דייט ראשון

Lir האחת

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifדייט ראשון../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

איפה אתם?!
השאלות הבאות כתובות בלשון זכר, אך מופנות גם למין הנשי.
בשאלות הסגורות אפשר לענות יותר מתשובה אחת. 1. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון. 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? א. אין סיכוי. ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? א. אין סיכוי. ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] 5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, א. הייתם שולחים SMS בערב של הדייט. ב. שולחים SMS של בוקר טוב. ג. מתקשרים בערב של יום למחרת. ד. מחכים לטלפון מהצד האחר. 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: א. מזמינים ארוחת ערב. ב. מזמינים אלכוהול. ג. אוספים את הדייט שלכם מהבית. ד. מביאים הפתעה קטנה לדייט שלכם. ה. מציעים לעלות לשתות קפה אצלכם בבית. 7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: א. לימודים. ב. פוליטיקה. ג. אקסים. ד. דייטים גרועים. ה. חברים ומשפחה. ו. עבודה. ז. אחר. 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: א. עונים ומדברים חופשי. ב. עונים לכמה שניות. ג. לא עונים כי הפלאפון שלכם על שקט בתיק. ד. לא עונים כי הפלאפון שלכם נשאר באוטו. ה. אחר. 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: א. שהדייט שלכם יותר גבוה. ב. שהדייט שלכם יותר נמוך. ג. שהדייט לכם מעשן. ד. שהדייט שלכם אוכל רק כשר. ה. שהדייט שלכם גר רחוק. ו. שהדייט שלכם מזכיר מידי פעם את האקס שלו. ז. שלדייט שלכם אין טעם דומה במוזיקה שאתם אוהבים. ח. שהדייט שלכם מציין שהוא אחרי פרידה מקשר ממושך. ו. אחר. 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: א. בנשיקה. ב. בחיבוק. ג. בלחיצת יד. ד. סקס. ה. במילה: "נדבר". ו. אחר. קדימה לענות

זכוכיות

New member
כל הנכתב בהודעה הנ"ל הינו תאורטי לחלוטין

ולא נוסה מעולם ע"י הכותבת, כי היא כאמור- מעולם לא יצאה לדייט, ובטח שלא ל"דייט ראשון"
1. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון? לא רלוונטי 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? כנ"ל. 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? א. אין סיכוי. ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] תלוי, נראה לי שאם הדייט שלך מצא חן בעיניך אז נשיקה יכולה להתאים, לא? כאילו, אפשר לומר שאני פשוט לא מבינה מה ההיגיון מאחורי "אין סיכוי". 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? א. אין סיכוי. ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] שוב בחרתי בתלוי, מאותה סיבה כמו למעלה. אם מתחשק, אז אני לא רואה שום סיבה שלא. 5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, א. הייתם שולחים SMS בערב של הדייט. ב. שולחים SMS של בוקר טוב. ג. מתקשרים בערב של יום למחרת. ד. מחכים לטלפון מהצד האחר. אני מניחה ששולחת סמס באותו הערב, או מקסימום בבוקר, למי יש סבלנות? 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: א. מזמינים ארוחת ערב. ב. מזמינים אלכוהול. ג. אוספים את הדייט שלכם מהבית. ד. מביאים הפתעה קטנה לדייט שלכם. ה. מציעים לעלות לשתות קפה אצלכם בבית. בטוח לא הייתי עושה את ג' כל עוד אין לי מושג מי עומד להגיע. 7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: א. לימודים. ב. פוליטיקה. ג. אקסים. ד. דייטים גרועים. ה. חברים ומשפחה. ו. עבודה. ז. אחר. אקסים נשמע לי מבאס... 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: א. עונים ומדברים חופשי. ב. עונים לכמה שניות. ג. לא עונים כי הפלאפון שלכם על שקט בתיק. ד. לא עונים כי הפלאפון שלכם נשאר באוטו. ה. אחר. עונים לכמה שניות, ומתנצלים לפני ואחרי 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: א. שהדייט שלכם יותר גבוה. ב. שהדייט שלכם יותר נמוך. ג. שהדייט לכם מעשן. ד. שהדייט שלכם אוכל רק כשר. ה. שהדייט שלכם גר רחוק. ו. שהדייט שלכם מזכיר מידי פעם את האקס שלו. ז. שלדייט שלכם אין טעם דומה במוזיקה שאתם אוהבים. ח. שהדייט שלכם מציין שהוא אחרי פרידה מקשר ממושך. ו. אחר. גר רחוק- מי שלא גר במרחק הליכה הוא בכלל לא אופציה... 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: א. בנשיקה. ב. בחיבוק. ג. בלחיצת יד. ד. סקס. ה. במילה: "נדבר". ו. אחר. לא רלוונטי קדימה לענות

Paranoid Eyes

New member
../images/Emo41.gif

1. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון.- אהממ מין הסתם לא זרוק מדי.. אבל ספורט אלגנט כזה.. אני לא משקיעה הרבה ויותר מדי בטיפוח.. הוא צריך להכיר ולראות מי אני באמת. 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? זה משתנה וזה תלוי בבנאדם.. היו כאלה שהספיק לנו סתם לשבת ביחד בספסל ולהעביר לילה שלם.. או סתם משהו בנאלי בבית קפה. 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? א. אין סיכוי. ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי]- תלוי במשיכה הפיזית ואינטלקטואלית, זה לא קורה עם כל אחד.. אם כבר זה די נדיר. 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? א. אין סיכוי. -לא יקום ולא יהיה ולא היה גם
5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, א. הייתם שולחים SMS בערב של הדייט. ב. שולחים SMS של בוקר טוב. ג. מתקשרים בערב של יום למחרת. ד. מחכים לטלפון מהצד האחר. לפעמים זה או זה או זה. תלוי כמה בטחון יש לי לגביו. 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: א. מזמינים ארוחת ערב. ב. מזמינים אלכוהול. ג. אוספים את הדייט שלכם מהבית. ד. מביאים הפתעה קטנה לדייט שלכם. ה. מציעים לעלות לשתות קפה אצלכם בבית. 7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: א. לימודים. ב. פוליטיקה. ג. אקסים. ד. דייטים גרועים. ה. חברים ומשפחה. ו. עבודה. ז. אחר. אני חושבת שאפשר לדבר על הכל בלי הגבלה- תלוי כמה אתה רוצה לשתף .. תלוי ברמת הכימיה וכמה השיחה זורמת. 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: ב. עונים לכמה שניות, לא נכנסת ליותר מדי שיחות. 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: שהוא יותר נמוך.. ה. שהדייט שלכם גר רחוק. ו. שהדייט שלכם מזכיר מידי פעם את האקסית שלו.- כמובן תלוי באיזו צורה הוא מזכיר אותה.חחח ז. שלדייט שלכם אין טעם דומה במוזיקה שאתם אוהבים.- נו זה קצת מבאס.. ח. שהדייט שלכם מציין שהוא אחרי פרידה מקשר ממושך. 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: ב. בחיבוק.- ובחלק קטן מהם התווספה נשיקה.

תשובות

1. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון. =====> לא פשוט ולא צועק.. משהו נחמד ש"עושה ת'עבודה" 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? =======> בית קפה (אבל לא מרובה אנשים.. זה הורס..) 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] => איך הבחור, איך הדייט זרם והכל... 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] => תלוי במשיכה, לאן זורם קשר/סטוץ....אבל, בד"כ נגד זה !! 5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, ג. מתקשרים/שולחים הודעה בערב של יום למחרת. ד. מחכים לטלפון מהצד האחר. 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: א. מזמינים ארוחת ערב. ב. מזמינים אלכוהול. ג. אוספים את הדייט שלכם מהבית. ד. מביאים הפתעה קטנה לדייט שלכם. ה. מציעים לעלות לשתות קפה אצלכם בבית. ===> ו. כל האפשרויות נכונות 7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: ב. פוליטיקה. ג. אקסים. ד. דייטים גרועים.. ז. אחר. 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: ב. עונים לכמה שניות. 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: ב. שהדייט שלכם יותר נמוך. ו. שהדייט שלכם מזכיר מידי פעם את האקס שלו. ח. שהדייט שלכם מציין שהוא אחרי פרידה מקשר ממושך. ו. אחר.- חוסר כבוד ואם הוא לא משלם. 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: א. בנשיקה. ב. בחיבוק. ה. במילה: "נדבר".

pain is MY love

New member
תשובותיי

1. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון.- אני לא אשחק אותה חסודה. אני מתלבשת חשוף אבל לא זנותי. אני אדפוק הופעה עם איזה סקיני ג'ינס וגופיה עם מחשוף, לא מעבר. 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון?- פאב שכונתי. הכי כיף גם לשתות וגם לדבר. 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] תלוי אם יש משיכה ואם בא לי להמשיך את הקשר. 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? א. אין סיכוי. לא אומרת שאין אנשים שהתחתנו אחרי ששכבו בפגישה הראשונה. אבל אני מאמינה שמה שבא בקלות הולך בקלות... 5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, א. הייתם שולחים SMS בערב של הדייט. רק לגיד שהיה לי כיף ולילה טוב. אני לא משחקת משחקים של טלפונים. 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: א. מזמינים ארוחת ערב. ה. מציעים לעלות לשתות קפה אצלכם בבית. גם כי אני לא יכולה לאכול ליד אנשים זרים וגם כי אני לא רוצה להגיע למצב של שאלה 4... 7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון?- ג. אקסים. פשוט אסור! 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: ב. עונים לכמה שניות. חייבים לענות אבל לא נעים לייבש את הדייט. 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: ה. שהדייט שלכם גר רחוק. כי אז כבר יבוא לי לראות אותו שוב ואני אתבאס שזה יהיה טיפה בעייתי... 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: א. בנשיקה. אם היה דייט מוצלח כמובן...

אקסיומה

New member
אז ככה...

1. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון? בגדים שנוח לי איתם. בד"כ ג'ינס וטי שירט. 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? אין מקום ספציפי. 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? א. אין סיכוי. ב. תלוי. תלוי איך הדייט הולך ואם יש כימיה ומשיכה הדדית. 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? א. אין סיכוי. ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] 5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, א. הייתם שולחים SMS בערב של הדייט. ב. שולחים SMS של בוקר טוב. ג. מתקשרים בערב של יום למחרת. ד. מחכים לטלפון מהצד האחר. 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: א. מזמינים ארוחת ערב. ב. מזמינים אלכוהול. ג. אוספים את הדייט שלכם מהבית. ד. מביאים הפתעה קטנה לדייט שלכם. ה. מציעים לעלות לשתות קפה אצלכם בבית. 7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: א. לימודים. ב. פוליטיקה. ג. אקסים. ד. דייטים גרועים. ה. חברים ומשפחה. ו. עבודה. ז. אחר. 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: א. עונים ומדברים חופשי. ב. עונים לכמה שניות. ג. לא עונים כי הפלאפון שלכם על שקט בתיק. ד. לא עונים כי הפלאפון שלכם נשאר באוטו. ה. אחר. הפלאפון שלי לא על שקט, אבל אני מתעלמת ונותנת לתא הקולי לענות. אף אחד לא מת מלהשאיר הודעה... 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: א. שהדייט שלכם יותר גבוה. ב. שהדייט שלכם יותר נמוך. ג. שהדייט שלכם מעשן. ד. שהדייט שלכם אוכל רק כשר. ה. שהדייט שלכם גר רחוק. ו. שהדייט שלכם מזכיר מידי פעם את האקס שלו. האמת היא שזה תלוי כמה הוא מזכיר את האקסית ובאיזו תדירות... ז. שלדייט שלכם אין טעם דומה במוזיקה שאתם אוהבים. ח. שהדייט שלכם מציין שהוא אחרי פרידה מקשר ממושך. ו. אחר. 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: א. בנשיקה. ב. בחיבוק. ג. בלחיצת יד. ד. סקס. ה. במילה: "נדבר". ו. אחר.

תשובות!!!!!!!!!!!!!

1. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון. ג'ינס וחולצה יפה (לא טי שירט ושיט כזה... כמו שאני רוצה שהבחורה תיראה טוב, גם אני צריך...) 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? אהההההה טוב ששאלת... חברים שלי צוחקים עלי על זה וקוראים לזה "רוטינת דייט ראשון" :)) .... א. מתחילים בפאב מאוד נחמד (בשכונת עין כרם אם מכירים) שיש בו גם אלכוהול וגם אוכל סבבה אם רוצים.... ב. אם יש זרימה, עולים ל'גבעת הנשיקה הראשונה'... לא שאני מתכנן לנשק אותן שם, ולפעמים יש זרימה וזה גם לא קורה שם, אבל לפעמים גם כן... ג. אם יש זרימה בקטע רציני, לוקח אותה הביתה ונשיקת לילה טוב. אם יש זרימה בקטע קליל, לוקח אותה למגרש החניה של הבי"ס התיכון שלי ומבצע זממי :) 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? אם יש כימיה אז ברור, חובה לפחות נשיקה... בחורה ש'לא מתנקשת דייט ראשון', לא מגיעה איתי לשני... (חוץ ממקרה אחד חריג ויחיד במינו)... אם אין כימיה ולא הולכים להפגש אז אין טעם... 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? ב. תלוי. אם זאת בחורה לקטע קליל אז בפנאן... אז זאת מישהי שאני רוצה איתה קטע רציני, טיפה בעייתי.. אבל כבר קרה שמה שהתחיל כקליל התפתח ליותר רציני. 5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, מתקשר מתי שבא לי, שזה בד"כ אחרי יומיים-שלושה 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: ד. מביאים הפתעה קטנה לדייט שלכם (אלא אם זאת סוכריה שלא נגמרת) 7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: ב. פוליטיקה. - לא בדייט הראשון ולא אחרי שנתיים של קשר... זה פשוט התחום הכי פחות מעניין עלי אדמות... ג. אקסים. - כעקרון קרה לי שזרמתי לשם, אבל נסיון העבר לימד אותי שעדיף שלא.... חוץמזה, לאן שהשיחה זורמת סבבה... 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: הוא על רטט על השולחן. מסתכל על השיחות, חלק מסנן, חלק עונה ומקצר. בחיים לא אדבר יותר מדקה. 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: א. שהדייט שלכם יותר גבוה. (כעקרון אני לא יוצא עם בחורות שיותר גבוהות ממני, אבל לפעמים מישהי נמוכה או בגובה שלי דופקת אחושילינג עקביםםםםם) ה. שהדייט שלכם גר רחוק. ו. שהדייט שלכם מזכיר מידי פעם את האקס שלו. ו. אחר. - שמישהי באה לא מטופחת... טרן אוף היסטריייייי, שמישהי מציינת שאין לה רשיון, שמישהי מציינת שהיא בתולה. 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: א. בנשיקה.

Lir האחת

New member
ממ..

אם יצאת לדייט, והבחורה מצאה חן בעיניך..אתה תתקשר אחרי יומיים שלושה? למה? בעיני זה קצת משקף חוסר עניין, אתה לא חושב?

Lir האחת

New member
אוקי..

אני אישית הייתי מפרשת את זה תמיד כחוסר רצינות, טוב לשמוע שזה לא בהכרח מעיד על כך ...

Lir האחת

New member
תשובות../images/Emo127.gif

1. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון. לרוב ג'ינס וחולצה חמודה. 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? פאב. 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? א. אין סיכוי. ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] תלוי באיך הדייט זורם.. 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? א. אין סיכוי
5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, א. הייתם שולחים SMS בערב של הדייט. ב. שולחים SMS של בוקר טוב. ג. מתקשרים בערב של יום למחרת.
ד. מחכים לטלפון מהצד האחר.
6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: א. מזמינים ארוחת ערב.
ב. מזמינים אלכוהול.
ג. אוספים את הדייט שלכם מהבית.
ד. מביאים הפתעה קטנה לדייט שלכם.
ה. מציעים לעלות לשתות קפה אצלכם בבית.
7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: א. לימודים. ב. פוליטיקה.
- כי זה נושא משעמם ולרוב גורר חילוקי דעות. ג. אקסים.
ד. דייטים גרועים. ה. חברים ומשפחה. ו. עבודה. ז. אחר. 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: א. עונים ומדברים חופשי. ב. עונים לכמה שניות.
ג. לא עונים כי הפלאפון שלכם על שקט בתיק. ד. לא עונים כי הפלאפון שלכם נשאר באוטו. ה. אחר. 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: א. שהדייט שלכם יותר גבוה. ב. שהדייט שלכם יותר נמוך.
ג. שהדייט לכם מעשן. ד. שהדייט שלכם אוכל רק כשר. ה. שהדייט שלכם גר רחוק.
ו. שהדייט שלכם מזכיר מידי פעם את האקס שלו. ז. שלדייט שלכם אין טעם דומה במוזיקה שאתם אוהבים. ח. שהדייט שלכם מציין שהוא אחרי פרידה מקשר ממושך.
ו. אחר. 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: א. בנשיקה.
ב. בחיבוק.
ג. בלחיצת יד. ד. סקס. ה. במילה: "נדבר". ו. אחר.

דייט זה בסה"כ שיחרור לחץ,מי צריך הכנות בכלל

גם ככה רובם מסיימים את הערב בין הסדינים

yaeli008

New member
../images/Emo179.gif

. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון. בגדים שאני מרגישה טוב איתם , ונוחים לי. בד"כ ג'ינס וחולצה יפה. 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? בית קפה בלי עודף אנשים מוכרים שם. 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? א. אין סיכוי. been that done that וזה לא מומלץ לפתח קשר פיזי לפני שיש רגשות. 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? א. אין סיכוי. 5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, ב. שולחים SMS של בוקר טוב. 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: א. מזמינים ארוחת ערב. ב. מזמינים אלכוהול. ג. אוספים את הדייט שלכם מהבית. ד. מביאים הפתעה קטנה לדייט שלכם. ה. מציעים לעלות לשתות קפה אצלכם בבית. [כל מה שמצויין לעיל] 7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: ב. פוליטיקה. ג. אקסים. ד. דייטים גרועים. 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: ב. עונים לכמה שניות. 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: ג. שהדייט לכם מעשן. 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: ה. במילה: "נדבר". _____________________________________________ [ואם יש כאן קוראים דתיים בראש טובש כבר מאסו במשחקים, הם מוזמנים לשלוח מסר"ש |4u|

תשובות:)

1. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון. משהו שאני ארגיש איתו טוב..בד"כ גופיה יפה וגינס 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? בית קפה שקט, או כל מקום נעים שאפשר פשוט לשבת ולדבר בו 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? ב. תלוי- אם יש חיבור וכימיה, לא פוסלת... 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? א. אין סיכוי. 5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, ב. שולחים SMS של בוקר טוב. 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: ב. מזמינים אלכוהול- אני לא מגיבה לזה בצורה טובה...:) 7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: ג. אקסים. 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: ב. עונים לכמה שניות. 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: ג. שהדייט לכם מעשן. 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: א. בנשיקה. ב. בחיבוק.

ChilD SouL

New member
עונה../images/Emo88.gif

1. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון. בדר"כ בגדים, רצוי נוחים. 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? אין לי כזה. זה יכול להיות פאב, בית קפה או ים. 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? א. אין סיכוי. ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי]
כעיקרון, אין לי תבנית מסויימת לגבי דייטים ראשונים, למרות שאני מעדיפה שלא. אולם
אם יש זרימה טובה ונראה כי יש התעניינות ופוטנציאל עתידי [שבא מ2 הצדדים] - אז אין שום דבר פסול בלחתום את הערב בנשיקה. 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? א. אין סיכוי.
ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי]
אין מסקנה והחלטה חד משמעית לגבי העניין, לפעמים אני אומרת שאין סיכוי בעולם ולפעמים התשובה של הנשיקה קופצת בראש אז... 5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, א. הייתם שולחים SMS בערב של הדייט.
ב. שולחים SMS של בוקר טוב.
ג. מתקשרים בערב של יום למחרת. ד. מחכים לטלפון מהצד האחר. [ובשביל להבהיר, זה או אופציה א' או אופציה ב' - לא שתיהן יחדיו] 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: א. מזמינים ארוחת ערב. ב. מזמינים אלכוהול. ג. אוספים את הדייט שלכם מהבית. ד. מביאים הפתעה קטנה לדייט שלכם.
ה. מציעים לעלות לשתות קפה אצלכם בבית.
7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: א. לימודים. ב. פוליטיקה.
ג. אקסים.
ד. דייטים גרועים. ה. חברים ומשפחה. ו. עבודה. ז. אחר. 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: א. עונים ומדברים חופשי. ב. עונים לכמה שניות. ג. לא עונים כי הפלאפון שלכם על שקט בתיק. ד. לא עונים כי הפלאפון שלכם נשאר באוטו. ה. אחר.
כעיקרון, רוב הזמן הפלאפון שלי נמצא במצב של רטט, לכן אם הוא לא יהיה על השולחן או משהו אני גם לא אשמע וארגיש שמישהו התקשר. אם הוא על השולחן ואני אראה שמתקשרים אני אראה מי זה ואם זה אחד מבני המשפחה אתנצל, אענה לכמה שניות ואנתק. 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: א. שהדייט שלכם יותר גבוה. ב. שהדייט שלכם יותר נמוך.
ג. שהדייט לכם מעשן. ד. שהדייט שלכם אוכל רק כשר. ה. שהדייט שלכם גר רחוק. ו. שהדייט שלכם מזכיר מידי פעם את האקס שלו. ז. שלדייט שלכם אין טעם דומה במוזיקה שאתם אוהבים. ח. שהדייט שלכם מציין שהוא אחרי פרידה מקשר ממושך.
ו. אחר.
שהוא לא הטעם שלי, טמבל, משעמם, מדיף ריח לא נעים ועוד... [כעיקרון, את רוב הדברים האלה יודעים לפני שיוצאים לדייט אז זה לא כ"כ רלוונטי, אלא אם כן זה בליינדייט] 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: א. בנשיקה. ב. בחיבוק.
ג. בלחיצת יד. ד. סקס. ה. במילה: "נדבר".
ו. אחר. הודגש באמצעות מדגישומטיק

LIA07

New member
עניתייי

1. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון. חולצה חמודה וחצאית לרוב גינס... 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? נראה לי שבית קפה 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? א. אין סיכוי. אולי בלחי :p 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? א. אין סיכוי. 5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, ד. מחכים לטלפון מהצד האחר. 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: ג. אוספים את הדייט שלכם מהבית.בכל זאת אני הבחורה כאן או שהוא יאסוף אותי או שניפגש במקום שלשנינו קל להגיע ד 7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: ג. אקסים. 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: ב. עונים לכמה שניות. ג. לא עונים כי הפלאפון שלכם על שקט בתיק. אחד מהשניים 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: ג. שהדייט לכם מעשן. 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: "היה נחמד" חח או משהו כזה קדימה לענות - עניתי

PianoGirl20

New member
עונה....:)

קודם כל אני אציין שאני חדשה כאן בפורום, המנהלת שלכם מכירה אותי מפורום אחר, ואני מקווה שאני אתקבל בברכה גם כאן...:) 1. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון? חח, האמת שכל כך הרבה זמן לא הייתי בדייט שבטח מאז כבר הספקתי לרענן את המלתחה שלי...אבל באופן כללי אני מתלבשת בצורה אלגנטית נראה לי, לא יוצאת דופן במיוחד מהרגיל. 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? אני חושבת שבית קפה, מקום שקט שאפשר לדבר בו. 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? א. אין סיכוי. ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] אני חושבת שאחרי פגישה אחת עם בנאדם עדיין אין את האינטימיות שצריך בשביל שתיהיה נשיקה. (מה לעשות, בשבילי נשיקה זה דבר אינטימי שאומר משהו..). 4. מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? א. אין סיכוי. ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] חח, מן הסתם אם אין נשיקה אז דברים אחרים בטח לא יהיו... 5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, א. הייתם שולחים SMS בערב של הדייט. ב. שולחים SMS של בוקר טוב. ג. מתקשרים בערב של יום למחרת. ד. מחכים לטלפון מהצד האחר? אני אחכה לטלפון מהצד השני... 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: א. מזמינים ארוחת ערב. ב. מזמינים אלכוהול. ג. אוספים את הדייט שלכם מהבית. ד. מביאים הפתעה קטנה לדייט שלכם. ה. מציעים לעלות לשתות קפה אצלכם בבית. מזמינה אלכוהול (כי אני גם ככה לא שותה), וגם לא מביאה הפתעה קטנה....חח, נשמור את זה לשלבים קצת יותר מתקדמים בקשר.. 7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: א. לימודים. ב. פוליטיקה. ג. אקסים. ד. דייטים גרועים. ה. חברים ומשפחה. ו. עבודה. ז. אחר. אני לא חושבת שיש משהו ברשימה הנוכחית שיש סיבה לא לדבר עליו. 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: א. עונים ומדברים חופשי. ב. עונים לכמה שניות. ג. לא עונים כי הפלאפון שלכם על שקט בתיק. ד. לא עונים כי הפלאפון שלכם נשאר באוטו. ה. אחר. אענה לכמה שניות רק לראות אם זה דבר חשוב, ואם לא אז אגיד שאני עסוקה ושיתקשרו אח"כ. 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: א. שהדייט שלכם יותר גבוה. ב. שהדייט שלכם יותר נמוך. ג. שהדייט לכם מעשן. ד. שהדייט שלכם אוכל רק כשר. ה. שהדייט שלכם גר רחוק. ו. שהדייט שלכם מזכיר מידי פעם את האקס שלו. ז. שלדייט שלכם אין טעם דומה במוזיקה שאתם אוהבים. ח. שהדייט שלכם מציין שהוא אחרי פרידה מקשר ממושך. ו. אחר. שהדייט יותר נמוך (זה גם דיי יפסול אותו אוטומטית..), שהוא מעשן, שהוא גר רחוק והכי חשוב- שאין לנו טעם מוזיקלי דומה...(זה יכול להוות בעיה מאוד מאוד גדולה בשבילי..). 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: א. בנשיקה. ב. בחיבוק. ג. בלחיצת יד. ד. סקס. ה. במילה: "נדבר". ו. אחר חח, במילה 'נדבר'.....והמבין יבין..:p

The Chicken

New member
דייט ראשון

. מה אתם בד"כ לובשים לדייט ראשון. -משהו שמשדר "לא השקעתי שעות, שמתי על עצמי משהו ובכל זאת יצאתי כוסית" :) 2. מהו מקום הבילוי המועדף עליכם בדייט ראשון? פאב באמצע שבוע, כשהוא כמעט ריק, על הבר. 3. מה דעתכם על נשיקה בדייט ראשון? א. אין סיכוי. ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] תלוי- אם הדייט הגיע לידי כך, סימן בעיני שהוא היה ממש מוצלח (ואני אומרת את זה כי זה כבר קרה- זה היה דייט מושלם, וזו היתה בדיוק הדרך לסיים אותו) 4 . מה דעתכם על סקס בפגישה הראשונה? א. אין סיכוי. ב. תלוי. [אם בחרתם באופציה זו, הסבירו במה זה תלוי] בניגוד לסעיף הקודם, זה מבחינתי מסמל דייט מוצלח, שלא הולך להמשיך הלאה לכדי קשר... ברוב המקרים (היה לי גם יוצא מן הכלל בזה, הוא היה חבר שלי 10 חודשים) 5. בהנחה שיצאתם מהדייט בהרגשה שהייתה כימיה. אתם, א. הייתם שולחים SMS בערב של הדייט. ב. שולחים SMS של בוקר טוב. ג. מתקשרים בערב של יום למחרת. ד. מחכים לטלפון מהצד האחר. תלוי מה בא לי לעשות... אני מניחה שאני אתקשר יום אחרי, אבל יכול להיות גם SMS במידה וההרגשה פחות בטוחה... 6. מה *לא* הייתם עושים בדייט הראשון: א. מזמינים ארוחת ערב. ב. מזמינים אלכוהול. ג. אוספים את הדייט שלכם מהבית. ד. מביאים הפתעה קטנה לדייט שלכם. ה. מציעים לעלות לשתות קפה אצלכם בבית. ואללה, שאלה מוזרה. אני חושבת שעניין ההפתעה הקטנה לדייט, הוא זה שאני הכי פחות מתחברת אליו... נשמע לא קשור כזה, ומבין כולם הוא הדבר היחיד שלא עשיתי מעולם בדייט ראשון. 7. על מה *לא* הייתם מדברים בדייט הראשון: א. לימודים. ב. פוליטיקה. ג. אקסים. ד. דייטים גרועים. ה. חברים ומשפחה. ו. עבודה. ז. אחר. נשמע שפוליטיקה זה דבר די גרוע לדבר עליו בדייט. גם אקסים, דייטים גרועים ועבודה, הם לא רעיונות מוצלחים במיוחד, אבל במידה והיו נגמרים נושאי השיחה בעולם, עדין הייתי שמה אותם ברשימה לפני פוליטיקה. 8. מדיניות ה"פלאפון המצלצל". הפלאפון שלכם מצלצל אתם: א. עונים ומדברים חופשי. ב. עונים לכמה שניות. ג. לא עונים כי הפלאפון שלכם על שקט בתיק. ד. לא עונים כי הפלאפון שלכם נשאר באוטו. ה. אחר. לא עונה, כי הוא על שקט בתיק. 9. מה יכול *מאוד* לאכזב אתכם בדייט ראשון: א. שהדייט שלכם יותר גבוה. ב. שהדייט שלכם יותר נמוך. ג. שהדייט לכם מעשן. ד. שהדייט שלכם אוכל רק כשר. ה. שהדייט שלכם גר רחוק. ו. שהדייט שלכם מזכיר מידי פעם את האקס שלו. ז. שלדייט שלכם אין טעם דומה במוזיקה שאתם אוהבים. ח. שהדייט שלכם מציין שהוא אחרי פרידה מקשר ממושך. ו. אחר. אם הדייט שלי היה יותר נמוך ממני, הוא היה גמד מהקרקס...
זה היה יכול לבאס, תיאורטית. ז' וח' הם מבאסים, בהחלט, אבל על הכל ניתן להתגבר. 10. מה הדרך שבה רוב הדייטים שלכם הסתיימו: א. בנשיקה. ב. בחיבוק. ג. בלחיצת יד. ד. סקס. ה. במילה: "נדבר". ו. אחר. ידידותי- נשיקה על הלחי/ לחיצת יד/ "נדבר".

למעלה