שרשור מכירות/החלפות

my evalin night

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשרשור מכירות/החלפות../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

פותחת מוקדם לשם שינוי חח, אני ממילא חולה ואין לי מה לעשות

Evil Cupcake

New member
נו יא יבשיםםםם

משעמם >: תמכרו דבריםםםם תתבכיינוווו על החבר ועל המחזור תתעוררו -_-

חנתולה

New member
נורא חם בחוץ, לא פלא שהתייבשנו.

אני אנסה לשעשע אותך, אני לא בטוחה שזה יעזור. הקליקי לראות דברים שאני מוכרת: http://public.fotki.com/chenkiti/ ובנוסף: *במבה יד שנייה במצב 10!!! קצת עובש אבל עדיין לא ירוק לגמרי רק ב-2 וחצי שקללללללל חבילה גדולה! *חולצת פרנזים ורודה לברבי, משהו ממש מתוק מתלבש במיוחד יפה על ברביות בלונדיניות עם עיניים בהירות. ***והדובדבן שבקצפת: שבלול דרוס שמצאתי, האמת שזו כבר מציאה ממש נדירה אז אני מוכרת ב-7000000 אבל יש מקום למיקוח, אל תבהלו מהמחיר. האמת שזה ממש זול יחסית למציאה הזאת, תאמינו לי שווה כל אאאאאגורה!! אה כן ו...יווווווווו החבר לא דיבר איתי כבר שבוע אויאוי אוייי אני כ"כ מסכנהה בכיתי אתמול כי הוא שלח לי SMS שהוא אוהב אותייייי אה כן וגם כי אני נורא רגישה בגלל המחזור וואי נמאס לי מהמחזור המזדיין הזה מי המציא את המחזור יו יו למה אני אישה יו D: תגובה לפי בקשתך^^ [חביבות או שעמום?החלטה שלך]

חנתולה

New member
חוסר ריכוז

אני לא אוהבת קונים מעופפים...זה לא בסדר. זה מכירה רצינית, שבלול דרוס זה פריט מאוד נדיר שלא תתקלו בכאלה הזדמנויות בחיים. רשמתי שאני מוכרת ב-7000000 אבל שלא צריך להבהל מהמחיר, יש מקום למיקוח, אפשר גם למשכן את הבית זה לא בעיה, את יודעת...

sonaku

New member
ברור ברור

זה כולל משלוח או לא כולל? כי בתכלס יש לי בדיוק את הסכום לזה אם זה כולל משלוח לא בא לי להוציא עוד כסף על המשלוח והמכס והסיבוכים שבדואר,את יודעת..פפט,הדואר הזה...

Ssssuper girl

New member
../images/Emo41.gifזקוקה נואשות למחוך../images/Emo124.gif

לא יקר אני צריכה אותו לפורים רק..

NatashaInChains

New member
נעלי בובה לקה שחורות על עקב

תתעלמו מהאדומות. מידה 39. 100 שח אני יכולה לשלוח אותם בדואר רשום או להיפגש בנתניה

v cd

New member
ממש יפות, גם האדומות

הן לא במידה שלי, אבל אפשר לשאול מאיפה הן?

yuvalid1

New member
חחחח גם אותה אני רוצה

איפה את מוכרת אותה יש מצב את מגיעה לת"א?

NatashaInChains

New member
תשובה

הכי נוח לי להיפגש ולמכור אותם בנתניה או בדואר רשום, אני מגיעה לת"א לעתים רחוקות

למעלה