מתי אתם קמים בבוקר????

LeeLoo1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמתי אתם קמים בבוקר????

ומה אתם עושים אם ילד שבד"כ קם ב- 06:30 פתאום ב- 05:00 רוצה לקום וזורק את המוצצים ונעמד... האם אתם נכנעים לו או לא נכנעים.... בשבוע האחרון זה קרה לנו כמה פעמים... היום בשעה 05:00 לא וויתרתי לו!!!! ידעתי שהוא פשוט ניגמר בגן... ומאוד מאוד עייף בסוף אחרי מלחמה של 20 דקום הוא נרדם לעוד שעה ואז כמובן אמרתי "בוקר טוב" ופתחתי את התריס והראתי לו את האור.... אבל הבכי הזה קורע אותי וגם במקביל משגע אותי כולל זריקת המוצצים לריצפה... מה יהיה כשהוא יעבור למיטת נוער????????? אשמח לשמוע איך זה אצלכם ואיך אתם מתמודדים עם זה.....

דש1דש

New member
לא נלחמת איתה!

כל סיום לילה שאחרי 5 אני לא נלחמת איתה - זה נותן לנו זמן ביחד. כשיותר מוקדם מזה - אני מנסה להתעקש - לא תמיד עובד... בכל אופן - אם אני ממש תשושה - אני נותנת לה לראות טלוזיה ושוכבת לידה לנוח

ronylew

New member
אצלנו

שחר קמה לפעמים ב 5 בבוקר נעמדת ולא מוכנה לשכב , אנחנו קמים ב 5:45 כך שבדר"כ כשזה קורה אני מביאה אותה למיטה שלנו ואז היא ממשיכה לישון. כמובן שאם זה אמצע הלילה אני משאירה אותה במיטה שלה.

עמית@

New member
לפעמים נכנעים, לפעמים לא..

מאוד תלוי, אם היא קמה בשלוש ומודיעה ש"גמרתי לישון" אז ברור שלא, אבל אם היא קמה ביישוב דעת בשש ומודיעה שהיא רוצה לסלון לשחק, אז אני נותנת לה לקום (היא הולכת לסלון לבד, לפעמים יוסי או אני קמים איתה).

ligo

New member
אצלנו יש מלחמות הפוכות...אבל כשזה

קרה (ז"א) כשהיא קמה בשעה מוקדמת מהרגיל, אמרנו לה שעכשיו לילה והולכים לישון. בקבוק חלב במיטה ונשארים במיטה עד שיהיה בוקר. אבל שוב, זה קרה רק פעמים ספורות

sigaliot

New member
לא קורה בד"כ

אבל אם כן אז זה תלוי באיזו שעה. טל רגיל להתעורר ב-7:00. לפעמים בשבתות, לאחר שיום שישי הוא ישן צהריים מעולה, הוא מתעורר ב06:30או לפני ובד"כ לנו אין התנגדות. היה והוא התעורר לפני, הוא קיבל שלוק מהמים, מוצץ לפה והוחזר למיטה כלאחר כבוד. לא קמים כשיש חושך בחוץ.

LeeLoo1

New member
היום בשעה 06:00 יש חושך.....

אני מגיפה את התריסים ונכנס אור של מנורות רחוב.....

לא מכירה שעת יקיצה אחרת מ-5 בבוקר

היתה תקופה קצרה שהיתה לנו עדנה, הילדים קמו ב-6. בשבועיים האחרונים חזרו לסורם והם קמים ב-5. מה עושים? קמים יחד איתם ומסתובבים כמו זומבי כל היום, ומחכים לסופ"ש שבו אולי נצליח לישון צהריים ולהשלים שעות שינה. אצלנו לא עזרו הסברים על שעכשיו זה עדיין לילה, ושעדיין חושך בחוץ ושעכשיו לא קמים. יהב אמנם יורד מהמיטה, אבל זה לא היה משנה הרבה גם אם היה עדיין במיטת תינוק. גם הוא וגם אדר ניחנו ביכולת דציבלית מאוד גבוהה כשהם מחליטים שהגיע הבוקר

LeeLoo1

New member
יהב יורד מהמיטה ובא אליכם???

או קורא לכם?? מסתובב לבד בחושך??

LeeLoo1

New member
לא מפחיד שהם מסתובבים ככה בחושך?

אם הוא מגיע אליך באמצע הלילה את מחזירה אותו חזרה למיטה? אין לו בעיה עם זה?

עמית@

New member
גם תמר מסתובבת לבד, מפחיד?

לא ממש, היא מכירה את הבית והוא בטוח למדי, מה גם שאצלנו אין הרבה פרט למרחב פתוח.

בוודאי שמחזירה אותו למיטה

הוא מגיע אלינו במקום להתיישב במיטה ולבכות, כך שלהתעורר ולגשת אליו היינו צריכים בכל מקרה. החדר שלו צמוד לחדר שלנו וגם אם יחליט לנדוד לסלון לא ימצא בדרך איזה נמר
הוא לא מסתובב סתם, הוא מחפש אותנו. לפעמים כשזה קורה כשאנחנו עדיין ערים ונמצאים בסלון אני אומרת לערן "הנה מגיעות שתי רגליים"

אלהלי

New member
בסביבות 5 בבקר אבל בעז מרדים אותה

שוב עד שבע וחצי. הוא עצמו כבר קם בכף..ומעיר אותי בשמונה שמונה וחצי כשהוא הולך לעבוד

אני מתעוררת באמצע השבוע ב- 6

בבוקר. הגוזל בממוצע מתעורר ב- 7. אם הוא מתעורר מוקדם מדי אנחנו מנסים להרדים אותו שוב במיטה שלנו ובד"כ זה עובד (ואז אני לא מצליחה לישון כי אני כ"כ נהנית להסתכל עליו)

LeeLoo1

New member
הלוואי שעילי היה רוצה להיות איתנו

במיטה... הוא עוד יותר מתעצבן אם מביאים אותו למיטה אחרת...... הוא אף פעם לא נרדם איתנו...

אצלנו קמים בסביבות 6:30 פלוס מינוס

ואני בד"כ קמה איתה וממש לא מכריחה אותה לישון שוב. אם היא קמה מוקדם, ב 5:00 אני גם לא מכריחה אותה אלא זורמת איתה ומשחקות ביחד. אני לא אומר שאני לא עייפה אבל איך שאני כבר מתעוררת, אז אני מלאת אנרגיות (בעיית היפראקטיביות קלה) לכם אני קמה איתה כמעט תמיד בבוקר אבל בלילות היא קוראת לאבא שלה
ואני מסכימה ברצון ורק בועטת בו שיגש אליה. אם היא קמה מוקדם יותר....
אז אני לא מוותרת ואני מנסה את כל השיטות כדי שהיא תרדם בחזרה שוב, אפילו להביא אותה למיטה שלנו.

anguly

New member
אני קמה ב6:40

נועה קמה כשאני מעירה אותה בד"כ 7:20, אחרי שאני מוכנה. לנו אין כרגע את הבעייה הזו. למרות שהיו תקופות שהיא התעוררה מוקדם - בד"כ הופ או קלטת פתרו את הבעיה (לידיעתך שידורי הופ מתחילים כבר בחמש בבוקר
)

מיכל ק-ש

New member
בשל בחשש מחוק מרפי, אני לא עונה ../images/Emo9.gif

אבל מציעה לרכך את המכה בעזרת תורנות: בבוקר אחד שבו עילי מתעורר מוקדם את תקומי אליו ובבוקר אחר - בעלך.

אם יונתן מתעורר לפני 7

אני אומרת לו שעוד לילה והוא חוזר לישון. לפעמים זה דורש קצת שכנוע, אבל בד"כ אני מצליחה.

למעלה