השרשור נמחק....

nerod 72

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהשרשור נמחק....../images/Emo18.gif../images/Emo18.gif

חבר'ה, 2 שרשורים היום נמחקו בגלל התבטאויות שלא הולמות את רוח הפורום... ושוב אני מדגיש: חבר'ה זה בסדר להביע את דעתכם וזה בסדר לא להסכים על דברים וזה בסדר להתווכח אפילו... אבל לא יעלה על הדעת שגולשים פה יעליבו ויכפישו אחד את השני על גבי הפורום .. אני מבין שיש כמה חברי פורום שלא מסכימים על הרבה דברים ולא צריך שכולם יאהבו את כולם, אבל בבקשה לפני שכל אחד כותב הודעה תחשבו פעמיים.... האם ההודעה שאני כותב פוגעת? האם ההודעה כוללת העלבה אישית? האם ההודעה מתאימה לרמת הדיבור בפורום ? האם זו הודעה שמנהל הפורום ימחק יותר מאוחר? וזה נכון לגבי כל אחד ואחד מהגולשים בפורום, אני לא לוקח צד של אף אחד.... מבחינתי מה שאמרתי למעלה תקף לגבי כל אחד! בבקשה בפעם האחרונה אני מבקש מכם- בואו לא נהפוך את הפורום הזה לפורום מגעיל, לא חברותי, לא מזמין ... תחשהו איך אנשים בחוץ רואים את זה..! היום, יותר מאי פעם, הפורום זוכה לפי 10 ביקורים מבעבר, כך שהפורום נקרא בממדים יותר גדולים ממה שאתם חושבים... וממש לא לעניין ופשוט בושה לנו שאנשים מבחוץ יבואו ויכנסו לפורום ויראו הכפשות, העלבות וויכוחים לא ברמה... ואני לא רוצה שההודעה הזו תגרור תגובות ותיהפך לדיון מגעיל נוסף, אז בבקשה לא לשרשר כאלו דברים אחריי.... בואו נפתח דף חדש... יש לנו פרויקט מדהים בפתח שבימים אלו כמה נפשות פועלות מריצות אותו שהוא ספר המעריצים של מדונה , ובימים הקרובים אעדכן מה קורה עם הפרויקט... לכן היום יותר מאי פעם, ממש לא לעניין דברים כאלה... תודה רבה...

מילים כדורבנות אורן , ../images/Emo45.gif כל הכבוד על הסדר

שאתה עושה כאן בפורום , זה באמת לא יאה לפורום שלנו , לרדת לפסים מכוערים , כל אחד ראשי לומר את דברו , את דעתו , לא חייבים להסכים על כל דבר , רק לשמור על תרבות דיבור . אני בטוחה שלאף אחד לא היתה כזו כוונה מלכתחילה ,אך עדיין , חשוב לא להיגרר , למקומות כאלו לא יפים . כולנו אוהבים את המלכה !!! ובשביל זה אנחנו כאן ! שבוע נפלא לכולםםםםםםםםם.

Carlo Cest Moi

New member
גררר פספסתי את כל האקשן../images/Emo83.gif

סתם סתם אתה עושה אחלה עבודה אורן
ספר המעריצים? הממ.. פספסתי עוד משהו? בכל מקרה, אם אתם צריכים עזרה במשהו.. בכיף.

nerod 72

New member
אתה יכול לעזור בזה ש..

תשלח לי את העמוד שלך לספר המעריצים! בתור חלק אינטגרלי מהפורום.... מה שצריך זה: שם מאיפה בארץ גיל קצת על עצמך ב 2 שורות ומה מדונה בשבילך בכמה שורות מוטו לחיים המייל שלי [email protected] זוז!

KoBi v2

New member
../images/Emo41.gif נצל"ש: מדונה מופיעה באור יום...

מדליק שההופעה באוסלו התחילה לאור יום כי השמש שוקעת שם רק בעשר, שימו לב לפרצוף שמדונה עושה בהתחלה כי בטח זה מוזר לה
הוידאו פה

pippin66

New member
חחחחחחחחח

זה אחד המצחיקים!! חח נראה כאילו היא עוד לא קמה בכלל :)

למעלה