הגיע זמן הספקולציות!

לדעתי שחר לא זוכה בחסינות

כי אם שחר הייתה זוכה בחסינות, היו עוצרים את הפרק אחרי הניצחון שלה - כי המתח האמיתי הוא מי יודח ולא מי יזכה בחסינות, ואם היא זוכה אז כמעט בטוח שמעיפים את דן ושווה לעצור את הפרק אז. זהו |גמל|.

אבו זקן

New member
גם אני חושב כמוך

ועכשיו, כשאני רואה את השעה בה שלחת את התגובה שלך אני מבין שיאשימו אותי בגניבה. אבו זקן תחמנו.

meital f

New member
הוא יזכה באתר הכוח הכפול

ואם שחר
תזכה בחסינות אז משה יודח. ודן לא.

AshkenaziAmiti

New member
דן ייבחר לתפקיד השר לפיתוח הנגב

והוא יגיד לשחר שאם היא לא תתן לו את החסינות הוא יבנה את דודולנד על "אשראם במדבר"

l סיו l

New member
כוח הכפול בנוסח שלילת הצבעה לכל המתמודדים!

וכמובן שהמנצח יהיה דן,כי אם זה יהיה שחר או כל אחד אחר הכוח הכפול יהיה רגיל לגמריי,ואף להצביע למתמודדים שונים
רואים,למרות שאני מתה על דן אני יודעת לצחוק על זה קצת
האמת,לדעתי הוא עשה טעות אסטרטגית בפרק הזה והוא ממש איכזב ועיצבן אותי,מקווה שהוא יוצל איכשהו ביום שבת

red panda

New member
פתאום יעשו עוד משימה

והפעם הכוח המשולש!וכמובן שדן יזכה אפשרות שניה שדן באמת יודח אבל באי הוא ינצח את נועם וזה אני מקווה שלא יקרה נועם חייב להיות בגמר חייב!!!!!!!!!

לא יתכן

לא יתכן שדן ינצח באי המתאים את נועם, כי שניהם עלו לגמר. זה לא אפשרי מבחינה טכנית.

Kryptonite

New member
יהיה אתגר מיוחד בו

גיא מקריא את השמות של המתמודדים, וכל מתמודד עם שתי אותיות בשם (שמתחיל בד' ונגמר בן') זוכה בחסינות נוספת.

אבו זקן

New member
פרומו

הקשר בין הפרומו לבין מה שיקרה בפועל הוא כמו הקשר בין "הישרדות 10" ל"survivor".

../images/Emo58.gif מהפך ../images/Emo191.gif

למי שתהה אז הנה התסאיט לפרק הקרוב. מכיוון שדן יודע שההפקה תציל אותו בכל מקרה אז למרות כוחותיו שעמדו לו הוא ירד מהעמוד. כמובן שהדבר הכעיס את העגלה ההיא שנפלה אחריו וגם ההיא עם העיניים הכחולות וכל השאר תחת ולמי חסינות?? לשחר שיצאה מהבונקר והתחילה לשחק מאוחר יותר. עד כאן אין הפתעות- גם ההמשך ללא הפתעות. דן מודח ועובר לאי המתים, שם הןא פוגש את נועם ומכיוון שזה דן הם מקבלים שתי אפשרויות. האחת היא להתחרות והמפסיד עוזב או ששניהם חוזרים למשחק. כמובן ששניהם חזרו למשחק. במגירה של ההפקה היה כבר מוכן תרחיש שדן יפסיד בקרב והם תכננו לשאול שאלה בנוסח:"מי מכם עו"ד" - זה שישיב יחזור למשחק.

זיקי

New member
אם מה שכתבת נכון - אני מפסיק לראות את זה

או שאחד מפסיד ועף או ששניהם חוזרים למשחק?! מה?! הם רציניים שם בהפקה?! ירידה לזנות!!! חבל, פשוט חבל... צריך לאסור על מדינת ישראל לרכוש פורמטים של ריאליטי מחו"ל, כי אנחנו פשוט אלופים בלהרוס הכל! תמיד מנסים להפוך את זה לטלנובלה, וחושבים איך המתמודדים יפתחו קריירת דוגמנות / משחק / שירה / אחר... דיי כבר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shlomitosh

New member
אהבתי!!

מי מכם עו"ד!!!
ובגלל שאתה עו"ד אתה מקבל חסינות קבועה, ומפה אתה ישר עולה לגמר!

../images/Emo6.gif

פתאום גיא יכריז : עוד משימת חסינות!וכמובן שדן ינצח וינצל ומרינה תעוף

למעלה