אתי35 אדומה קבלו אותה

ד קובי

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifאתי35 אדומה קבלו אותה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אתי המונמון בהצלחה בתפקידך האדום השבוע

ליקש

New member
שאלה לאתי35 האדומה

תני לנו קצת פרטים על עצמך :מצב משפחתי ?גיל?מתי עשית את הניתוח?.כמה ירדת?? שיהיה בהצלחה בתפקידך החדש !

אתי35

New member
פרטים על עצמי..

אז אני בת שלושים ושבע עוד פחות מחודש אני גרושה עם שני ילדים בני 17 ו 15 התחתנתי מאוד צעירה והתגרשתי לפני שנה וחצי. עשיתי את הניתוח לפני שמונה וחצי חודשים אצל אבינוח באסותא, ירדתי עד עכשיו 40 קילו

Usagi

New member
אתי'לה!

רק איחולים לשנה טובה ובריאה. שבעזרת השם יהיה לך אוטו כמו שאת רוצה ודירה להנאתך. ושילדיך יצליחו. נשיקות ואיחולים

אתי35

New member
הכי כיף זה כמובן הירידה במשקל

שכבר לא כואבות לי הבירכיים כשאני עולה הביתה ואני גרה בקומה רביעית, ושאני אוהבת את עצמי יותר עם כול קילו שיורד, הכי מבאס שאנייוצאת עם חברות ואני כבר לא יכולה לאכול כמו שאכלתי וגם הפליטות לפעמים..אם אני אוכלת מהר

אתי 35 אדומה, יופי לך!

אז א. שנה טובה, מבורכת ומאושרת שתהיה לך. ב. מה משקלך ההתחלתי, כמה את עכשיו, ולכמה את רוצה להגיע. ג. איך מכינים חצ`פורי?

אתי35

New member
שנה טובה גם לך חמוד

המשקל ההתחלתי היה 130 קילו והיום נישקלתי ואני בדיוק 90 קילו ואני רוצה להגיע ל 75 בערך זה מספיק לי, וחצ'פורי תבוא אליי איזה יום ואני ילמד אותך איך מכינים

אתי35

New member
תפריט יומי שמשתנה מידי פעם

בדרך כלל בבוקר אני שותה נס קפה ואז אם אני עובדת בוקר אז אני לא אוכלת כלום עד הצהריים ואז אוכלת כמה קרקרים עם איזשהו ממרח, בערך בשעה חמש אני מגיעה הביתה ואז אוכלת מה שיש בבית.. זה יכול להיות אורז עם נקנקיות או עוף ועם ירקות מבושלים הכול. אני אוכלת לאט לאט ולא מסוגלת לסיים חצי ממה ששמתי בצלחת..אני עוד רעבה עם העיניים. אם אני עובדת ערב אז אני שותה קפה בבוקר ובצוהריים אוכלת ארוחה טובה לאט, ואז בערב אני יאכל כמה קרקרים או משהו קל אחר, ואני שותה לפחות 2 2 וחצי ליטר מים ביום.

ליקש

New member
אני ממש מופתעת מהירידה הגדולה שלך

וקשה לי להבין איך עשית זאת ...את לא אוכלת מתוקים ?? איך עשית זאת ?? כל הכבוד לך!!!

אתי35

New member
אני לא אוהבת מתוקים

אפילו גלידה לא אכלתי כול הקיץ...חוץ מארטיק קרח, איך עשיתי את זה? הקפדתי ללכת כול שלושה שבועות לסגירה ואם הייתי רואה שאני אוכלת רגיל אז הייתי סוגרת עוד עד שהגעתי לסגירה שמתאימה לי (לכול אחד זה אחרת אני מוגבלת ב 9 cc, אחרות יכולות להיות מוגבלות כבר בשש או בשבע סיסי

קוקלה 1

New member
אתילה! איך היה קצה הירידה?היו פעמים

שנתקעת? החל מאיזה סגירה הרגשת את ההגבלה המיוחלת ? כמה זמן את מוגבלת 9? האם את עושה איזה פעילות גופנית? איך מתרגלים ומתרגלים לשתות כל כך הרבה מים (כשרובנו לא באים עם מנהגים כל כך טובים בנושא...) ממה היה לך הכי קשה להתנתק בנושא האוכל ? ים של שאלות, מקווה שלא תקרסי מהן, תודה שאת סבלנית כמו שאת מקסימה.

אתי35

New member
בוקר טוב לכם...תשובות

קצב הירידה היה בהתחלה איטי...הייתי שלושה חודשים אחרי ניתוח וירדתי רק 11 קילו, ולא הייתי מרצה מיזה, והתמדתי וסגרתי כול 3 שבועות אפילו לפעמים 2 cc ביחד עד. הגבלה רצינית התחלתי להרגיש בסגירה של 8 cc והירידה המשמעותית הייתה אחרי שהייתי סגורה 9 cc . אני סגורה 9 cc כבר כמעט חמישה חודשים ולא ממהרת לסגור עוד. פעילות גופנית אני עושה מעט הייתי רוצה לעשות יותר אבל אין לי הרבה זמן פנוי, אני עושה הליכות ומאז שאין לי רכב כול מקום בעיר שאני צריכה אני הולכת ברגל, וגם אני נרשמת למכון כושר השבוע כדי לעצב את הגוף. אני אהבתי לשתות מים גם לפני הניתוח והייתי שותה בכמויות גדולות גם קודם, והדבר שהכי מפריע לי בניתוח זה שאני לא יכולה לשתות מים כמה שאני רוצה. בנושא האוכל היה לי קשה לוותר על הבצקים למינהם.. מאוד אהבתי פיתות עם כול מיני דברים טובים ופיצות ומה לא אבל היום אני לא נוגעת בהם כי הם ניתקעים לי. מקווה שעניתי על הכול

קוקלה 1

New member
שאלונת..איזה תגובות הכי לא צפויות

קיבלת מאנשים קרובים /רחוקים (עבודה, חברים, ילדייך ובן זוגך לשעבר) לנוכח הירידה המרשימה מאוד לכל הדעות !!! (קבלי צל"ש
).

אתי35

New member
תגובות מאנשים

טוב יש כמה סוגים של תגובות הגרוש שלי ששכר בית מולי לא מדבר על זה אפילו ולא אמר מילה אחת טובה, וכך גם המשפחה שלו שהם גם גרים בקרבתי, שאר האנשים לא מבינים איך פתאום ירדתי בצורה כול כך יפה ויש שלא מזהים אותי. הפידבקים הכי גדולים באים מהחברות שלי והם מפרגנות בגדול

למעלה