ראשונה שחוזרת מהסדנה היום

woodstone

New member
בחלק מהעבודות הדבקנו דף רגיל

1. דף רגיל = דף מדפסת 70 או 80 גר' 2. הדפסת איכות במדפסת ביתית או לחילופין צילום במכונת צילום ציבעונית 3. פיקסטיב 4. דבק ספריי להדבקה על קנווס או עץ. מי שהדביקה פוסטר,מרחה משחת עיצוב כדי לטשטש את הפרשי הגובה. הגימור: לכה יאכט ורניש או לכה מט בספריי

shahar40

New member
וכמובן תודה לעמית על הארגון

זה שהכל דפק כמו שעון אומר שהארגון היה מושלם...

ornaok

New member
קודם כל - מזל טוב שיר!!!../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

חוצמזה - העבודות של כולן מ-ש-ג-ע-ו-ת!

../images/Emo140.gif אילו עבודות משגעות ../images/Emo140.gif

כל הכבוד לכולכן, אני כבר מצטערת שלא באתי... אך היה לי מפגש בוקר של חוג היצירה שלי, אז פעם הבאה!

barvar

New member
היתה סדנא מדהימה - תודה לכולם

תודה רבה לעירית ובתה ספיר המוכשרות והמקסימות - עירית אין ספק שמקומך בהדרכת אומנות את פשוט טובה בזה תודה לכל הבנות הנפלאות שהשתתפו בסדנא ועשו אותה לכזאת כיפית עם אוירה שקטה רגועה ונעימה והכי חשוב יצירתית תודה לעירית 66 על הצילומים - תגידי את בטוחה שהירוק שם ברקע של התמונות זה הדשא שלי? (או שעשית פה עבודת פוטושופ כי הדשא אצלנו מזמן לא ירוק) שיר כמובן מזל טוב (למרות שכבר בירכתי) אבל עכשיו מברכים אז שוב תודה לעירית 66 על הנרות, לנילי על הקרמים ולטליה על השרשרת שגורמת לי כל כמה דקות להעצר ליד המראה ולחייך בהנאה (בגלל שהיא פשוט מקסימה) תודה לכולכן על המאכלים הטעימים שהבאתן - נשאר לי אוכל לשבוע ושתיה לשבועיים אם מישהי נתקעת בסופשבוע שתבוא חופשי תודה לאמא שלי כמובן על ההשראה ולמרות שידה הדומיננטית היתה פצועה הגיעה לתוצאות פשוט מ ד ה י מ ו ת תודה לעמית על הארגון - חבל שלא הגעת מחכה לסדנא הבאה ורדית

שלגיה ו7

New member
גם אני מזמן .....חזרתי מהסדנא ../images/Emo13.gif

והספקתי לעשות כבר מיליון דברים.... הסדנא היתה מאוד מוצלחת!!! ! בזכות המארחת המדהימה ורדית
והמדריכה המוכשרת עירית
, והמוזה שלה
-ספיר! היה גם כייף להכיר בנות חדשות!

חושן59

New member
גם אני חזרתי מהסדנא../images/Emo140.gif

תודה תודה לכולן, על הזכות שנפלה בחלקי להעביר יום יצירתי עם כל הבנות המוכשרות, שמחתי להכיר את כולכן. העבודות מקסימות אחת אחת. עכשיו יש לנו אנרגיות להמשיך ביצירה ולחכות בכליון עיניים לסדנא הבאה. תודה מיוחדת לעירית על כישרונה וכושר הנתינה - ישר כוח. תודה לורדית על האירוח אני באופן אישי מאוד נהניתי. מזל טוב לשיר שיהיה קל בהמשך ההריון. שבת שלום לכולם/ן. אטי

היוצרת

New member
לא להאמין שאלה עבודות ראשונות

שלכן בטכניקה הזו!!!! מקסים, מקסים!!!!!!

תודה לכולם ../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif חייב להתודות . אני לא עוקב במדויק לגבי הסדנאות המתקיימות . סיבה אחת חשובה היא , שיום שישי הוא היום היחיד הפנוי שלי והוא מוקדש למשפחה וליצירה. סיבה יותר חשובה היא שאני סומך על הבנות המארגנות. אין כף יותר גדול מלקרוא שרשור כזה. לראות שהכל דופק ,ונהנתם לבלות את היום הזה ביחד ,וליצור. אז תודה לעמיתושש על הארגון של הסדנא היום . למדריכה עירית ,ולמארחת כמובן. שבת שלום

נוגרי

New member
כל העבודות נהדרות . לא להאמין

שזו עבודה ראשונה . כדאי להגדיל את התמונות ולראות איך הצלחתם להמשיך את התמונות בצורה כל כך מושלמת . מחיאות כפיים סוערות

ד ל י ה 34

New member
גם אני הגעתי להודות ../images/Emo24.gif

מקווה שלא מאוחר
לורדית המקסימה על האירוח הלבבי,נפלא ומהנה, שמחתי להכירך ואת בני ביתך המקסימים, רפואה שלמה לאימך
למדריכה הנהדרת,המוכשרת,והמופלאה עירית שהיתה מאוד סבלנית לכולן, עם המון פרגון ואהבה למקצוע..אהבתי את כל העבודות שלך כל הכבוד
ותודה לבתך ספיר המקסימה, שהולכת בדרכי האימא
עירית על הטרמפ לסדנא, היה לי מאוד נעים להכירך
לעמיתושש על ארגון הסדנאות המופלאות האלו..כן ירבו
לשיר על ההריון, מאחלתך הריון קל ושקט..
לכל הבנות שמחתי מאוד להכיר את הבנות שמאחורי הכינויים..אתן מדהימות, תודה על בוקר נפלא כיפי ויצירתי שהעברנו יחד, מקווה שניפגש שוב

woodstone

New member
תודה לכולם על התגובות

בכל פעם שאני מלמדת או מדריכה, אני מתרגשת מחדש. לקחת קנווס או עץ לא צבוע ותוך מספר שעות להפוך אותו לתמונה מלאת צבע וחיים - זה קסם. מאמינה שיהיו עוד סדנאות. שבת שלום עירית נ.ב. סליחה עם כל מי ששלח לי מסר.המחשב שלי שוב מסרב לפתוח מסרים.

woodstone

New member
תודה לכולם על התגובות

בכל פעם שאני מלמדת או מדריכה, אני מתרגשת מחדש. לקחת קנווס או עץ לא צבוע ותוך מספר שעות להפוך אותו לתמונה מלאת צבע וחיים - זה קסם. מאמינה שיהיו עוד סדנאות. שבת שלום עירית נ.ב. סליחה עם כל מי ששלח לי מסר.המחשב שלי שוב מסרב לפתוח מסרים.

למעלה