מדונה כובשת את בילבורד

nerod 72

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמדונה כובשת את בילבורד../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מצעד ה"בילבורד" החדש התפרסם וללא ספק, השבוע GLEE שולט בעקבות "כוחה של מדונה"... הפרק ששודר בארה"ב שבוע שעבר מכה גלים שם ובכל העולם... "בילבורד" פרסם במיוחד השבוע נתונים מעניינים על האפקט ועל ההשפעה המאסיבית על ה"קטלוג מכירות" של מדונה:
GLEE- THE POWER OF MADONNA נכנס באופן רשמי למקום ה-1 במצעד האלבומים של ארה"ב עם מכירות של 98,000 עותקים! זו לא הפעם הראשונה שהסדרה מכניסה אלבום לבילבורד אבל פעם ראשונה שהם כובשים את הצמרת והכל בזכות מדונה...
במצעד ההורדות הדיגיטלי כל 7 השירים מהפרק נכנסו: "כמו תפילה" מוביל במקום ה -10 (שמכר 87,000 עותקים) אחריו המאש של "בורדרליין/אופן יור הארט" במקום 41 "כמו בתולה" -51 "4 דקות"- 55 "אקספרס יורסלף"- 90 "איך זה מרגיש לילדה"- 117 "ווג"- 153
גם מדונה הכניסה 2 שירים בחזרה למצעד ההורדות הדיגיטלי : "4 דקות" חוזר למקום 127 עם 12,000 הורדות. "כמו תפילה" הקלאסי חוזר למקום 135, גם עם 12,000 .
הDVD של "סטיקי" עד כה מכר 41,000 עותקים בארה"ב...
האוסף "סלבריישן" חוזר למצעד הבילבורד למקום 85 עם 6,000 עותקים (219% עלייה במכירות) סך הכל האוסף מכר בארה"ב 226,000 עותקים
כל אלבומיה של מדונה מכרו השבוע 17,000 עותקים, עלייה של 44% במכירות משבוע שעבר.
הורדות דיגיטליות: רק השבוע מכרה מדונה 108,000 הורדות דיגיטליות מסך כל שיריה . מדובר בעלייה של 169% לעומת שבוע שעבר, 40,000.
"בילבורד" ציין גם את הישגיה של מדונה במצעד: 55 סינגלים שצעדו במצעד מתוכם 37 שהגיעו של עשרת הגדולים, יותר מכל אמן אחר בהיסטוריה ...!
"בילבורד" גם ציין שלמרות התפיסה שמדונה הגיעה לשיאה באייטיז ובניינטיז עם מכירות והישגים, "בילבורד" מזכיר שרק בעשור האחרון, זה שעבר, מדונה נכנסה למקום 1 במצעד האלבומים עם כל אלבומי האולפן ששחררה... בניגוד לעשורים הקודמים שלא כל אלבום אולפן הגיע לצמרת. ...! "מיוזיק" -2000 "אמריקן לייף"- 2003 "קונפשנס"- 2005 "הארד קנדי"- 2008
עד כה הדיווח מהבילבורד ... מחמם את הלב לראות איך מדונה אחרי כמעט 3 עשורים כובשת שוב ושוב, ואיך העלייה באה ממקום לא צפוי במדינה שלא רכשה לה כבוד בלשון המעטה בשנים האחרונות...

מדהים מה שפרק אחד יכול לעשות

האמת שזה פשוט מהמם לראות מה שפרק אחד יכול לעשות , אני חושב שזה פשוט מחווה עצום למדונה , אני חושב שרוב הקהל העצום שצופה בתכנית הזו הוא הנוער הדור החדש, שלא כל כך גדל על מדונה ואולי אפילו לא מודע לכוחה ולגדולתה של הזמרת הזו . זה רק מוכיח כמה השירים שלה קלאסים ונצחיים , עובדה שהם עומדים במבחן הזמן , הנה הנוער ראה אהב הוריד קנה ודרש . זה ממש שבוע מדונה בארה"ב , זה רק מראה כמה כוח יש לה . כל הכבוד לכל ההפקה של GLEE שהחליטו לערוך כזה כבוד ומחווה למלכת הפופ . מהמם ! מחמם את הלב - סיפתח מדהים לקראת אלבום חדש וסינגל חדש . ! כוחה של מדונה בשיאו .

nerod 72

New member
בבריטניה גם צפוי "בוסט" במצעד הקרוב...

"סלבריישן" על פי התחזיות כרגע אמור לעלות ממקום 93 לעשרת הגדולים במצעד האלבומים!

DBTK

New member
הישגים מעולים../images/Emo65.gif

באמת כל הכבוד להפקה של GLEE שעשו מחווה כה נהדרת למדונה והתוצאות לא איחרו לבוא... מדונה כובשת במצעדים ודור של צעירים נחשף למוסיקה והלהיטים של מדונה
מכאן אפשר לראות כמה כוח יש בה, אני ממש גאה בה
אני גאה בעצמי שמגיל 9 אני זכיתי להכיר את מדונה, ומאז היא קיימת בחיי כל יום וכל הזמן
לא יודע איזו עוד זמרת הייתה יכולה להעניק לי כלכך הרבה הנאה מהאומנות שלה לאורך השנים. איזה כייף וכמה מרגש

tomerika

New member
יש אולי קישור אחר להורדת הפרק של GLEE ?

הקישור שהעלו כאן לפורום לא פועל אצלי לא המדיה פלייר ולא בקייקטיימס פלייר הזה או איך שלא קוראים לזה. אם יש אז אני צריכה גרסא של MP3 תודה:]

DBTK

New member
מוזר

אולי תנסי לפתוח את הקובץ דרך הMP3 ? המדיה פלייר עובד מצויין אצלי עם הקובץ, אז לא ברור למה אצלך לא.

אח , מדונה , מדונה , מה עשית לי ? מה ?

אני לא עומדת בזה יותר , האשה הזאת פשוט מהממת , בצורה מטורפת , מה זה הדבר הזה ? תמונות מהממות , תודה אבישי .

X Offender

New member
אליסון מגולדפאראפ לא סותמת ../images/Emo124.gif

עכשיו היא אומרת שליידי גאגא לקחה ממדונה את הכתר (זמרת בת יום וחצי לקחה מאמנית של 30 שנה את הכתר) "Alison Goldfrapp: Gaga has “taken the crown as the Queen of Pop” by ZaCK, www.absolumentmadonna.fr Alison Goldfrapp admitted she finds it hard to meet other famous people - which can lead to her accidentally looking rude. She explained: www.absolumentmadonna.fr “I’m always quite starstruck. The first time I met Madonna, I couldn’t actually get off the chair to shake her hand. It must have appeared really rude but it was because I was totally gobsmacked that she’d just walked in and made a beeline for me. I don’t think I actually managed to get any words out; I just sort of froze and grinned inanely.” Alison also tipped Lady Gaga to replace Madonna as the “Queen of Pop”, even though she finds the ‘Telephone’ singer’s outrageous fashion choices more interesting than her music. “She’s definitely taken the crown as the Queen of Pop. She’s the new Madonna, I think. Lady Gaga is passionate about what she does - it’s extreme and really good fun. Personally I think the clothes are a lot more interesting than the music. But who knows? She’s obviously really talented, so it’ll be interesting to see where her career goes. I think her success is also to do with timing: we all want something to escape to.”" אליסון לוקה במחלת הקנאה והיא בדרך להתחרפנות זה כבר נהיה אובססיבי מצידה לדבר על מדונה ב 3 ראיונות במשך חודש להכפיש אותה... נראה לי מדונה נכנסת לחדר כושר שעות נוספות ומחכה לרגע בו היא תפגש עם החזירה הזאת באיזה סימטה חשוכה

שאליסון מגולדפאראפ תתקדםםםםם ! היתה מתה ../images/Emo6.gif

הכל קנאה פשוט , אין מילה אחרת , היא יכולה להכפיש אותה כמה שהיא רוצה , אבל היא לא יכולה לקחת ממדונה , את מי שהיא , אף אחד לא יכול , אז שבאמת שתתקדםםםםם .

למעלה