קייצי וסופ"שי

redsnowhite

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo32.gif קייצי וסופ"שי../images/Emo24.gif../images/Emo180.gif

הגיע לו הסופ"ש סוף סוף!
תהנו הרבה בהמשך החופש הארוך הזה
וטיסה נעימה לאביה המקסימה
! המשך סופ"ש נעים ומהנה

היום יש לי טקס סיוםםםםםם../images/Emo9.gif

אני לא מופיעה בהרבה חלקים..כי כל החזרות התקיימו בזמנים הכי לחוצים של הבגרויות אז לא היה לי זמן.. ועכשיו אני קצת מתחרטת
אחרי שראיתי את כל החזרות בימים האחרונים.. כל הריקודים והקטעי משחק.. הייתי רוצה לקחת חלק בזה טוב נו.. לא נורא.. אני מופיעה בשיר סיום ובריקוד סיום אז גם זה בסיידר
אח"כ יש לנו מסיבה של כל השכבה עד הבוקר
הולך להיות ממש ממש כיףףף..ומרגש כמובן.. רגשנית שכמותי חח הברז הולך להפתח היום ובגדול
*מחכה לערב*

יסמין122

New member
יאאא נועה../images/Emo24.gif

תהנייי
תעשי חיים בטקס
והכי הכי במסיבה
ולא נורא שאת לא מופיעה בהרבה קטעים,הכי חשוב שתהני
מחכה לחוויות

תעשי חיים בטח את עכשיו במסיבת סיום!../images/Emo15.gif

תעשי חיים ותהני המון
אני זוכרת את מסיבת סיום שלי שנה שעברה וזה היה אחד המים שאני לא אשכח בחיים.

redsnowhite

New member
יאאא נועה4U|../images/Emo180.gif

אני מקווה שנהנית
קצת מבאס אבל לא? לסיים את התיכון וזה חחחחחח אוהבת

ResherC

New member
בחורות? לשם למה ../images/Emo35.gif

לא מזמן שמעתי על סטייה כזאת של כמה אנשים שבמקום לשוטט באתרי פורנו כל הזמן, משוטטים בכל מיני פיק אפ ברים ומקיימים יחסי מין עם בחורות. זה לא היה לי קל לעכל את זה. אני לא אגיד שזה לא מושך, הקינקיות של להשתמש בבחורה במקום ביד. אבל נראה לי הרבה יותר מסובך. לא את כל התנוחות שאפשר לעשות עם היד אפשר לעשות גם עם בחורה. בחורה זה גם עוד מישהו להתחשב בו במהלך הסקס. במקום שזה יהיה משהו אינטימי, אז עוד בנאדם נדחף פנימה עם הרצונות שלו והצרכים שלו והזיוני שכל שלו. יותר מזה, זה פשוט לא טבעי. תסתכלו על היד - 100% פונקציונליות לסקס. אין שום חתיכה מיותרת. בחורה לעומת זאת - מה אני אמור לעשות עם האזניים שלה במהלך סקס? כמה איברים מיותרים! זה כמו להשתמש באקדח כדי לפתוח בקבוק בירה. אפשר, אבל לא חבל על הרעש והבלאגן? בקיצור נראה לי שזה טרנד שיעבור מהר מאוד ומיותר לבזבז עליו את הזמן

למעלה