אתי35 אדומה קבלו אותה

מצטרפת עם שאלה למקסימה האדומה../images/Emo13.gif

קראתי שאת סגורה 9. איך את מרגישה בסגירה הזו? האם יש לך תופעות לוואי כמו הקאות או עליית מזון בלילה או כל דבר אחר? האם יש דברים שאת לא מסוגלת להכניס ולאכול כלל?

כל הכבוד לך על הירידה המדהימה

שאלתי האם סיפרת לסביבה הקרובה {חוץ ממשפחה}על הניתוח? אני עוד מתלבטת מה לעשות

אתי35

New member
אז בהתחלה סיפרתי רק לאחי שלי ולילדי

ול2 חברות טובות שלי.. אבל אחר כך כבר שמעתי שמדברים על זה ויודעם שעשיתי ניתוח אז כבר לא הסתרתי... אני מציעה לך לא לספר להרבה אנשים כמה שפחות ידעו יותר טוב מפני שאם את לא יורדת מהר בהתחלה אז מסתכלים עלייך בצורה ש..הנה היא עשתה ניתוח אפילו זה לא עזר לה

אתי35

New member
תודה גם לך מקסימה

אני מרגישה טוב עם הסגירה הזאת..היא הכי מתאימה ליואני חושבת שאם אפתח או אסגור ברבע אפילו זה כבר לא יהיה זה, עליית מזון בלילה לא היה לי מעולם ומקווה שגם לא יהיה לי, והקאות יש רק אם אני אוכלת מהר מידי או שאני לא עוצרת את עצמי אחרי שאני כבר שבעה..וגם זה הולך ומתמעט מאחר שאני לומדת כבר כמה אני צריכה לאכול ואיך לאכול, בצקים אני לא יכולה לאכןל הם ניתקעים לי.. אבל אני אוהבת שוורמה אז אני קונה בקופסא רק את הבשר ואוכלת לאט לאט

איך מקבלת אותך הסביבה?

איך מגיבים הילדים לירידה שלך במשקל? איך זה עוזר לך עם המין השני? האם את מרגישה הבדל ביחס החברה אליך? וכל הכבוד על הירידה המאוד מרשימה ועל הדבקות ועל מסירות !

אתי35

New member
עונה לך../images/Emo141.gif

הסיבה מקבלת אותי רגיל אני לא עושה עניין מהירידה שלי ופעם עשיתי דיאטה שירדתי בה הרבה אז הם כבר רגילים, הילדים אוהבים את זה שאני יותר רזה...אני מקבלת המון מחמאות מהחברות של הבת שלי וגם מהחברים של הבן שלי. אם המין השני היחסים פורחים.. אמנם התחילו איתי גם כשהייתי יותר שמנה אבל לי לא היה הביטחון והאומץ לפתח קשרים, ועכשיו יש לי המון ביטחון עצמי וכנראה אני משדרת את זה ואני מאוד מחוזרת בזמן האחרון.

zoo101

New member
שלום לך ושנה טובה

שאלה לי אלייך. כמה ירדת בהתחלה כשהטבעת הייתה פתוחה לאחר הניתוח ומתי הייתה הירידה המשמעותית שלך?

אתי35

New member
שלום גם לך ושנה טובה

בחודש הראשון ירדתי 6 קילו ואחרי זה הייתה ירידה איטית מאוד אבל כול פעם שסגרתי הייתה לי ירידה של 3 קילו (ביומיים של הנוזלים והכלכלה הרכה) אז הייתי סוגרת כול שלושה שבועות. הירידה המשמעותית החלה כשסגרתי 9 cc ומאז ירדתי 22 קילו

coolbas85

New member
wow!

זה נשמע ממש מקסים!! אני סגורה 8 אחרי 4וחצי חודשים ורק לומדת להתמודד עם כל השינויים... יש לך טיפים בישבילי? כי אני לא רוצה לשחרר לאמרות שקשה ולפעמים כואב... אפילו שאת סגורה הרבה זמן באותו מספר ואת לא רוצה להזיז, את הולכת לרופא כל שלושה שבועות?? אני לא יודעת אם אני צריכה או לא...

אתי35

New member
טיפים... לשתות הרבה מים..

ולאכול מה שעובר.. אני לא הולכת כול שלושה שבועות לרופא, הייתי הולכת כשלא הרגשתי מוגבלת והכול עבר לי אבל כעת אני לא הייתי אצלו כבר כמעט חמישה חודשים..חוץ מהשיקוף שעשיתי עקב התאונה

שלום ליפה של הפורום!!

מה שלומך ממי? למי שלא ראה את אתי לפני ואחרי- אני אספר שהיא היתה יפה והפכה לפצצה!! נותחנו בהפרש של חודש- והיא מובילה עלי ב 26 קילו (ירדתי רק 14) אז כל הכבוד !! ואני שואבת ממך תץקווה- שאולי גם לי זה עוד ייקרה.. בהצלחה לך יקירתי..

Chimchimini

New member
מתי מתחילים להרגיש ממש את השינויי?

בסגירות יש מצב כבר בסגירה הראשונה אני ירגיש "סתומה" אני עכשיו ללא סגירה ומצליחה לאכול הכל אבל מרגישה שובע יותר מהר בעבר וההיתי "מתה" כבר להרגיש את זה אחרי הכפית הראשונה מתי אני יתחיל להרגיש את זה? עד איזה מספר של סגירה אפשר לסגור בפעם הראשונה?

אתי35

New member
היי חני..כול אחד מרגיש מוגבל בזמן..

ובצורה אחרת אני לא הייתי מרגישה מוגבלת בסגירות הראשונות ולכן הייתי סוגרת כול כמה שבועות. בסגירה הראשונית אבינוח סגר לי 5 cc אבל יש כאלו שנוא בסוגר להם פחות תלוי בכול אחד ואיך הוא מקבל את הסגירה,

דפנהאי

New member
הי אתי, יפה לך האדום

גם אני בת 37, ואני תוהה אם את חושבת שקצב הירידה שלך היום מושפע מכל הדיאטות שבודאי עשית כל חייך עד הניתוח. ועוד שאלה - האם כל החיים היית שמנה, או שהיה איזה טריגר שהשמין אותך ואז התקשית לרדת. כמובן כמובן, אני לא רוצה להיות גסה ונדחפת ולכן תעני רק על מה שבא לך. דפנה

אתי35

New member
תמונות של לפני אין לי מפני שלא ....

אהבתי את עצמי שמנה ולא הרביתי להצטלם אין לי במחשב ..בית כן יש לי ותמונה של אחרי אני מחכה לרדת עוד 15 קילו ואז אני ישים מתי שאני יהיה יותר רזה. ומי שבא לו לראות אותי אז אני באה לכמעט כול המפגשים ואני ישמח אם תבואי גם את ואני יכיר אותך

אתי35

New member
אני לא עשיתי הרבה דיאטות בחיים שלי

עשיתי רק דיאטה אחת לפני 8 שנים והתחלתי אותה במשקל של 97 וירדתי למשקל של 58 קילו...אבל אחרי שנתיים עליתי כפול והגעתי למשקל של 130 קילו. לא הייתי שמנה כול החיים הייתי ילדה ממוצעת ולא שמנה התחלתי להשמין אחרי הלידות...וגם לא עברתי חיים קלים אז הבריחה שלי היתה אל האוכל

למעלה