שלום שלום =]

rotemshi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif שלום שלום =]

וואו לא הייתי בפורום הזה מעל שנתיים.. חבל שיוצא לחזור אליו לא כל כך טובות... אבד האייפוד. נעלם, האנשים הקשורים למקרה אומרים שיש סיכוי שנזרק לפח [?!] טוב... היה לי אייפוד נאנו דור ראשון, לבנבן יפייפה ששירת אותי נאמנה מעל 3 שנים. מהרגע שהיה לי אותו כבר לא התעניינתי יותר בכל החידושים, והנה הגיע הזמן לחזור לעניינים. אני צריכה אייפוד חדש, (הנסיעות כל ראשון וחמישי חיפה-ירושליים מאוד משעממות בלעדיו...) והשאלה היא איזה. אני יותר בכיוון של הקטנים יותר [אבל לא שאפל], ואני לא צריכה הרבה זיכרון [הקודם היה 2 ג'יגה והספיק]. מה חדש? מה הכי מומלץ כרגע בין כל האייפודים החדשים שיצאו? (וראיתי שיצאו הרבה!) חוץ מזה ראיתי יש נאנו דור שלישי חמוד וגם רביעי שנראה קצת ארוך [יותר מהדור הראשון??] איך הם?

LinkTree

New member
נראה שהננו הוא מה שאת צריכה

הייתי ממליץ לך ללכת על הננו דור רביעי (הוא יותר קטן ממה שהיה לך) עם ה 4 גיגה (הוא גם נמכר במחיר מצויין והוא פשוט יפיפה) הדבר היחיד שצריך לזכור זה שנכון להיום אין אפשרות לעיברית באייפוד כמו שהיה בננו דור ראשון שהיה לך. אם זו לא בעיה פשוט ללכת ולקנות

rotemshi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif לא היה לי עברית גם בקודם...

זה ממש בקטנה. כמה הוא אמור לעלות? והוא באמת עדיף על הדור השלישי? הוא יותר גדול לא?

LinkTree

New member
לא יותר גדול

כנסי לחנות של idigital לבדוק כנסי ל zsp.co.il להשוואת מחירים בנוסף יש מבצעים עכשיו גם באייבורי וגם ב BUG

RoGeR MaSoN

New member
עזבי אותך

גם אני חשבתי לקנות בחו"ל אבל התחרטתי פה בארץ יש לך אחריות, והכל מסודר. קניתי בבאג אייפוד נאנו דור 4 בצבע שחור 8GB בגלל המבצע (עלה 599) - פשוט יפהפה. נגן אדיר, קטן, מרהיב ביופיו. לא תתחרטי... לא לפספס ולרוץ לקנות ! באיידיגיטל ה-4 ג'יגה עולה 629...פה יש לך בבאג פי 2 נפח ופחות 30 שקל.. אז מה גם אני חשבתי שזה הרבה
אבל לאט לאט נמלא אותו בשטויות...
תתחדשי
מקווה שעזרתי.

goldknight

New member
באייפוד נאנו דור 2 יש עברית?

עוד שאלה- באיזו צורה האייפוד נאנו דור ראשון? רבוע כמו השלישי או ארוך כמו השני?

LinkTree

New member
עיברית יש רק בננו דור ראשון

וגם הננו דור ראשון וגם דור שני ארוכים - רק דור שלישי שמן ורבוע

למעלה