קליפ חדש לפלסיבו

CitizenErased

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo26.gifקליפ חדש לפלסיבו../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif

לRunning Up That Hill כמובן
אחד השירים היחידים שלדעתי החידוש עולה על המקור... הגרסה האיטית פשוט נשמעת טוב יותר
ניתן למצוא את הקליפ באיזור הabout me בmyspace של הלהקה. זה עוד לא עלה ליוטיוב... וסוף סוף יש לי הוכחה שלבריאן אכן ארך השיער. הייתי בשוק שראיתי אותו עם שיער בפסטיבל בטקסס
(את זה אפשר לראות בוידאו הintro שנמצא מעל הקליפ במייספייס..) http://myspace.com/placebo כולם בקליפ הם מעריצים של הלהקה. בזמנו הם שלחו bulletin במייספייס וביקשו ממעריצים לשלוח קטעי וידאו. כמובן שכל מי שנבחר הוא או מאוד יפה או מאוד מפחיד
חח

Chemical Venom

New member
=/ שיר מעולה אבל...

לא נראה לי שהוא עולה על המקור.... אבל זה לא נושא לויכוח..=]

CitizenErased

New member
יש לי בעיה עם קייט בוש חח

היא מאוד מוכשרת, אין צל של ספק, אבל אני פשוט לא מתה על הקול שלה.

CitizenErased

New member
וגם יש לי טראומה מהקליפ של...

בבושקה. כל פעם שהייתי פותחת VH1 זה היה שם והיא ממש מפחידה בקליפ הזה.

Djerry

New member
אווו זה שיר כל כך יפה

הם לא עשו את הקאבר הזה ממזמן? למה להוציא קליפ עכשיו?

הקאבר יצא ב- 2003.

הקאבר היה בדיסק השני שמצורף ל Sleeping With Ghosts. למה עכשיו? אחרי שהשיר הופיע בפרק של הסדרה The OC היה גל של הורדות של הגרסא שלהם, והם הוציאו את הדיסק של הקאברים למכירה ברשת. בגלל שהמכירות/ הורדות תפסו תאוצה, הם כנראה החליטו לעשות קליפ לשיר.

Ellabll

New member
אין דבר בעולם שיתעלה על קולה של קייט בוש

במיוחד לא בראין מולכו. קאבר נחמד אבל משעמם ולא עושה שום דבר מיוחד-חדש-מעניין לשיר הזה, שהוא מאסטרפיס קלאסי, רק מוריד ממנו. קייט בוש היא אחת הזמרות והיצרות היותר מיוחדות שקמו (במיוחד בבריטניה). מעדיפה את הקאבר שלהם לדאדי קול.

הו.

האנשים שם קצת מלחיצים, אבל זה נחמד. אני נורא אוהב את השיר והקאבר ממש מוצלח לדעתי, אפילו מתעלה על המקור. למרות שגם קייט בוש אחלה.

אוי לא../images/Emo223.gif

שמעתי פעם את הגירסה שלהם היא פשוט נוראית... גם את המקור אני לא הכי אוהבת.. אני חושבת שהגירסה של ויטין טמפטישין הכי טובה [אולי גם בגלל שהיא הראשונה שיצא לי לשמוע]

AlexPooh

New member
קאבר מעולה

אחד המעולים שאי פעם בוצעו לפי דעתי (:) לא אהבתי את הקליפ במיוחד. הרעיון מאחוריו נחמד, אבל יש לשיר הזה פוטנציאל ככ גדול להפוך לקליפ אדיר ולדעתי הם קצת פספסו. - קצת אוף טופיק, מה הסיכוי שלמישהו יש תמונה ברורה של הכנפיים של פלסיבו? :/ אני מחפשת כבר כמה זמן בלי שום תוצאות O:

למעלה