מפגש 28.7

../images/Emo41.gif../images/Emo26.gifמפגש 28.7../images/Emo70.gif../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif

טוב עפ"י החלטת ההתארגנות לסידור התאריכים למפגשים בפורום 560, הוחלט כי המפגש יתקיים ב - 28 לחודש, יום חמישי (עוד כארבעה שבועות). כולם מוזמנים, רק חסר למישהו מחברי הפורום הוותיקים שהוא לא מגיע
דאגו לפנות זמן, להוציא ימי מחלה, לגגל תירוצים, לשקר לקרובים, לעבוד על הבוס, להוציא פטור ממילואים, לצאת על נפשי (מופנה לקונדרה
), ולמצוא מישהי שתטפל בילדים/כלבים/חתולים/דגים/אחר (פרט: _____). (ורק כדי להרגיע את Gallaxy, כן
אמיר מביא אותך
). שרשרו
אם אתם יכולים להגיע
אם נראה לכם שתאחרו באיזה רבע שעה עשרים דקות גג.
אני מניח שהמפגש יתקיים בשעות הערב (בסביבות שמונה בערב), אני מאמין שהוא יהיה במרכז (אפילו ת"א). אם יש בעיה עם המיקום שרשרו לכאן, אם יש בעיה עם התאריך, דאגו לטפל בזה
. בכל מקרה אתם מוזמנים לשרשר רעיונות/מקומות/אחר למפגש לשרשור הזה. זהו.

Mr MAG

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

אם יהיה לי נוח ופנוי אני אבוא, אבל אני בספק א םזה שוו מאמצים רבים - אתם אנשים נורא נחמדים אבל אני מבין בסאונד בערך כמו בריקוד. אני חושב שאני אהיה טיפה.. אממ.. יבש ביחס אליכם. אשקול להגיע בכל זאת !

FaTRiX

New member
תבוא תבוא

גם אני חדש בכל העסק ככה כשתשאל שאלה אנשים יתייחסו אלייך יותר
ותדע מי אלה שעונים לך בפורום. יהיה כיף וצחוקים, רק תבוא עם חולצה שכתוב עליה Mr MAG

kundara

New member
מה זה קשור

זה לא פגישה\דיון על סאונד והפקה, זה מפגש לראות אנשים. לא סמינר למה הכינוי שלך מוכר לי..?

למעלה