על הדרך רוצה לתת מסרים

רשף כשף

New member
מבקשת מסר כללי לשבוע הקרוב, תודה

וכל הקרוב לאורלי שקלעה בול בשבוע שעבר!

ורד 34

New member
../images/Emo141.gifרשף

הקלף שיצא בישבלך מהאורקל: אלפא זה הקלף הראשון של החפיסה וכן מייצג התחלה, התחלה של פעילות, חידוש ומציאת דברים חדשים. את עומדת להנות השבוע מגילויים ומפגישת אנשים חדשים ומעניינים.

ורד 34

New member
../images/Emo141.gifנשיות מיצטערת אבל אנא צייני

מה את מעוניינת לדעת.

אשמח למסר כללי ../images/Emo140.gif

שבוע עמוס צפוי לי השבוע בכל מיני תחומים - אז למה לא לקבץ הכל ופשוט לבקש מסר כללי. תודה ושבת שלום אורקולית

ורד 34

New member
../images/Emo141.gifאורקולית

הקלף שיצא עבורך הינו אנרגיה: הקלף מייצג כוח, עוז, עוצמה. תקיפות ופוטנציאל יצירתי חזק. קלף שמייצג הוצאת אנרגיה מרובה בשינוי ובנית דברים חדשים. את עומדת לעבוד קשה השבוע. תנוחי הרבה ותיקחי ליפעמים הפסקות קפה.

אני מיד רצה לנוח ../images/Emo8.gif

כדי לצבור עוד אנרגיות לשבוע הקרוב. אכן צפוי הרבה ונשמע מתאים ביותר. חן חן על המסר. אם ברצונך במסר לשבוע הקרוב בקלפי ריידר אשמח לפתוח עבורך. שבוע טוב
אורקולית

../images/Emo15.gif../images/Emo23.gif../images/Emo141.gifהיי ורד,

קרה לי היום משהו מדהים! ישבתי ביריד כדי לפתוח בקלפים, הבאתי איתי כמה חפיסות שונות. בעודי מערבבת את הקלפים כדי לפרוס אותם על השולחן אני שמה לב שבשלושת החפיסות יצא לי אותו קלף עליון מ"ס XX יום הדין, הקלף חזר אלי עוד 3 פעמים היום בעירבובים שונים. זה פשוט היה מדהים. אני רוצה לבקש מסר על המשמעות בשבילי, מה הקלף של יום הדין רצה להגיד לי? אולי זה היה יום מאד גורלי בשבילי? מה את אומרת, אולי תפתחי לי בקלפי האורקל? שבת שלום ותודה מראש, טל

ורד 34

New member
../images/Emo141.gifטלוש

יצאו לך 2 קלפים הראשון נפל לי. ואני מיתייחסת לקלפים נופלים הקלף הזה הינו הכורח וההכרח הוא מראה את הגורל, הרגשת יעוד חיסון ממצבים וחוסן אישי. הקלף השני הינו מוטאציה שמבטא שינוי והישתנות.שינוי במבט בחיים שינוי בתהליך החיים. אני מריגשה שבחיבור 2 הקלפים האלו את מתחילה ליראות את היעוד שלך בצורה שונה. את מתחילה לקבל דברים מלמעלה ולא נילחמת יותר מידי. את מתחילה ליזרום. החיים שלך קיבלו תפנית ואת מקבלת. כל הכבוד ובהצלחה יקירתי. מגיע לך.

ורד,../images/Emo41.gif

קשה לי לתאר לך איך אני מרגישה, אבל זה התרגשות גדולה לקראת העתיד הלא ידוע. אני מרגישה את השינוי. נכנסתי לאתר שלך כך שיש לי את הטלפון שלך אז אני כבר אדבר איתך. טל

דורינה5

New member
אולי גם אני?

פעילה בפורום אחר. רציתי לדעת בעניין עבודת גמר של הלימודים. לא יודעת מה לעשות עם זה. תפתחי איפה שאת מבינה שהכי מתאים. תודה רבה.

למעלה