ראשונה שחוזרת מהסדנה היום

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif ראשונה שחוזרת מהסדנה היום../images/Emo70.gif

היה ממש כיף, אפילו שנעלמנו אנו ראשונות.. מקווה שהמשכתן להנות אחרינו
תודה לך, עירית המדהימה על הסבלנות והפרגון האינ סופיים ו.. WOW איזה עבודות את עושה!!!!!!! וד"ש לספיר המקסימה
תודה לך, ורדית, על רוחב הלב והאירוח הנפלא בביתך
תודה לך שירוש על הטרמפ ובהזדמנות זו נברך שיהיה הריון משעמם עד כמה שאפשר..
שבת שלום ומבורך..

woodstone

New member
גם ספיר ואני חזרנו מהסדנא

היה מדהים! נהנינו מכל רגע. גאה בכל אחת מהמשתתפות בסדנא.הייתן מקסימות ויצירתיות. תודה לורדית ולמזל על הארוח תודה לנילי, טליה ועירית על המתנות. (irit66 תעלה את התמונות.) מחכות כבר לסדנא הבאה ספיר ועירית

נילקי1

New member
מצטרפת....../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif

שיר??? איזה יופי!!!!לא ראיתי בכלל...שיהיה לך מזל טוב ובקלות.
לעירית - הכרנו כבר בעבר אבל היום נוכחתי עוד יותר איזו אישה מדהימה, נדיבה מקסימה וכמובן כשרונית את. תודה. היה כיף!!!! לספיר - שהשתלבה בחבורה, כל הכבוד על ההשקעה, בסוף תצא לך העבודה הכי יפה! לורדית - הבית שלכם מקסים ואירחת אותנו בכזו לבביות, גרמת לכולנו להרגיש הכי נוח בעולם והיה פשוט תענוג אצלך ואיתך. ולכולן - היה כיף להכיר את מי שלא היכרתי ולפגוש את אלו שהיכרתי בעבר. כל העבודות יצאו מדהים (מה ששוב אומר משהו על המדריכה..) מחכה לתמונות....

gil1012

New member
../images/Emo51.gif לעירית ו../images/Emo51.gif לורדית על

ההדרכה ועל האירוח. היה כיף ללמוד וכמובן להכיר את הבנות מאחורי הכינויים ולגלות שרובן גרות ממש ממש קרוב. תודה על הכל. עירית לבית של מי כבר פרצת???????????????????????? תודה על הכל.

woodstone

New member
אני? פריצה לבתים? את מאמינה לי?

באתי הביתה והמחשב שלי שב לתחיה. ש....(רק שלא ישמע ויתקלקל שוב) כנראה גמד קטן תיקן לי אותו כשהייתי בסדנא. סוף שבוע נפלא עירית

gil1012

New member
מי שנותן בכיף, גם מקבל...../images/Emo24.gif

תךודה על הפימו

shahar40

New member
../images/Emo51.gif רבה,

לעירית המדריכה המקסימה (שספיר ביתה היא ההוכחה שהכל נשאר במשפחה - כישרונית חבל על הזמן...) לורדית המארחת שכל הבית שלה מלא בעבודות מדהימות. ולכל שאר הבנות שהיה ממש כיף לעבוד איתן. שבת שלום

irit66

New member
קודם תודות - אח"כ תמונות

אמרו את זה קודם, לפני, אבל ודאי שלא משנה כמה נעים היה להשתתף שוב בסדנא תודה תודה לורדית זו היתה חוויה מיוחדת להתארח אצלכם [תודה כמובן גם לבעלך] ולהכיר את אמך שעשתה קסמים ביד אחת [תיכף , תיכף התמונות] ואת הילדים המדהימים, שהם הם יצירותינו ה-א-מ-י-ת-י-ו-ת תודות המון לעירית ולספיר, אין מילים. לא יודעת עד כמה כשרוניות הבנות האחרות, על עצמי יכולה לספר שאין מצב שהייתי מגיעה לתמונה שהגעתי אם לא היית לידי לראות ולהדריך. וכמה נעים שספיר ישבה גם היא לידי,, יופי של גנים יש בה בילדה. ולכל הבנות שעשו את הבוקר לנעים נעים - היה כייף להכיר. זהו, שותקת, הנה התמונות

irit66

New member
המרפסת - כך זה התחיל

זו תמונה שהורדתי מהאינטרנט מודפסת על דף רגיל

irit66

New member
שלב ראשון

גוזרים, מדביקים, מוסיפים רקע בצבעים מתאימים

irit66

New member
וזה התוצר הסופי

העלים שבאמצע - השתקפות העץ במראה לגמרי מקרי

irit66

New member
וכעת עבודות אחת אחרי השניה

מתנצלת, אך לא זוכרת את הניקים של הבנות שיצרו כל אחת בתורה מוזמנת להגיד - 'שלי'!

למעלה