הודעה רשמית.. ולא של אף ברית...

itaics

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif הודעה רשמית.. ולא של אף ברית... ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אנשים נפלאים...... כל שחקני מנהיגי עולם שקוראים את ההודעה שלי ואם יש פה שחקני מנהיגי צבאות שהכרתי בעבר... אני מזהיר מפני חפירה קרבה ובאה בהמשך המסמך .. מי שאני לא מעניין אותו נו לסגור הודעה בבקשה. ... ולעניין ... לצערי, מפאת מלאי רב של עיסוקים בחיים... אינני מוצא יותר זמן לשחק מנהיגי עולם , שהוא משחק מהמם בפני עצמו , ולא בגלל התכנות העילג שלו אלא בגלל האנשים הנפלאים שמשחקים שם... אני אמנם אפרוש אבל ברית SHADOWS נ-ש-א-ר-ת ו-ע-ו-מ-ד-ת על תקנה אל סף כל הקשיים שייעברו עליה... THATS LIFE. מתן היום מנהל רשמית את ברית SHADOWS ... וכל פנייה מהיום מתוך ומחוץ לברית נתונות להחלטתו. היה לי תענוג! לשרת עם כל נבחרי השחקנים שהיו עמי בברית SHADOWS... היינו קבוצה אדירה שאני לא אשכח לעולם.. לא אכנס לשמות.. כמויות השחקנים הרבות .. הן היום והן בעבר, הותירו בי זכרונות, חוויות, שיעורים וחברים שאני לא אשכח... גם אנשים מחוץ לברית ... TUF AIS TLC וכל הבריתות שאי פעם ייצרו איתי קשר.. היה תענוג להלחם ולהתדיין עמכם... למדתי פה כל כך המון על משמעות הכבוד, נתינה ומסירה, ניהול, אחריות, אסטרטגיה, משמעת, סדר, פוליטיקה בגרוש ואפילו על החיים... זו תקופה שבטוח לא אשכח ואפילו אשתמש בה עוד הרבה... שנתיים כמעט הסתיימו להם ... ואני מתקדם לתקופה חדשה... אני מאחל לכולם משחק מהנה... אושר.. הצלחה בחיים...העושר יבוא אחרי... ולכל מי שרוצה ליצור איתי קשר מוזמן במסנג' הפרטי שלי [email protected] ולא על גינדיס! :) SHADOWS FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shaycs

New member
תמיד אמרתי שאתה גבר ניסן ועכשיו הוכחת את זה .

אתה זבל

להתראות ובהצלחה בהמשך!

רק לא הבנתי מה הבעיה להיות במשחק הזה במקביל לכל עיסוקי החיים

Shaycs

New member
חבר אתה חסר...

תמיד ההית לי כמו אח
אנחנו נתגעגע אליך ומרגישים בחסרונך כל חברי שאדוס הקיימים וכל חברי שאדוס העוזבים ( כמעט כולם זה הברית שלי חח) מקווים לראותך בעתיד חוזר אלינו כמו מלך עלי אתה תקבל מדינה של מלכים אם תרצה.... בהצלחה בהמשך דרכך ונקוה לראותך מצליח בחיים האישים תשמור על קשר

itaics

New member
אין בעיה...

כבר רכשתי במיוחד יונת דואר לשמור על קשר איתך

Shaycs

New member
איתי אתה חייב להתקדם בטכנולוגיה כבר שנות 2000

וחוץ מזה אין לי בעיה עם יונים אבל רכשתי לפני יומיים נץ ועדין אני לא מאכיל אותו יותר מדי מפחד שלא יאכל אותי אז לא נראה לי שהיונים שלך יגיעו שלמים או יחזרו איי פעם

Shaycs

New member
עכשיו תחשוב טוב טוב

ניסן מה רצית להגיד בהודעה הזאת... ואת מי אתה חושב שמעניין מה שרשמת אחרי שתגלה את התשובה תחזור אלי .... עד אז לך תנוח בשיח קוצני ותעזוב אותי בשקט גם לפרגן אתה לא יודע יגבר זבל שכמוך

amitrom

New member
דברי הלל לאיתי:

איתי הוא מהשחקנים שיותר השפיעו על המשחק. הוא הצליח בזכות אישיותו המלבבת והמתונה לבנות ברית גדולה ופעילה בה ערכים של עזרה הדדית, אחריות והקרבה הם שפה יום יומית. אני מאד מעריך את זה שאדם יודע לסגור דלת ולפתוח דלת חדשה ומאחל לו בשם כל השחקנים שהיו אי פעם בשדואס על שלוחותיה בארץ ובחו"ל בהצלחה ושמור על קשר. בהצלחה למתן!!! אתה נכנס לנעלים גדולות ולמסורת מפוארת.

amitrom

New member
נ.ב.

ניסן - אתה זבל!!! תמיד לשפוך רעל ועל זה אמרו חכמינו: "סייג לחוכמה שתיקה" (אם "את" צריכה הסבר אני אשלח לך בפרטי....)

Shaycs

New member
אוו סוף סוף נכנסת למעגל האנשים שגילו את האמת

וראו את ניסן בפרצופו האמיתי ברוך הבא לעולם החדש

SlideRomri

New member
אז ככה

אני לא יודע אם תזכור אותי אבל לפני שפרשתי ( לפני חצי שנה או יותר ) היו לנו זמנים יפים :) אני אוסיף אותך למסן נראה אם תזכור אותי ( כנראה שמחקתי אותך מהמסן ^^ ) בהתךלה בהמשך אחי.

Shaycs

New member
חחח אתה קורה מחשבות חחח

זה בדיוק מה שעלה לי לראש חחח מי זה לעזאזל ???

למעלה