סיכום סופ"ש

d e m o sthenes

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif סיכום סופ"ש ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif

שבת שלום, שבת שלום שבת שלום. ומה שלומכם? ומה שלומכם היום? אז איך עבר הסופ"ש? מה עשיתם בחמישי ? מה עשיתם בשישי ? מה עושים היום ? שבוע טוב ומבורך.

E i n a v 1 1 1

New member
שבוע טוב

בחמישי חיכיתי שיבואו יקחו ממני כספי יחידה וראיתי משחק של מכבי. ביום שישי יצאתי עם מישהו, ולא היה משהו. היום הייתי אצל דוד שלי לחגוג יום הולדת לבת דודה שלי

חמישי- טלנובלה באומן 17 י-ם.

אבל מוסיקה סוף!... אתמול ישבתי עם חברים בפאב. היום נקווה למשהו מעניין. שבוע טוב.!

d e m o sthenes

New member
הסיכום שלי.

יום חמישי בית קפה ככה בקטנה עם שנ החברים הכי טובים. יום שישי כרגיל מסיבה ב"לכת" היה נחמד וחצי מהבסיס שלי היה שם. היום סתם סיבוב חברים.

yoman321

New member
אז ככה..

חמישי, כלום שישי - פאב עם חברים שבת -אולי ליזרד.. אולי

Purple Mushroom

New member
שיו , אני כבר לא זוכר .

בטח הכל רשום בפורום מתי שהו . ביום חמישי רציתי ללכת עם מישהו לפחות אחד לנס קפה בכיכר , אף אחד לא רצה . ובמילא הייתי מאוד עייף , אה , והלכתי לאיבוד בדרך הביתה , והיה לי אחלה סיפור שבעולם לאיזו קומונה , ובסוף לא ניכנסתי אליה , טוב , אני ארשום את זה כבר כאן , גיליתי איזה מיסעדה , או חנות של סנדביצ'ים , בקצה בצומת של שדרות ירושלים ביפו , פופא , יכול להיות שזה אותו פופא ? ביום שישי כל היום כאב לי הראש , והייתי אצל חבר שלי , שמענו אחלה שירים שבעולם , גם שוב את פינק פלויד , וגם שיר אחד של דרים תיאטר ,(סוף סוף שמעתי אותם 6:00) וגם היה איזה קטע של נוסטלגיה לאייטיז. שמענו את אירופה . יום שבת היה תיכנון של הרבה דברים , אבל בקיצור , בישלתי , וראיתי הראשון בשער , תיכף אקרא לגריני .

PinkWin

New member
אני אנצל"ש לפה. עדכון לסיוה.

היום התחלתי עם הקפה
, אל תדאגי, עוד 14 יום אני אדווח על תוצאות
חכו חכו,

סוף השבוע שלי

שהתחיל בלילה בין רביעי לחמישי, לא היה מבייש שום תסריט של טלנובלה...

למעלה