לעומרי חיון

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif לעומרי חיון ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif

תשמע בחור, אני גדולה ממך כמעט בכפול שנים ואני רוצה לומר לך שאתה מחמם לי את הלב ומרגש אותי בעשייה שלך לטובת אלירז!! קודם כל- זה שאתה תומך באלירז, אומר המון על אישיותך ודרכך להילחם על הצדק. וכל מי שרואה ערוץ 20 ותומך באלירז- מרגיש כמוך, שנעשה פה עיוות מוחלט של צדק!! אני מאוד מאוד מקווה וגם מאמינה שבסוף העונה זו תזכה ללחוץ את ידו של אלירז ולמסור לו בשם כולנו (אלו שדבר ראשון בבוקר מדליקים את מחשב ודבר אחרון בלילה גם כן מדליקים את המחשב וכותבים בשבילו ותומכים בו ובצדקתו). יש משהו כביכול "צהוב" בלהיות בלוגר בתעשייה אבל פה זה ממש בולט לעין שאתה נלחם להוצאת האמת לאור ועשיית הצדק ועל כך אני ממש מעריכה אותך- ש א פ ו ענק
גם אני נטרפת מול העריכה ורצח האופי שעושים לאלירז ושוכחים שבאמת קיים שם לב וקיימת נשמה טובה ונקייה. מי שצופה בערוץ 2 (וברור שהם יותר מאלו שצופים יום יום בערוץ 20) פשוט רואה אלירז כדמות כוחנית שרצה למיליון. וזה כל כך לא נכון וזה באמת באמת כואב. ולמרות שאתה אחד שעושה עבודה קשה, תדע לך שאנחנו (התומכים האמיתיים של אלירז, שלא מזגזגים על כל שטות שנפלטת מהפה) תומכים בך ועומדים מאחורייך ומקווים שאלירז יוקיר אותך ואת מה שעשית פה 3 חודשים!!! כל הכבוד לך!!!!

THILA9

New member
מסכימההההה איתךךךך ../images/Emo140.gif העריכה בערוץ

22 לא מראה את כל הצדדים החיוביים של אלירז ויש המוןןןן כאלה. ועמרי חיון אתה נשמה

למעלה