באמא שלי אתם אלופים
שרשור פ"ג יום ה'

ס א ט י ן

New member
אני גיליתי משהו!

אחרי 20 דקות ריצה הגוף עובר לאוטומט. כאילו ב20 דקות הראשונות זה סיוט מגעיל, אבל אחרי 20 דקות אני ממשיכה לרוץ והגוף שלי כמו הופך למכונה...אני לא מרגישה כלום, פשוט רצה רצה רצה עד שאני צריכה לשירותים ואז אני מפסיקה:) אחרי ברורים מסתבר שגם אצל אבא שלי זה ככה...

yaelgro

New member
היום שיעור עיצוב דינמי

בערב. אני גם צריכה להתקשר ולראות אם הגיעו המדרסים שלי, מקווה שכן.

GR8 G I R L

New member
זרתי משעתיים וחצי בחדר כושר

בערך שעה הדרכה עם מדריכת כושר מקסימה כי התחלתי מכשירי כח אח"כ שעה אירובי הליכון + קרוס חצי שעה מכשירי כח של לחץ אויר.. 7 מכשירים לכל אזורי הגוף על כל מכשיר 2 סטים של 15 - 20 חזרות וכפיפות בטן.. אה ואתמול לא רשמתי ג"כ 45 דקות אירובי... סה"כ שבועית לבנתיים 6 וחצי שעות

dor and more

New member
מקפיצה לפני שיעלם ../images/Emo105.gif

עדיין לא עשיתי פ"ג היום, האם זה יקרה בכלל? עכשיו אני רק רעבה ועצבנית

dor and more

New member
כן כן- הייתה גם היום פ"ג 45 דקות אירובי

השרשור הזה ממש דוחף אותי מאחורה
לעשות פ"ג - כל הכבוד לי. בימים האחרונים לא כתבתי יומן אכילה- פויה דורית... קומי לכתוב... אולי בגלל זה אני אכולת הרבה?

bright sky

New member
שאלה של מתחילים.

אז ככה, תמיד הייתי עושה פ"ג גופנית בעצמי. כפיפות בטן, שכיבות שמיכה, קצת מתיחות והליכות. היום החלטתי לקפוץ למכון כושר סתם כדי לראות מה יש שם וכמה עולה מנוי. התאהבתי במקום הזה!!! כל כך הרבה מכשירים וחוגים! המדריכים כולם נחמדים! הבעיה היא שאני נמצאת בעיר (לוד) רק בחמשושים. כל השבוע אני במעונות בירושלים (סטודנטית). אין מצב שאני אלך למכון כושר בי-ם, עומס הלימודים והמעבדות גדול מידי במהלך השבוע עצמו.... מנוי חצי שנתי עולה 200 ש"ח לחודש, קצת יקר בשביל ללכת לשם פעם אחת כל סוף שבוע...מצד שני ממש בא לי להירשם....שמעתי פעם על תוכניות שמשלמים לפי מס' הפעמים שבאים או משהו בסגנון...יש עדיין תוכניות כאלה?

SimplyMe1

New member
זה תלוי במכון שלך..במכון הקודם שלי

היה סידור כזה שאפשר לקנות כרטיסיות כאלו,ולא לשלם על כול החודש. במכון הנוכחי שלי אין דבר כזה,כמו שאין מנוי חצי שנתי אפילו..אז זה ממש תלוי במכון כושר.

bright sky

New member
וואי, תודה, אני אברר,

חבל ששכחתי לקחת את המס' שלהם...אני אלך מחר בבוקר.

yotem 16

New member
עשיתי שעה הליכה ממש מהירה../images/Emo83.gif

היה לי יום מחורבן, ממש וכדי להוציא אגרסיות יצאתי להליכה

אימון כפול

אני כל כך גאה בעצמי! כל השבוע הגעתי לכל השיעורים הכפולים (שתכל'ס הם לא חובה... אני לא באמת צריכה כל כך הרבה...) יצא שעשיתי 8 שעות בשבוע! ראשון ושני טחנו אותנו, אבל היום ואתמול היה יותר רגוע יחסית... היום שיעור אחד עבדנו בחצי ובחצי השני כמה זוגות עשו מול כולם קרבות, אז ישבנו קצת... למזלי הייתי באחד הסבבים (אוחח, אני לא מספיק טובה בשביל התחרות למרות שאני עובדת פי 4 יותר מכל אחד אחר שם... זה מתסכל!!!). ובשיעור השני היינו חמישה, אז היה שיעור מגניב, עבדנו על 'תרגילים מלוכלכים' והמאמנת הדגימה הכל עליי, הכניסה לי אינספור מכות וברכיות לשרירים (היא דאגה לגוון לפחות...). עכשיו יש לי סוף שבוע שלם להרגע מהשבוע האינטנסיבי הזה... איזה כיף (מה כיף?! שבת בבוקר קטיף בוסים! ערים משלוש לפנות בוקר ועבדים בשדה!!! האאא!!! חחח אבל זה נחשב סוג של פעילות גופנית...). שיהיה לכולנו סופשבוע רגוע

יוכי85

New member
לי מגיעה חיבוק גדול!!

אחרי 3 חודשים שלא עשיתי ספורט בכלל היום הלכתי על ההיכון ל35 דקות.

stkachov

New member
i started to exercise again

after more than two weeks with no gym and fat merican food, i started to feel so fat and decided to do something. so today i made a membership in an american gym, not far from where i live, and it was great!!! i felt once again healthy and normal. the americans here are crazy! i don't understand how they eat all this junk

yaelgro

New member
פ"ג יום ה'

חזרתי עכשיו מהשיעור, ותקף אותי חשק לפיצה כי המון זמן לא אכלתי. ברגע זה סיימתי להזמין. מחר אני סוף סוף מקבלת את המדרסים אז אני מאמינה שבשבת, אחרי שאני אקבל גם את הMP4 החדש שלי, אני אנצל את הזמן כדי לעשות הליכה בחוץ כי הבטיחו מז"א מעולה.

למעלה