סיכום שבוע

Lory Lee

New member
../images/Emo54.gifשליייייי

שיר השבוע: Bullet For My Valentine - Scream Aim Fire אלבום השבוע: Metallica - The Black Album ספר השבוע: סרט השבוע: סטאפ-אפ2 משהו טוב השבוע: יםםם משהו רע השבוע: סבא שלי בבית-חולים): התחדשות השבוע: --- מאכל השבוע: פיצה! יאווו כמה פיצות טחנתי השבוע!!! אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?): -- תמונת השבוע: ==> ומילה לסיכום השבוע: סטלנותתת

קרניjack

New member
../images/Emo3.gif

שיר השבוע:
אלבום השבוע: - ספר השבוע: סיימתי לקרוא את מאדר רוז. סרט השבוע: - משהו טוב השבוע: לא היה. משהו רע השבוע: החמשוש המגעיל הזה בבסיס. התחדשות השבוע: - מאכל השבוע: תפוחי אדמה אפויים ביותר
אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?): - תמונת השבוע: ידית הפגיון שלי ומילה לסיכום השבוע: טוב שעבר.

Sensorium

New member
אוי, זה פאקינג מגניב../images/Emo12.gif

אני כל הזמן דוחפת תפוח'א למיקרו עם שמן מעל לכמה דק' ואוכלת העצלנות

E v i e

New member
סוף סוף %$#

יותר מחודשיים לא הצלחתי להכנס לתפוז ><'''' שיר השבוע: הרבה האמרפול XD אלבום השבוע: סיים שיט ספר השבוע: דור הפרוזאק סרט השבוע: משהו טוב השבוע: חזרה של להקה של ידיד שלי משהו רע השבוע: די דפקתי את היחסים עם הבנאדם הכי קרוב אלי התחדשות השבוע: פיצה XD מאכל השבוע: פיצה! XD אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?): ידיד טוב שלי תמונת השבוע: ומילה לסיכום השבוע: Just to have it is enough.

Sensorium

New member
וכשאני חושבת על זה,

לא מפתיע בהתחשב בעובדה שהיום יום שני. אוקיי, אני פשוט מטומטמת

anti sense

New member
איחור...

שיר השבוע: - אלבום השבוע: - ספר השבוע: - סרט השבוע: - משהו טוב השבוע: עבר משהו רע השבוע: הכל
התחדשות השבוע: - מאכל השבוע: - אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?): - תמונת השבוע: - ומילה לסיכום השבוע: לא נורא בהשוואה לשבוע הזה, והוא רק התחיל...

למעלה