טוב יום טוב

maya1001

New member
רק רציתי לשלוח מפה ../images/Emo24.gif לטל

של ניבי..שהפתיעה אותי לכבוד יום הולדתי ה-29 שנחגג לפני יומיים.. שוקולדים, ומתנות זה הכי הכי מחם את ה-
ובעיקר אחרי יום עמוס בעבודה שהסתיים ב-21:00. אז.. תודה לפורום הזה שהפגיש ביננו..
ותודה רבה לך טל על הברכות, האיחולים, ההפתעה הנעימה וכמובן על "קופסת ההפתעות.
." יום נפלא לך ו..
+
+

מתרגשת

New member
מחפשת את talsh בהיסטריה../images/Emo124.gif

היא נעלמה לגמרי לגמרי ולא עונה לי לטלפונים... מישהי מוכנה להצטרף אליי לקריאה... אולי היא תופיע פתאום. אני מתחילה לדאוג

SupeRonit

New member
אני זקוקה ל../images/Emo101.gif

כבר עשרים דקות אני מחפשת אחר ההודעה שלי שפשוט נעלמה-מישהו ראה את ההודעה שלי (נשמע כמו שם של
ילדים)
דבר אחד יצא טוב מהחיפוש הזה-יצא לי לשוטט בתשעת עמודי הפורום:אז גם קראתי את כל ההודעות החדשות (זה פורום כל פעיל,שיש ארבעה עמודים עם הודעות חדשות
) וגם למדתי דבר אחד או שניים ממהודעות הישנות (וגם החדשות). למטה יש קישור להודעה,מכיוון שאת אותה הודעה פרסמתי גם בפורום "הורים לפגים" ...

SupeRonit

New member
זה נורא מצחיק מה שהולך פה

אני קוראת הודעות פה,וגם בפורום "הורים לפגים" יש את אותה התופעה:יש כמה אימהות שככל הנראה מכירות גם מחוץ למחשב-אז ההודעות שלהן נשמעות בנוסח הבא-מספר דוגמאות: "הוא כל כך גדל מאז שראיתי אותו לאחרונה" "תרימי טלפון,אני מחכה" "את באה לגינה מחר?" "יום שבת יש ל*** יום הולדת, את ו*** מוזמנים כמובן" "כמה זמן לא ראינו אותך" "לאן נעלמת לנו?" "..גם אישית וגם בפורום" וכדומה.....אותי באופן אישי זה משעשע.אני לא יודעת מה איתכן/איתכם

hagitag

New member
גם אתן לא מקבלות באימייל התרעה להוד

להודעות? עד לפני שבוע תמיד קיבלתי (על הודעה שאני כותבת ומגיבים לי הייתי מקבלת התראת אימייל שיש לי תגובה) למה זה הפסיק? ה
בריבוע של הודעה למייל מסומן... למה ומדוע? האם זו תקלה של תפוז או אצלי? יש למישהי פתרון? פשוט נמאס לי לחפש בזכוכית מגדלת אחורה בשירשורים את התגובות

רות1974

New member
באמת מעורר דאגה. אם אין ברירה,

תסעי אליה הביתה תקימי התנחלות, עד שהוא תצוץ. אולי נסעה לחו"ל עם כל המשפחה. הרי אמרה שהסתיים לה פרוייקט בעבודה והיא לא תעבוד בזמן הקרוב.

שירה הא

New member
אני מעולם לא השתמשתי באופצייה הזאת

אבל יש לי רעיון אחר. את יכולה להשתמש באופצייה החדשה והיעילה של "ההודעות שלי" (בשורה הכתומה למעלה, משמאל למילים "אופן הצפיה"), וכך תראי את כל השרשורים האחרונים שהגבת בהם בכל הפורומים.

yaelli10

New member
מביאה לך קישור לפורום תמיכה

שמאוד מאוד עוזר לי, בשעות בלבלציה מחשבית...

טאש

New member
גם שמחה לשעשע אותך, וגם מזמינה

אותך להכיר עוד מאמהות הפורום "על באמת" זה ממש כיף....

SupeRonit

New member
זה ממש הזוי

כי לפי מה שזכרתי כתבתי את זה כהודעה בפני עצמה -בגלל זה חיפשתי גם נקודה כתומה.......................ולא מצאתי נקודה כתומה.

SupeRonit

New member
תודה על הקישור

כי גם אחרי ששירי הסבירה לי איפה,חיפשתי נקודה כתומה מתחת לשירשור של וונדי..הקישור שלך הצביעה לי בדיוק היכן ההודעה-שנייה לפני ששלחתי הודעה לשירי,ש"אני בטח שיכורה,אבל ההודעה לא נמצאת שם"

SupeRonit

New member
וכמו שלמדתי היום בפורום

אני עושה
מק
. מעניין אם זה יעבוד-עוד שנייה אני אדע

SupeRonit

New member
כן,זה עבד

מגניב לי.. (יש חוקים להקפצה,בכדי שהיא תעבוד? שמעתי משהו על "תווים"-אבל מה זה תו בכלל?)

למעלה