החוליה החלשה חוזרת ובגדול

../images/Emo41.gif../images/Emo202.gifהחוליה החלשה חוזרת ובגדול../images/Emo62.gif

מזמן לא שיחקנו החוליה החלשה. אז בואו נעשה את זה הפעם רק קצת שונה חוליה החלשה עם שירים שקרן כתבה לאחרים ואת – הראל סקעת כל הציפורים – הראל סקעת אלייך שר – הראל סקעת לשם- מירי מסיקה נובמבר -מירי מסיקה בנות – מירי מסיקה אם זאת האהבה שלך – מירי מסיקה ילדה שהתבגרה- מירי מסיקה טיול לילי – מירי מסיקה שלום לאמונות – מירי מסיקה בקרקס הזה – מירי מסיקה יום אחרון – אמיר פיי גוטמן מי ששומר עליי - אילנית איתך - שרית חדד תברח - שירי מיימון כל אחד מתבקש לבחור את השיר שהוא הכי פחות אוהב ולרשום בכותרת עם הסימן
מדי יום נוריד מהרשימה את השירים שקיבלו הכי הרבה
עד שנקבל את השיר שקרן כתבה לאחרים שאתם הכי אוהבים אז מתחילים

תברח-שירי מיימון ../images/Emo128.gif

(כי אף פעם לא שמעתי אותו ואת האחרים אני ממש אוהבת
)

יעלוש', צר לי להודיע לך אבל....

יש לך חור בהשכלה!!!!!!!! חחח...סתם..את יודעת שאני מתה עלייך
אני עוד אשמיע לך אותו!

תודה , גם אני אוהבת אותך ! ../images/Emo3.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תשלחי לי אוות היום במסן

../images/Emo46.gifהרשי לי לזעום קלות

כמובן שזה עניין של טעם.. זה לדעתי אחד השירים היפים ביותר שקרן כתבה עד היום

shir828

New member
סליחה שאני מתערבת אבל אין לך ממש זכות להגיד

לה שהיא לא עשתה בחירה טובה כי זאת דעתה אז למה לכעוס על זה?

shir828

New member
זה עיניין של טעם אבל לכתוב שהיא כועסת עליה

בגלל זה? זה קצת מוזר ולא הגיוני.

I מ י ר ב I

New member
היא ממש לא כועסת עליה.

היא זועמת קלות על הבחירה,לא על אלינור. אל תדאגי.

יש לי זכות להגיד מה שאני רוצה ומה שאני

חושבת... מי שלא רוצה להגיד מה הוא חושב זאת כמובן זכותו, אבל להגיד שזה לא בסדר לאמר את דעתי היה נחשב במקום אחר לסתימת פיות וזה ממש לא המקום לזה. פה יש חופש לכל אחד להגיד מה שהוא חושב וזאת זכותו המלאה... בעיקר בנושא מוזיקה. ואיך הגעת מההודעה שלי לזה שאני כועסת עליה? אפילו היא לא חשבה לרגע שאני כועסת עליה... אני יכולה להגיד שלפחות מישהי אחת מהפורום שלחה לי הודעה "זועמת" על הבחירה שלי במסר (טיול לילי) והודעה שנשמעת אגב הרבה יותר כועסת ולרגע לא חשבתי שהיא כועסת עליי... אנחנו בוחרים לקרוא בין השורות מה שאנחנו רוצים, אם לא תקחי את זה כל כך ברצינות, בחיי שיהיה לך יותר כיף עם זה

ואוו מתנהלת פה שיחה שלמה עלי ואני אפילו לא

יודעת על זה!!!
כדי להרגיע פה את כל הרוחות: אני ממש לא כועסת וממש לא נפגעת!!! לא חשבתי לרגע שזה לא בסדר, טל ליהיא אמרה את דעתה שהיא אוהבת את השיר הזה וזו זכותה! אם הייתי חושבת שהיא כועסת עלי לא בצדק הייתי פונה אליה, אני לא שומרת בבטן. דווקא לקחתי את ההודעה של טל ליהיא עם חיוך, מי שמכיר אותי יודע שקשה להוריד לי את החיוך מהפנים (אני בנאדם די ציני). אז לסיכום: לא נפגעתי ולרגע לא חשבתי שטל ליהיא כועסת עלי, ושירוש'- תודה על הדאגה!

למעלה