ברוכים הבאים

FallOutGirl

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifברוכים הבאים../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

היי לכולכם
בשעה טובה ומוצלחת נפתח לו פורום פארמור! (אני מעדיפה לכתוב פראמור חיחי) אני שחר למי שלא ידע או לא היה בטוח XD כמה חוקים קטנים שחשוב להזיכר
1. אוף נפתח אחת לשלושה-ארבעה ימים. 2. כל הנצלשי"ם והודעות שלא דורשות שרשור חדש - הולכים לאוף. 3. אין לנצל"ש הודעות של תפוז שנכתבות ממשתמש כתום. הודעות אלה נעלמות אחרי 12 שעות אם לא כותבים בהן כלום. 4. ניתן ורצוי לנצל"ש את ההודעה של תפוז אנשים מודיע שנכתבת אחת לשבוע ממשתמש תפוז כחול. הודעה זאת לא נעלמת ורצוי לנצל אותה. תמיד אפשר לשרשר אליה מה אתם שומעים וכאלה ^^ 5. אין לקלל. אין לאיים. 6. אין להעלות קישורים להורדות לא חוקיות. 7. אין להעלות תמונות סרוקות/מצולמות של עיתונים בשל הפרת זכויות יוצרים. (עלפי תפוז גם אסור לצוטט כתבות מלאות). 8. אין להעלות ליריקה מלאה של שיר. ניתן לכתוב משפט/שורה-בית שניים אבל לא את כל השיר.. לשם כך תוכלו לתת קישור לליריקס. 9. לא מנצלשי"ם - פיקים,הודעות חדשות,פינות,דיונים,משחקים וכו'. 10. אין לפרסם פרטים אישיים מידי בפורום - כתובות מדוייקות של מקום מגורכם, מספר טלפון/פלאפון וכו'. ניראה לי עמוס כזה חחח אז זהו לבנתיים
הוו כן. רק פתחנו פורום ואני כבר נעלמת XD מחר (רביעי) בבוקר אני נוסעת לצפון וחוזרת בשבת בערב. אם אני אהיה כאן ברביעי בבוקר ובשבת בערב אז יוצא שרק יומיים מלאים אני לא כאן. לא צריך להביא מנהל מחליף רק ליומיים ככה שאתם תשרדו כאן יומיים בלעדי, כן? חחח תתנהגו יפה חבר'ה
ולסיום

a k c

New member
../images/Emo109.gifבהצלחה לנו*קללולוולולולו*../images/Emo6.gif.

HagarStar

New member
../images/Emo41.gifמוסיפה../images/Emo41.gif../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

אל תקללו, זונות! סתם, באמת תשתדלו שלא :)

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifחחחח פורום אחרון שאני מנהלת בו XD

אני מקווה חחחחחחחח כי אחרת שזה כבר באמת המון

למעלה