתם.... ד"א הוכחה שרובי/רענן פרצו לא מעניינת אותי כי אני URI ואם בא לך תכליל אותי בתור ARENA URI THC MGH EOS DRAGON ASIIIIII זזתי לפתוח מדינות שלח הוכחה פה/בפרטי כשנוח לך

Mellow29

New member
אלכס מגיב פה אז הוא אחראי על IA ../images/Emo3.gif

אלכס אפשר להיות אחראי עליכם ?
אני מבטיח שכיבוי אורות יהיה ב-22:00
ד"א *שכחת *לכלול (למרות שליכלול אפשר בכתיב חסר)

dealex

New member
אביתר, על הדרך תוכיח שאנחנו פצנו למדינה שלך..

אני עדין מחכה להוכחה ממך..

noobizm

New member
לא הגבת למה שכתבי בכלל

הקטע שליצחק הלך רק 200 מיליארד זה לא משנה מישהו פרץ למדינה..לא בהכרח מאצלכם ואנשים שלכם עודדו את הפריצה אם הייתי יוודע לפרוץ למדינות זה היה מביא לי לגיטמציה לפרוץ

Mellow29

New member
לא אמרתי שיש לגיטימציה לפרוץ למדינה

אבל לפרוץ למחשב ולמחוק קבצים חשובים ולגרום לנזק שהוא מעבר לגבול המשחק זה עוד יותר פחות לגיטמי....

noobizm

New member
אולי אתה לא

אבל אחרים אצלכם כן.. שפורצים למדינה ופורצים למחשב מבחינתי זה אותו דבר..שניהם חמורים

RRAleader

New member
מה הקשר מדינה 200 מיליארד

פריצה זה פריצה .. לך תתקן את ההודעה בקומונה שלכם שאתה מאשים אותנו בזה כי עד שאין לך הוכחות אין לך מה להאשים אותנו.. ונראה לי שאתה קצת מזלזל בחכמה שלנו כי מי האדיוט שיפרוץ למדינה ולא יחשוב שיעשו שחזור סיסמא... אני ועוד מספר מנהלים בחומת מגן קיבלנו בימים האחרונים מסר המכיל טרויאן .. האם באנו והאשמנו אותכם בזה? .. לא .. אין לנו הוכחות והנה המסר: יש לי הרבה מידע על הציר שיכול לעזור לכם אני יכול להביא לכם מידע על מבצעים והכל אני רק רוצה תמורה קטנה קח טעימה קטנה מהמידע שלהם שתיראה שאני רציני ************************* צינזרתי את זה כדי שלא יבוא אדיוט ויכנס איסי 460728193 מצטער שאין לי מסנגר אבל הזבל הזה תוקע לי תמחשב

Mellow29

New member
גם אני קיבלתי את הטמבל הזה

הוא ניסה לשלוח לי קובץ טקסט של ררא07 ואז התחיל לסחוט אותי ורצה כוח תמורת מידע
עדיאל לפרוץ למחשב יותר חמור מלפרוץ למדינה עם כל הכבוד במדינה אף אחד לא שומר תמונות של החברה

למעלה