מלחמת עולם חדשה

../images/Emo124.gifכתבת סיקור חדשה../images/Emo70.gif../images/Emo222.gif

סיקור אחרי המלחמה - כתבה חדשה
http://olam.sytes.net
מלחמת עולם - סיקור נרחב:
חשיפה: הסיבה למלחמה; מי יציל את RE?; מה מתכננים להיום ציר האמון?
הכול התחיל אמש (יום ראשון). "ציר האמון" לא הודיעו שום דבר, פשוט יצאו לדרך, לדרך למלחמת עולם חדשה ... עכשיו ב-
כתבות
סיפורי מלחמה והיסטוריה
פרטים נוספים, ועדכונים שוטפים כאן: http://olam.sytes.net אתר חדשות עולם | תבחר את מה שאתה אוהב

Yuval TheEagle

New member
חוסלה לי המדינה.

מה שאני מבטיח, את הציר לא תכננו לתקוף. אבל אני זין, אני זין אם לא נלחם בכם בכל הכח עד שתכנעו. בחרתם טיימינג מושלם ועשיתם נזק, בדרך הורדתם את המדינה שלי. רק דבר אחד מעצבן אותי יותר מכל, שהיום למילה חבר אין כבר משמעות (המבין יבין).

Yuval TheEagle

New member
תגיד שלום למדינה שלך

אחרי המלחמה, שורפים את המתאבדות על הציר. אחר כך נשרוף אותם עליך.

eXeleratioN1

New member
אתה יודע מה אתה לא מפחיד אותי אני

לא שותף למלחמה אין מה לעשות פעם אחד אתה למעלה פעם אחד אתה למטה שהיה לך בהצלחה בהמשך צר לי על המדינה שלך אבל אחי שראיתי את הנזק שעשו הציר לRishonEmpire אני חייב להגיד הציר זה אמפרייה!! ומותר לי להגיד את זה ואחרי כל תקיפה תבוא תגובה כואבת!!!

מה אימפריה

נתנו תקיפה בהפתעה יופי להם כל הכבוד אבל זה לא עושה אותם כלום כי אין מה לעשות אם זה בהפתעה זה חייב להיות בצורה מסוימת מלוכלך

מלוכלך?

מה יש לך להגיד על התקיפות הבלתי פוסקות של RE??!! ושאני אזכיר את ההסכם הסודי שלכם עם בנות הברית בנושא הצבעה באו"ם?? ארנה, אם תחטפו משום מקום, תדעו מה המקור.. או אולי אין לכם עם מה להחטיף :)

SHITBREAK3

New member
מה לעשות התקיפה הייתה מלוכלכת

ומגעילה.... כמו שמתאים לציר תקיפות בלתי פוסקות של RE? תוכיח שהיה כזה דבר...כי אני אישית לא ראיתי משהו כזה הציר (שוב פעם) יצאו מגעילים ובגלל זה גם הם יקבלו מה שמגיע להם....

מה??!!

דבר עם משה.. עם מיכאל... אם תרצה, אציג לך חלק מהמדינות שקיבלנו כי פיצוי.. פיצוי עלוב ביחס של 1:4. כלומר על 4T שנמחקו, קיבלנו 1T. אבל תגיד.. כמה פעמים אתם הותקפתם ב"טעות" על ידינו? האים היה צורך בכלל לשלם פיצויים??? למה בכלל להגיע לזה??!! משה תקף מכל המדינות שלו.. יש תמונות שמדינה שלו, 92665 "תדלקה" את המתאבדות.. בחייך, תפסיק להתמם.. זה שאתה לא מכיר את ה"חברים" שלך זו בעיה שלך. כי הם רק מסבכים אותך. אל תבוא בהשמצות אלינו.

הוא שוכח.

הוא שוכח גם את זה שחברים שלו עזרו להפיל הצעת שלום על מדינת עשיריה שלנו שאופסה . נכון שיש מנהלים שהצהירו (ואלי אכן כך נהגו) וניסו לתקן תנזק (מאוחר מידי יחסית) אבל בשורה התחתונה יותר מידי שחקנים בראשון בגלל שהתחזקה מאוד התחילו לצפצף על הציר ועל דעת עצמם הוציאו פעילויות כאלה ואחרות (ריגול,התאבדות,גניבה הצבעות באום) נגדנו ונמאס.

SHITBREAK3

New member
זה עדיין לא תירוץ למלחמה!

תראה את RE.... כל הזמן יש תקיפות עלינו ואנחנו לא ישר מחפשים את זה כתירוץ לצאת למלחמה כמעט על כל ברית גדולה במשחק הזה מתבצעות תקיפות בכל יום! אל תנסה להציג את הציר כאיחוד המסכן שרק מנסה להתגונן! כי כולם יודעים שזה שאולי תוקפים אתכם מדי פעם זה סתם תירוץ עלוב בשביל שבאמת תהיה לכם סיבה לתקוף

אחי.

טעות אחת מילא ,שתי טעויות קורה,אבל "טעות" על "טעות" על "טעות" על "טעות" במשך שבועות כבר נראה פחות כטעות ויותר כזלזול.

realizer321

New member
ליצן אתה..

כן, ואיפה היו המדינות שחיסלו לנו את המדינות בעשרייה? בTLA ותשאל את בועז, הם מצדם אמרו שהמדינות היו בIA האמנתי נתתי להם תזמן ולא לחצתי עליהם. חבל לי שבמקום לבוא ולדבר אתם תוקעים סכין בגב. "לא היה שלום" אל תבלבלו את המוח, אם היה שלום גם הייתם תוקפים.

MRelvison

New member
במלחמה לא אמור לעניין אף אחד

אם התקיפה הייתה מגעילה או לא אכלת קצת בליסטים? תבכהההההההההההההההההההה

MRelvison

New member
חחחח

זה מה שהייתי שואל אותך אם הייתי במקומך ולא היה לי מה להגיד

למעלה