שרשור חוויות מהמפגש

moon light boy

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif שרשור חוויות מהמפגש ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אמממממממ.... תשרשרו לפה איך היה.. ולא יודע מה, מה שבא לכם
צילמתי תמונות.. וקים הכניסה אותן למחשב הנייד שלה.. היא תעלה אותן לפורום כשהיא תהיה בבית (אני מקווה..חח..).. ערב טוב לכולם

טול2

New member
היה לי כ"כ כייף=]

האמת שלא חשבתי שאני יהנה כל כך..:) היה כייף לראות את כולם במיוחד את מטיוס-אני אוהבת אותך המון! ואת לירזי היפה שלי שכל כך התגעגעתי אליה:) ובכלל את כולם,קים את מלכה
אני מתה עליך
נעמני שוב מזל טוב!
ניפגש בתאטרון....

טולללל!!!../images/Emo140.gif

היה לי כיף לראות את כולם סוף סוף אחרי 100000..שנה! ווטול היה לי כיף לראות אותך אני חולה עליך!!! וגם אור ורם שחבל שהלך מוקדם בכלל היה לי כיף אחרי זה גם אצלך נעמן היה ממש כיף..מזל טוב ומזל טוב לשירלי גם!!! נתראה בתאטרון!

היה כיףףףף

לראות את
אלמוג
קים
גילי
מיח
לירזיייייייייייייייי
טול
שירלי
ואיך לא את שחייייי'לה השקסית

ליאורנר

New member
מצטער שלא באתי אבל לא הוציאו אותי..

מהבסיס עד 18:00.... בסיס דפוק שמח שנהנתם ונתראה בתאטרון

One Echoe

New member
2 דברים!.

א'-שמח שנהנתם !! ב'-שימו תמונות!! ג'-מתי יש הופעה בתיאטרון?! חח בעצם 3.

איך הצטערתי שלא באתי...

באמת, כל כך רציתי לפגוש את כולם.... את טלוש... את רן,ליאורי(הוא היה?),את רמ,את רונצ'וק!!,את שירלי ונאמני וכל שאר היפים והיפות שלא ראיתי שנים....מקווה שהיה לכולם בנזונה...

yellow cheese

New member
היה ממש כיף.

התמונות שצילמו אותי [בכל מצלמה אפשרית] יצאו מזעזעות, כנראה שזה מעיד על משהו..
שמחתי לראות את כולכם.

A N I g M A

New member
|נדחפת|

כי שירלי אמרה לי לבוא לשבת וזה ממ היה כיף. אתם חמודים :)

מסטולית

New member
לא היה לי כוח לסכם אתמול ../images/Emo9.gif

אז אני יעשה זאת עכשיו: היה לי כל כך כיף לראות במקום אחד מלאמלאמלא אנשים שאני אוהבת! את יעליקה המדהימה שלי, אני מטורפת עלייך! את רנצ'וק שלי שלא הפסיק לטחון לי סיגריות את הילה-פושט שכל כך התגעגעתי אליה!!!!!! את מיחי שלי ששנים לא ראיתיייייייי |יד
יד| את מעייני כפרעליו, שאפילו כתב עליי שיר נורא מרגש... ["גילי תתקשרי...גילי תתקשרי..." יש לזה גם לחן
] את רותם המדהימה שראיתי אתמול פעם ראשונה והבנתי כמה שהיא מדהימה! את סבתא לירזי שלי, שככל שהיא מזדקנת היא נהיית יותר יפה... את טל-שריטה המתוקה את שירלי המקסימה את ליאורי פיטר, נעמן, אלמוג יונתי, נמש, שירה [שלקח לי כלכך הרבה זמן להבין מי היא
], הדס, סבארון[
], מור, שמיקי... ואת כל מי ששכחתי סליחה אני אוהבת אותכם

למעלה